Pacman

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Pacman Platform 2

4.4.2016
63%
Hra - Pacman Platform 2
Video sa načíta
Pomôžte v tejto hre svetoznámemu Pacmanovi, aby prekonal všetkých svojich nepriateľov a zároveň pozbieral mnoho mincí. Dokážete s ním prejsť všetky úrovne?

Pacman

19.12.2014
73%
Hra - Pacman
Video sa načíta
Niet nad starú klasiku, v ktorej budete požierať bodky a snažiť sa utiecť pred duchmi, ktorí vás naháňa. V každom kole môžete nájsť ovocie, za ktoré dostanete body. Zbierajte aj blikajúce bodky, vďaka ktorým budete požierať duchmi vy.

Baby PacmanHra na skóreHra o medaily

7.10.2014
70%
Hra - Baby Pacman
Video sa načíta
V tejto hre bude zbierať žlté body a snažiť sa uniknúť požírajícím nepriateľom. Ak zoberiete blikajúci bod, budete rýchlejší a budete môcť zbierať nepriateľské postavičky

Orange Collecting

21.7.2014
73%
Hra - Orange Collecting
Video sa načíta
Vyhnúť sa všetkým monštrám a tiež pozbierať všetky pomaranče. Taká je Vaša úloha, ktorú musíte splniť v hre Orange Collecting. Keď zjete jahodu, na chvíľu monštrá uväzníme v klietke.

Pac Xon Deluxe

15.2.2014
78%
Hra - Pac Xon Deluxe
Video sa načíta
Zahrajte si zaujímavú adaptáciu hry Pac-man. V tejto verzii máte za úlohu zaberať jednotlivé časti hracej plochy. Zabrať môžete ako jeden bod, tak aj pol hracej plochy naraz. Stačí vždy spojiť pevné body a priestor medzi nimi sa zaplní. Avšak, iba ak v tomto priestore nie je žiadny duch ani podobný…

Crazy Digger 2

13.2.2014
71%
Hra - Crazy Digger 2
Video sa načíta
Na prvý pohľad vyzerá hra Crazy Digger 2 jednoducho. V pokročilých kolách však musíte predvádzať dobrý postreh, myslenie a tiež taktiku. Cieľom je zjesť všetky kryštály na hernej mape. Padajúce predmety zabijú monštrá, ale aj Vás.

Square Man

7.12.2013
71%
Hra - Square Man
Video sa načíta
Postreh je hlavným predpokladom k úspechu v hre Square Man. Musíte sa pohybovať v bludisku, kde zbierate guličky. Samozrejme sú tu aj nepriatelia, ktorí sa vás snažia chytiť. Ak sa im to podarí, urobia z Vás ducha. Aby ste opäť mohli začať zbierať guličky, musíte najprv nájsť srdiečko.

Classic Pacman

17.9.2013
80%
Hra - Classic Pacman
Video sa načíta
Hra Pacman je síce stará, ale práve o to lepšie. Zahraj si túto klasiku a so žltým Pacman sa vydaj jesť guličky a utekať duchom v zapeklitá bludisku. Aby si sa dostala do ďalšieho kola, musíš zjesť úplne všetky. Koľko sa ti podarí získať bodov?

Ms. PacmanHra na skóreHra o medaily

9.7.2013
80%
Hra - Ms. Pacman
Video sa načíta
Ms. pacman je super stará hra, na ktorú mnohí z vás radi spomínajú. Vašou úlohou bude vyzbierať všetky malé bodky a vyhnúť sa všetkým příšerkám. Zjesť ich môžete len vtedy, keď zjete veľkú blikajúcu bodku. Tak ich spomalíte na obmedzenú dobu a môžete ich požierať za extra body naviac. Za každých 10…

Pac - Xon

18.5.2013
84%
Hra - Pac - Xon
Video sa načíta
Pacman je tu! Hrajte pacmana a budujte steny tak, aby vaši nepriatelia mali čo najmenej miesta okolo seba. Musíte si dať pozor, aby sa do vašej steny, ktorú práve budujete, nedostali, pretože ide o život. Užite si senza hru od ktorej sa len tak neodlepíte.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie