Draci

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Cute Dragon Recovery

13.5.2020
86%
Hra - Cute Dragon Recovery
V tejto hre budeš starať o roztomilého malého draka, je po celodennej výletu je chudák celý špinavý a od lístia. Postaráš sa o neho? Najskôr ho očisti od všetkých nečistôt, potom ho dobre umy a Umy. Môžeš ju tiež obliecť do niečoho pekného a dať mu najesť. Skrátka postarať sa o neho takým spôsobom,…
Hra - How To Train Your Dragon Swamp Accident
Video sa načíta
Postarajte sa o trojicu zranených výletníkov a poskytnite každému patričnú starostlivosť, aby sa mohli pustiť do inej dračej púte.
Hra - How To Train Your Dragon Lunch Surprise
Video sa načíta
Pripravte pre Bezzubku chutné jedlo z ingrediencií, ktoré máte po ruke. Bude mu chutnať alebo nie ?

Dragon Care

22.4.2015
70%
Hra - Dragon Care
Video sa načíta
Dostali ste na starosť malého draka, ktorý potrebuje umyť, nejaké jedlo a rôznu starostlivosť. Pomôžete každému dráčikovi?

A Dralien Day

20.12.2014
77%
Hra - A Dralien Day
Video sa načíta
Zahrajte si parádny logickú hru s dráčikom v hlavnej úlohe. Keď bol dráčik ešte vo vajíčku, tak bola jeho matka unesená. Vašou úlohou je sa vyliahnuť a zachrániť svoju matku. Podarí sa vám prekonať plno prekážok?

Toothless Flu Doctor

22.9.2014
76%
Hra - Toothless Flu Doctor
Video sa načíta
V hre Toothless Flu Doctor si musíte poradiť s chorým drakom. Dokážete ho vyliečiť? Najprv však musíte zistiť, aké má príznaky. To obsahuje meranie teploty, počúvanie srdca a potom môžete pristúpiť k aplikácii liekov.

Dragon RideHra na skóreHra o medaily

5.8.2014
70%
Hra - Dragon Ride
Video sa načíta
Dragon Ride je vyrovnávacia hra, v ktorej ovládate draka. Na svojej ceste budete musieť zbierať mince, za ktoré následne dostanete body. Dávajte si pozor na prekážky vo vzduchu.
Hra - Editor's Pick: Posing In The Dessert
Video sa načíta
Pripravte mladú modelku na fotenie v púšti a vyberte jej na to vhodné oblečenie.

Drake and the Wizards 2

14.5.2014
80%
Hra - Drake and the Wizards 2
Video sa načíta
Hrajte za mocného draka! Všetko spáľte, prekonávajte prekážky a nástrahy. Bojujte s mocnými príšerkami, nájdite záhadný kryštál, ktorý sa dostal do rúk zlého čarodejníka. Dokážete nájsť poklad a zničiť temného čarodejníka?
Hra - Spyro The Dragon Cavern Escape
Video sa načíta
Zahrajte si aj vy túto hru, v ktorej budete ovládať draka, zbierať diamanty a vyhýbať sa rôznym prekážkam. Diamanty, ktoré sú v hre majú rôznu silu, napríklad vám dodajú rýchlosť alebo naopak spomalia. Podarí sa vám prejsť najdlhší úsek?

Draconis Siirexus

17.2.2014
75%
Hra - Draconis Siirexus
Video sa načíta
Vytvorte si svojho vlastného bájneho draka za pár minút. Zmeniť mu môžete napríklad farbu šupín alebo zmeniť celkový dizajn od piky a to za pomoci všemožných dekorácií, ktoré máte k dispozícii. Draka si navyše môžete zmenšovať alebo zväčšovať. Pochváľte sa aj vy svojím drakom.

Dragon Chain

19.11.2013
70%
Hra - Dragon Chain
Video sa načíta
Klasická hra typu Zuma je Dragon Chain. Stačí iba vystreľovať jednotlivých drakov tak, aby sa spojili s najmenej dvoma drakmi rovnakých farieb. V tomto prípade sa zdvihnú a odletia. Do ďalšieho kola postúpite akonáhle na hernom poli nezostane ani jeden drak.

Drake And The Wizards

17.11.2013
80%
Hra - Drake And The Wizards
Video sa načíta
Skvelá skákačka, v ktorej hráš za draka. Zlý čarodejník nechal skamenieť všetky tvoje kamarátmi. Našťastie sa objaví hodný čarodejník, ktorý z teba urobí veľkého draka a ty tak máš šancu kamarátmi zachrániť. Budeš môcť chrliť oheň a ľahšie tak prekonávať prekážky. Cestou nezabudni zbierať mince!

Outcast Attack

8.11.2013
81%
Hra - Outcast Attack
Video sa načíta
V tejto postřehovce budete hrať zdraka a vašou úlohou bude doletieť čo najďalej. Nebude to také ľahké, ako si myslíte. Po ceste zbierajte mince a zachraňujmalé dráčikmi. Neverte na rozprávky, draci nie sú nezraniteľní, takže si dávajte veľký pozor pri lete.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)