Doleť čo najďalej

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Valto Jumper

30.6.2020
85%
Hra - Valto Jumper
V hre Valto Jumper bude tvojou úlohou doskákat čo najvyššie a vyhýbať sa pritom všetkým nástrahám, ktoré na teba budú číhať. Najnebezpečnejšie sú bodce a ďalšie príšery, ktoré sa ťa snažia zabitý.

Horse Run 3D

26.6.2020
80%
Hra - Horse Run 3D
Máme pre teba túto vynikajúcu 3D Postrehové hru, v ktorej sa staneš jazdcom na svojom koni, s ktorým musíš dobehnúť čo najďalej to pôjde. Po ceste môžeš zbierať mince, ktoré zvyšujú tvoje výsledné skóre a zároveň sa musíš vyhnúť všetkým prekážkam, ktoré stretneš.

Color Dodge

4.5.2020
85%
Hra - Color Dodge
Táto hra preverí váš postreh a to hneď v mnohých pripravených leveloch. Musíte s vaším loptou ísť po plošine, ktorá má rovnakú farbu ako farebná kolá pred vami. Dokážete prejsť všetky pripravené levely?

Jump Temple

15.4.2020
84%
Hra - Jump Temple
Ovládajte svoju bežkyňa pomocou medzerníka a doskákejte s ňou až do cieľa každého levelu. Po ceste môžete zbierať rôzne mince a diamanty, za ktoré si následne kupujete rôzne vylepšenia.

Down the Mountain

14.3.2020
85%
Hra - Down the Mountain
Táto hra ťa zavedie na vysoké kopce, kde budeš musieť so svojou horskou kozou skákať dole z kopca. Po ceste na teba ale čakajú rôzne nástrahy, ktoré musíš prekonať alebo sa im vyhnúť. Pozor si daj hlavne na ostré bodce, jedové kocky, lepidlo alebo iné zvieratká, ktorá po kopci skáču tiež. Hru…

Jumper Jam 2

12.3.2020
80%
Hra - Jumper Jam 2
V této hře budeš mít za úkol se skokanem Jamem doskákat po dřevěných plošinách co nejdále nahoru. V cestě ti budou stát ptáci, kteří se tě budou snažit shodit. Musíš proto dávat dobrý pozor, kam skáčeš. Dokážeš se dostat až nahoru? Máš na to celkem tři pokusy, poté hra končí a musíš začít od…

Color Rush

9.3.2020
80%
Hra - Color Rush
Táto hra je veľmi jednoduchá a prostá. Vašou úlohou bude v tejto hre preletieť loptičkou, ktorý mení farby, v rovnakej farebnej časti kruhu. Loptička pritom mení farby a letia čím ďalej rýchlejšie. Čím bližšie stredu budete, tým viac bodov dostanete. Aké bude vaše výsledné skóre?

Santa Airlines

24.11.2019
85%
Hra - Santa Airlines
Naviguj Santu v jeho lietadle Skybus DEC25. Preletí medzi mrakmi, zachráň neposlušné deti a doletu včas s darčekmi na Vianoce!

Get that jetHra na skóreHra o medaily

15.9.2016
74%
Hra - Get that jet
Video sa načíta
V tejto hre sa budete snažiť hodiť lastovičku čo najďalej to pôjde. Pokúste sa lastovičku hodiť tak, aby preletela oknom a doletela tak čo najďalej.

Zoo Panic

9.3.2016
80%
Hra - Zoo Panic
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej si vyberiete zvieratko a následne sa s ním budete snažiť uraziť čo najväčšiu vzdialenosť. Lietať budete pomocou balóna, ktorému však dochádza palivo. Tiež si musíte dávať pozor na obmedzený počet životov. Za získané diamanty môžete nakupovať mnohé vylepšenia.

Rocket Toilet 2

12.1.2016
74%
Hra - Rocket Toilet 2
Video sa načíta
Pomôžte pravekému človeku, aby sa za pomoci odpalu dostal, čo najďalej. K tomu budete potrebovať rýchle reakce a správne načasovanie. Za každý odpal získate určitý počet bodov, za ktoré si môžete nakúpiť vylepšenia. Dostaňte sa čo najdalej!

Canoniac Launcher 2

3.10.2015
77%
Hra - Canoniac Launcher 2
Video sa načíta
Strieľajte robota Jimmyho čo najďalej to len pôjde. Čím ďalej doletí, tým viac peňazí získate na vylepšenia.
Hra - Barbie Superhero Pet Rescue
Video sa načíta
Barbie musí zachrániť zranenú mačku. Pomôžte jej s touto úlohou, aby to prežila a mohla sa vrátiť späť k majiteľke.

Birds Joyride

20.8.2015
75%
Hra - Birds Joyride
Video sa načíta
Ako ďaleko doletíte v tejto hre, kde na Vás číha naozaj veľké množstvo prekážok a nepriateľov? Cieľom je tiež zbieranie mincí, ktoré použijete v obchode na nákup vylepšení a ďalších vecí.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)