Dievčenské hry

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Merge the Gems

DNES
87%
Hra - Merge the Gems
V tejto hre budete musieť čo najrýchlejšie skladať bloky s rovnakými číslami na seba tak, aby ste čistili herné pole od všetkých čísel. Dokážete to?

Slimoban 2

6.5.2021
90%
Hra - Slimoban 2
V tejto hre musíte pozbierať všetky mince v každom z mnohých pripravených levelov a tým si tak zaistiť postup do ďalšieho levelu. Pozor si však dajte na zákerné hádanky a netvory, ktoré sa vás budú snažiť zničiť.

Chinese Food Cooking

PREDVČEROM
85%
Hra - Chinese Food Cooking
Video sa načíta
Pomôžte tejto šikovnej čínskej kuchárke nájsť ingrediencie a čo najrýchlejšie kuchtiť to, čo po vás chce vedúci! Predtým, než začnete hrať, tak si dobre prehliadnite, čo máte hľadať, inak budete stratení, pretože hra je na čas. Navyše, keď sa veľakrát netrafíte, tak musíte začať znova.

Superhero Dentist

5.5.2021
85%
Hra - Superhero Dentist
Predstavte si, že ste sa stali majiteľom zubnej ordinácie pre známe a slávne superhrdinu, ktorí za vami správať, ak majú problémy so zubami. Dokážete im pomôcť s ich trápením?

Tile Mahjong

4.5.2021
85%
Hra - Tile Mahjong
Vynikajúca hra, v ktorej je vašou úlohou vyčistiť herné pole od všetkých kociek s jednotlivými obrázkami. Dokážete vyčistiť celé herné pole pred vypršaním časového limitu?
Hra - Blonde Princess Jelly Nails Spa
V tejto hre bude vašou úlohou pomôcť našej krásnej princeznej s prípravami na večerné ples. Pomôžte princeznej urobiť vkusný účet, nalíčte jej nechty, urobte jej makeup a oblečte do vkusných šiat, aby si sa všetkým chalanom páčila. Dokážete to?

Kitty Doctor

2.5.2021
85%
Hra - Kitty Doctor
Podarená hra, v ktorej sa musíte postarať o roztomilé mačičky vo vašej nemocnici. Dokážete to?

Sort The Bubble

1.5.2021
85%
Hra - Sort The Bubble
Vynikajúca logická hra, v ktorej musíte roztriediť jednotlivé farebné guličky do rôznych baniek. Dokážete to?
Hra - Blonde Princess Movie Star Adventure
Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou pomôcť krásne princeznej v jej snažení o najkrajšie a najoriginálnejšie outfit. Dokážete jej pomôcť?

Hidden LandsNÁŠ TIP

29.4.2021
85%
Hra - Hidden Lands
Podarená hra, v ktorej je tvojou úlohou nájsť všetky rozdiely, ktoré sa na teba chystajú. Pritom postupuj do ďalších levelov, v ktorých musíš tiež nájsť všetky rozdiely.
Hra - Unicorn Fashion dress up girls
Oblečte si svojho jednorožca do príjemných a nádherných oblečkov, ktoré sa vám určite budú páčiť. Dokážete to?

Magic PomNÁŠ TIP

21.4.2021
90%
Hra - Magic Pom
V tejto roztomilej hre budeš musieť spájať jednotlivé typy zvieratiek takým spôsobom, aby bol dodržaný štýl spoj3. Dokážeš nazbierať čo najväčšie množstvo bodov?
Hra - Vlogger Red Carpet Dress Up
Pomôžte krásnym princeznám s prípravami na hostinu. Pomôžte krásnym princeznám obliecť sa do vhodného outfitu.
Hra - Love Story Dress Up Girl Games
Prinášame vám vynikajúcu oddychovú hru, v ktorej budete musieť obliecť našu krásnu princeznú do vkusného oblečku alebo iného outfitu. Zároveň môžete princeznej postaviť pekného domáceho maznáčika.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie