Staré hry

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Brick Block Game

14.5.2023
90%
Hra - Brick Block Game
Video sa načíta

Prince of Persia

22.11.2015
94%
Hra - Prince of Persia
Video sa načíta
Zahrajte si kultovú hru s mladým princom, ktorý ma za úlohy zachrániť princeznú. Aby sa k nej dostal musí prekonať niekoľko prekážok a zlikvidovať nepriateľov. Podarí sa vám k nej dostať včas?
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video sa načíta
Sliepky sú tentoraz na divokom západe a stretnete sa s nimi v súbojoch na život a na smrť. Mieritko musíte mať na zbrani a akonáhle začne sliepky tasiť zbraň, tak ju musíte rýchlo streliť. Dávajte si pozor, pretože máte obmedzený počet životov.
Hra - Moorhuhn 2 online contest
Video sa načíta
Máme tu ďalšiu parádnu hru, v ktorej budete strieľať sliepky. Čím vzdialenejšiu sliepku trafíte, tým viac získate bodov. Môžete skúsiť trafiť aj telefónnu búdku alebo ovce.

Mario Forever Flash

21.3.2015
83%
Hra - Mario Forever Flash
Video sa načíta
Pomôžte známemu Máriovi prekonať všetky prekážky, zničiť nepriateľov a dostať sa do cieľa. Počas cesty dbajte na to, aby ste zbierali mince a hubky, ktoré vám dodajú silu. Podarí sa vám vyhrať?

Pacman

19.12.2014
73%
Hra - Pacman
Video sa načíta
Niet nad starú klasiku, v ktorej budete požierať bodky a snažiť sa utiecť pred duchmi, ktorí vás naháňa. V každom kole môžete nájsť ovocie, za ktoré dostanete body. Zbierajte aj blikajúce bodky, vďaka ktorým budete požierať duchmi vy.

Abobo's Big Adventure

18.10.2014
70%
Hra - Abobo's Big Adventure
Video sa načíta
Zahrajte si túto starú hru od Nintenda! Budete hrať za drsného Abobo, ktorému uniesli kamaráta, ale on to len tak nenechá. Trochu mu ruplo v bedni a jediné čo sa mu ženie hlavou je pomsta. Vašou úlohou bude dať nakladačku každému, koho stretnete. Klávesou S môžete zdvíhať predmety a zároveň ich…

Charlie

5.3.2014
73%
Hra - Charlie
Video sa načíta
Charlie je hra so žltou kačičkou, ktorá vám bude veľmi pripomínať hru Maria. Je to skákačka, v ktorej je vašou úlohou zozbierať, čo najviac mincí a zabiť nepriateľov, ktorí vás môžu zabiť. Aby ste v kole uspeli, musíte prejsť celú trať.

Ninja Bricks

22.12.2013
81%
Hra - Ninja Bricks
Video sa načíta
Vyskúšajte si túto super hru, v ktorej si otestujete svoj ​​postreh. Nie je to tak jednoduché, ako sa zdá. Hráte za ninju a vašou úlohou bude prežiť čo najdlhšie. Ostatných ninjov si nevšímajte, myslite na to, že musíte prežiť. Tak komu z vás sa podarí nahrať TOP skóre?

Classic Pacman

17.9.2013
80%
Hra - Classic Pacman
Video sa načíta
Hra Pacman je síce stará, ale práve o to lepšie. Zahraj si túto klasiku a so žltým Pacman sa vydaj jesť guličky a utekať duchom v zapeklitá bludisku. Aby si sa dostala do ďalšieho kola, musíš zjesť úplne všetky. Koľko sa ti podarí získať bodov?

Bomb JackHra na skóreHra o medaily

28.8.2013
70%
Hra - Bomb Jack
Video sa načíta
Vo skákačke Bomber Jack bude vašou úlohou vyzbierať najlepšie celé hracie pole, pre dosiahnutie čo najviac bodov. Máte len tri životy, takže buďte veľmi opatrní, kam skáčete. Keď vyzbierajú všetky bomby, tak sa automaticky presúvate do ďalšieho levelu.

Ms. PacmanHra na skóreHra o medaily

9.7.2013
80%
Hra - Ms. Pacman
Video sa načíta
Ms. pacman je super stará hra, na ktorú mnohí z vás radi spomínajú. Vašou úlohou bude vyzbierať všetky malé bodky a vyhnúť sa všetkým příšerkám. Zjesť ich môžete len vtedy, keď zjete veľkú blikajúcu bodku. Tak ich spomalíte na obmedzenú dobu a môžete ich požierať za extra body naviac. Za každých 10…

Ultimate Flash Sonic

24.5.2013
77%
Hra - Ultimate Flash Sonic
Video sa načíta
Ultimate Flash Sonic je super skákačka, ktorá len tak neomrzí. Hrajte za ježka Sonica alebo ďalšie 4 postavy. Utekajte, skáčte, bojujte s nepriateľmi, zbierajte zlaté kruhy. V niektorých leveloch na Vás bude čakať aj pár Bossov, s ktorými nie je vôbec žiadna sranda. Dostanete našu hviezdu Sonica až…

Supaplex Remake

27.3.2013
85%
Hra - Supaplex Remake
Video sa načíta
Klasická Dosová hra, ktorá sa podobá Boulder Dash. Vašou úlohou bude sa s červenou guličkou dostať cez bludisko plné prekážok až k písmenu E. Po ceste však musíte zbierať farebné vodiče a hlavne si dávať pozor na šedé gule, ktoré vybuchujú pri dopade na Vašu guličku. Ak chcete zjesť pole bez…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie