Bojové

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Heroes of Match 3

17.10.2020
90%
Hra - Heroes of Match 3
Vynikajúca hra typu spoj3, v ktorej je vašou úlohou zničiť všetkých nepriateľov práve vďaka spájanie najrôznejších pochutín. Vďaka tomu dokážete efektívne zničiť nepriateľov a pritom zostať nažive. Hru ovládate myšou.

Animal.IO

19.8.2020
85%
Hra - Animal.IO
V tejto hre sa budeš preťahovať s ostatnými zvieratkami o prvé miesto v tejto IO hre. Na začiatku si vyberieš zvieratko, s ktorým chceš bojovať a potom sa vydáš do hry. Cieľom je zbierať rôzne lahôdky, vďaka ktorým tvoj chvost narastá. Tým musíš zostreliť z plošiny čo najviac hráčov pred vypršaním…

Janissary Battles

22.2.2020
95%
Hra - Janissary Battles
Táto vynikajúca hra pre dvoch hráčov ukáže, ako vrtkí a presní dokážete byť. V sérii minihier musíte protivníka dostať z hracej plochy, zničiť pomocou rôznych zbraní či snáď dosiahnuť väčší skóre ako protivník. Minihier je tu množstvo a zábavy si užije snáď každý.

Rats Cooking

18.2.2016
78%
Hra - Rats Cooking
Video sa načíta
Podarí sa vám chrániť pred nebezpečnými krysami? Na vás a na váš stánok neustále útočia a vy ich musíte pozabíjať. Zbierajte mince a kupujte si nové vylepšenia.

Nanny Sleepytime

17.9.2015
74%
Hra - Nanny Sleepytime
Video sa načíta
Pestúnka v škôlke má plné ruky detí, ktoré nechcú po obede spať. Bude potrebné im dať na zadok, aby naskákali do postele a v kľude odpočívali. Dokážete si poradiť?
Hra - A Sitch in Time - episode 1: Present
Video sa načíta
Kim Possible sa pustila do nového dobrodružstva a preto potrebuje vás, aby ste jej pomohli protivníkov prekonať. Pomôžete jej, aby zvíťazila?
Hra - StrikeForce Kitty: Last Stand
Video sa načíta
Super hra, v ktorej budete ovládať tlupu mačiek a brániť tak svoju pevnosť. Na pevnosť útočí ďalšia tlupa mačiek, ktorú musíte zastaviť. V boji získavate ryby, za ktoré môžete vylepšovať vlastnosti mačiek. Tiež môžete získať rôzne oblečky, ktoré dodávajú bonus k vlastnostiam mačiek.

Kung Fu Rumble

24.8.2015
70%
Hra - Kung Fu Rumble
Video sa načíta
Dračí bojovník je ochranca mieru a pokoja. Niekedy to však znamená, že musí použiť aj svoje päste proti nepriateľom. Pokúste sa poraziť všetkých protivníkov, ktorí sa Vám postavia do cesty.
Hra - Papa Louie 3: When Sundaes Attack!
Video sa načíta
Louie sa už tretíkrát vydáva za dobrodružstvom. Musí oslobodiť všetkých svojich zákazníkov, inak nebude mať žiadne zárobky. Jeho nepriateľmi sú napríklad zákusky, ovocie alebo zelenina. Myslíš si, že sa zvládneš v každom kole dostať včas do cieľa?

Strikeforce Kitty 2

20.3.2015
68%
Hra - Strikeforce Kitty 2
Video sa načíta
V tejto akčnej hre bude vašou úlohou pomáhať štyrom mačičkám, zdolávať rôzne prekážky a protivníkov. Počas cesty musíte zbierať rybičky, aby ste si mohli nakúpiť novú výzbroj. Podarí sa vám vyhrať?

Age of War 2

11.12.2014
78%
Hra - Age of War 2
Video sa načíta
Strategická pařba, v ktorej budete musieť brániť svoju pevnosť. Hlavne však musíte zničiť nepriateľskú pevnosť tým, že na ňu budete vysielať jednotky. Svoje jednotky môžete neustále zlepšovať.

Kings Rush

19.10.2014
70%
Hra - Kings Rush
Video sa načíta
Kráľ sa rozhodol, že sa vydá na dovolenku k moru, samozrejme do trópov. Preto však musí prejsť niekoľko susedných kráľovstva, kde ho ale nechcú pustiť cez svoje územie. Stačí kráľa posadiť do bojového stroja, aby nakoniec došiel tam, kam chce.

Cactus McCoy 2

14.12.2014
80%
Hra - Cactus McCoy 2
Video sa načíta
McCoy je späť a čaká ho nové dobrodružstvo! Budete bojovať proti zloduchom, ktorí uniesli malú dievčatko. Zbierajte cenné kovy, rôzne predmety, bojujte s nepriateľmi a dávajte pozor, nech vás nezabijú. Zvládnete nájsť správnu cestu a zachrániť ju?

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video sa načíta
Máme tu parádne RPG Parbat, v ktorej budete bojovať proti príšerám. So svojou postavou môžete plniť úlohy a získavať za to skúsenosti. Vďaka tom získava vaša postava úrovne a môžete ju ďalej vylepšovať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie