Závodné autá

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Car Eats Car: Volcanic Adventure
Dostaňte sa do cieľa a pritom zožerte všetko, čo vám príde do cesty.

Rally Point

28.6.2021
93%
Hra - Rally Point
Video sa načíta
Staňte sa jedným z najlepších pilotov sveta. Osedlajte tieto nadupané vozy a ukážte čo vo vás je na niekoľkých tratiach, ktoré zaručene otestujú vaše schopnosti. Podarí sa vám dominovať v každom závode?

Super Drift 3

11.9.2015
64%
Hra - Super Drift 3
Video sa načíta
Myslíte si, že ste rýchli jazdci? Overte si to v autách, kde bude vašou úlohou doraziť do cieľa, ako prví! Podarí sa vám to?

Raccoon Racing

8.1.2015
69%
Hra - Raccoon Racing
Video sa načíta
Rocco a jeho kamaráti majú radi nielen autá, ale aj radi pretekajú. Vyber si jedného z nich a pretekaj s nimi. Podarí sa ti vyhrať prvé miesto.

DriftingHra na skóreHra o medaily

27.6.2014
74%
Hra - Drifting
Video sa načíta
Drifting je zábavná závodná hra, v ktorej budete šmykovať na pretekárskej trati. Počas jedného kola sa snažte získať čo najväčší počet bodov. Na výber máte niekoľko druhov áut.

Street Racing

13.5.2014
67%
Hra - Street Racing
Video sa načíta
Už si niekedy riadila Ferrari? Vydaj sa na jazdu po rôznych tratiach. Tvojím cieľom je vždy dôjsť na medailové pozície. Skvelé spracovaná závodná hra.

Angry Birds car revenge

25.3.2014
72%
Hra - Angry Birds car revenge
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšiu z mnohých hier na námet Angry Birds. Tentoraz budete v úlohe jedného z dvoch vtáčikov brázdiť niekoľko levelov a zbierať hlavičky prasiatok. V každom leveli musíte pozbierať všetky hlavičky a bezpečne dôjsť do cieľa.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie