Littlest pet shop

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Virtual Pet Game

6.7.2012
94%
Hra - Virtual Pet Game
Video sa načíta
Postarajte sa čo najlepšie o roztomilú mačičku. Musíte ju včas kŕmiť, maznať sa s ňou, česať ju, baviť ju, postarať sa aby mala dosť pohybu a samozrejme tiež čistiť jej debničku. Zvládnete to všetko tak, aby bola spokojná a neutiekla Vám?

Pet Shop Caring

19.4.2012
75%
Hra - Pet Shop Caring
Video sa načíta
Dokážete sa včas postarať o všetkých psov a mačky v obchode so zvieratami? Plňte včas ich priania, kŕmte ich, nalievajte im vodu alebo mlieko, aby bola spokojná. Čím budú šťastnejší, tým viac bodov dostanete a postúpite do ďalšieho levelu, ale pozor na časový limit ...

Dog Hotel 2

12.1.2012
95%
Hra - Dog Hotel 2
Video sa načíta
Pre všetky milovníčky zvieratiek a psíkov zvlášť je tu druhé pokračovanie obľúbenej hry Dog Hotel, kde máte opäť za úlohu postarať sa správne o zverené psíkov. Musíte včas plniť všetky ich priania a potreby a dať si dobrý pozor, aby Vám neutiekli. Precvičíte si svoj ​​postreh a určite Vás títo malí…

Dog Hotel

15.8.2011
95%
Hra - Dog Hotel
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete majiteľkou hotela, ale nie ledajakého. Ide totiž o hotel s psíkmi, takže je vašou úlohou starať sa o všetky psíkov, ktorí sa k vám dostanú. Musíte o ne starať a starať sa, aby mali všetko čo potrebujú. Za to ste potom náležite odmenení a môžete prejsť do ďalšieho levelu.

Pet Fashion Contest

15.8.2011
77%
Hra - Pet Fashion Contest
Video sa načíta
V hre Pet Fashion Contest sa dostanete na módnu prehliadku, v ktorej proti sebe súťažia pes a mačka. Vy sa staráte o vizáž oboch zvieratiek. Vyberte im to najlepšie oblečenie, aby obe zvieratka získala čo najviac bodov.

Cute Puppy

15.8.2011
73%
Hra - Cute Puppy
Video sa načíta
Cute Puppy je podarená Oblékací hra s psíkom. Môžete mu úplne zmeniť vzhľad, vybrať mu oblečky, nasadiť čiapku alebo okuliare. Zlaďte ho, nech je čo najkrajšie a aby bol rád, tak mu môžete dať kocku alebo balónik na hranie.

Lilly Kissing Pet Salon

15.8.2011
92%
Hra - Lilly Kissing Pet Salon
Video sa načíta
Prestali vás baviť klasické líbací hry? Vyskúšajte túto onlinovky, ktorá je iná. Vašou úlohou je pomôcť Lilly, ktorá pracuje v salóne pre domácich miláčikov, aby pobozkala svojho priateľa, ktorý ju príde navštíviť. Okrem toho sa však musíte starať o domácich miláčikov a dávať si pozor, aby vás…

Asistent na farme

15.8.2011
73%
Hra - Asistent na farme
Video sa načíta
V tejto hre sa dostaneš do pozície asistenta na farme s poníkmi. Tvojou úlohou je sa o koňa starať, kefovať je, kŕmiť a hrať sa s nimi. Koníky toho chcú naozaj veľa a musíš byť veľmi rýchla, aby si to stíhala.

My sweet dog

7.7.2011
88%
Hra - My sweet dog
Video sa načíta
V tejto hre je vašou úlohou postarať sa o šteniatko psíka. Musíte ho kŕmiť, kúpať, dávať mu napiť a samozrejme ho musíte niekedy nechať aj odpočinúť. Musíte si však dávať pozor, akú činnosť mu zrovna určíte, pretože nie všetko sa mu páči. Podarí sa vám teda psíka správne vychovať?

Petz Fashion

30.5.2011
96%
Hra - Petz Fashion
Video sa načíta
Veľmi podarená hra nielen pre dievčatá. V tejto hre si vyberiete niektorého domáceho maznáčika a pripravíte ho na módnu prehliadku. Musíte ho správne umyť, načeš a obliecť a na všetko máte len niekoľko minút. Potom sa vydáte na samotnú prehliadku, kde musíte získať čo najviac pozornosti.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie