Bomby

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Bomb It TD

27.10.2016
78%
Hra - Bomb It TD
Video sa načíta
Musíte zabrániť všetkým Bomberman, aby prešlo cestou až do cieľa. Okolo cesty budete stavať veže a pokladať bomby.
Hra - Spongebob Squarepants Boo or Boom
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou vybrať si jedného hráča a nazbierať viac bodov, ako vaši protivníci. Počas hry nebude vašou úlohou zabiť protivníka, ale pozbierať, čo najviac predmetov, ktoré vzniknú počas zničenia kameňov. Ak bombou trafíte protivníka jeho body sa dostanú na minimum. Podarí sa vám…

Blockoomz 2015

7.2.2015
80%
Hra - Blockoomz 2015
Video sa načíta
V tejto logickej hre bude vašou úlohou odstrániť z hracej plochy všetky herné prvky, okrem žltých, ktoré za žiadnu cenu nesmú padnúť mimo hraciu plochu. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne odoberať niektoré prekážky a taktiež všetko správne načasovať.

Dragon Bomb

15.1.2015
74%
Hra - Dragon Bomb
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu zničiť všetky modré totemy. Aby sa vám to podarilo, musíte k ním dostať bomby, ktoré ich roztrhajú na márné kúsky. Bomby uvediete do pohybu tak, že odoberiete niektoré žlté kocky.

Wish Totems

14.1.2015
83%
Hra - Wish Totems
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať všetky modré a šedé totemy do vody. Šedé totemy spôsobujú výbuch, ktorý musíte vhodne nasmerovať. Dávajte si pritom pozor, aby červené totemy ostali v bezpečí na hracej ploche.

Balloon BomberHra na skóreHra o medaily

25.11.2014
72%
Hra - Balloon Bomber
Video sa načíta
V tejto parádnej hre budete mať za úlohu zhadzovať bomby na body v údolí. Bomby budete vyhadzovať z letiaceho balóna. Bomby môžete hádzať buď dopredu alebo dozadu. Snažte sa odstreliť všetky body a dostať sa do ďalšieho kola.

Kirby Bomberman

13.9.2014
77%
Hra - Kirby Bomberman
Video sa načíta
V akčnej hre Kirby Bomberman bude vašou úlohou pomôcť rúžovej príšerke menom Kirby zničiť všetkých súperov. Využívať k tomu budete bomby, ktoré je potreba vhodne umiestniť tak, aby zasiahli súpera. V bludisku navyše môžete zbierať rozličné bonusy, ktoré vám pomôžu.

Birds DefendersHra na skóreHra o medaily

31.7.2014
78%
Hra - Birds Defenders
Video sa načíta
Podarí sa vám v hre Birds Defenders vypustiť všetky vtáčiky z klietky? Vašou úlohou bude umiestniť bomby na konštrukcie tak, aby ste všetko zničili a otvorili klietky.

Bomb It 7NÁŠ TIP

21.3.2014
89%
Hra - Bomb It 7
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší skvelý diel hry Bomb It. V novom dieli si budete môcť vyskúšať nové bonusové vybavenie, ktoré vám pri hre padá. Ďalej budete môcť vašu postavičku aj obliecť do pekného oblečku.

Slow and Blow Kings

15.11.2013
82%
Hra - Slow and Blow Kings
Video sa načíta
Pomocou bômb musíte v hre Slow and Blow Kings odstreliť všetkých vojakov a kráľa. Naopak ak sa vyskytnú na ploche poddaní, potom tu musia aj ostať. Na každé kolo máte presný počet bômb. Po ich minutia budete musieť kolo opakovať. Dokážete sa dostať až na koniec?

Pull The Wire

8.10.2013
72%
Hra - Pull The Wire
Video sa načíta
V hre Pull The Wire si zahráte na pyrotechnika, ktorý musí odistiť bombu, ktorá vybuchne za pár sekúnd. Dokážete nájsť ten správny drôt a vytiahnuť ho z rozbušky? Ak áno stanete sa hrdinom. V opačnom prípade zomrú nevinní ľudia.

Bomb JackHra na skóreHra o medaily

28.8.2013
70%
Hra - Bomb Jack
Video sa načíta
Vo skákačke Bomber Jack bude vašou úlohou vyzbierať najlepšie celé hracie pole, pre dosiahnutie čo najviac bodov. Máte len tri životy, takže buďte veľmi opatrní, kam skáčete. Keď vyzbierajú všetky bomby, tak sa automaticky presúvate do ďalšieho levelu.

Mashroom Cloud

1.7.2013
76%
Hra - Mashroom Cloud
Video sa načíta
Veľmi zaujímavá hra, v ktorej skvele fungujú jednotlivé vlastnosti objektov. Nedeste sa pixelovej grafiky, je to tak schválne. A princíp hry? V každom kole budete mať za úlohu zničiť rôzne objekty. K tomu dostanete aj veľa druhov rôznych bômb.

Bomb It 5

25.5.2013
93%
Hra - Bomb It 5
Video sa načíta
Máme tu piate pokračovanie super hry Bomb It. Štýl hry je stále rovnaký, položiť čo najviac bômb a tým zneškodniť všetkých protivníkov v poli. Po každej vyhranej hre si môžete kúpiť rôzne oblečky na svoju postavičku. Môžete si vyberať aj obtiažnosť hry, kebysa vám zdala príliš ľahká.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie