Evolúcia

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Grow Park

29.8.2015
73%
Hra - Grow Park
Video sa načíta
Cieľom hry je vybudovať čo najviac vyvinuté spoločenstvo. Ako budete stavať jednotlivé prvky, tak budete musieť dúfať, aby sa čo najviac vyvinuli. Kto dosiahne najväčšiu vyspelosť?

Deeply Absurd Chain

13.4.2015
76%
Hra - Deeply Absurd Chain
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu postupne spájať trojice rovnakých herných prvkov. Každé spojenie vám vytvorí nový prvok alebo živočícha. Ako ďaleko sa vám podarí v tejto evolúcii postúpiť?

Prokaryote Beta

9.4.2015
74%
Hra - Prokaryote Beta
Video sa načíta
Boj medzi bunkami je veľmi neopozeraný. Prakticky platí, že väčšia zožerie menšiu. Ovládaj svoju bunku a pokúste sa zožrať všetky menšie v okolí. Akonáhle sa ťa dotkne väčšia bunka ako si ty, potom sa priprav na to, že sa staneš korisťou.

Planet Creator

22.8.2014
73%
Hra - Planet Creator
Video sa načíta
Dokážete na vyľudnenej planéte Zem vybudovať opäť podmienky pre život? Musíte začať úplne od začiatku. Je potrebné vybudovať atmosféru, dať život prvým baktériám a organizmom, prejsť k rastlinám a živočíchom a následne sa dostanete k ľuďom.

Evolvo Plus

9.1.2014
63%
Hra - Evolvo Plus
Video sa načíta
V hre Evolve Plus sa musíte prepletať medzi malými rybkami a dobre si rozmyslite, aby sa Vás žiadna z nich nedotkla, pretože inak vás zožerie. Rovnako tak tomu bude s Vami, preto musíte jesť menšie ryby ako ste Vy.
Hra - Industrial Zombies Tribute to Grow
Video sa načíta
V hre Industrial Zombies Tribute to Grow sa ocitnete na neobývanej planéte. Cieľom hry je vybudovať miesto pre život. Aby ste dosiahli so všetkými postavenými vecami najvyššiu úroveň je nutné, aby ste ich pridávali v správnom poradí.

GROW Nano Vol3

29.11.2013
69%
Hra - GROW Nano Vol3
Video sa načíta
Aby ste dosiahli najvyššie úrovne vo všetkých aspektoch, musíte zvoliť správny postup. To je teda cieľom v hre GROW Nano Vol3. Dokážete nájsť iba jeden správny variant, aby ste dotiahli vývoj na najvyššiu úroveň.

Grow China

28.11.2013
69%
Hra - Grow China
Video sa načíta
Postupným pridávaním ďalších vecí na panáčika zaistíte, aby sa ostatní vylepšovali. Dokážete prísť na správne riešenie, ako panáčika vylepšiť na najlepšiu možnú úroveň?

Grow Ornament

28.11.2013
68%
Hra - Grow Ornament
Video sa načíta
Ako najlepšie vyzdobiť stromček na Vianoce? Inšpiráciu môžete hľadať v hre Grow Ornament. Cieľom je pridávať v správnom poradí jednotlivé ozdoby tak, aby sa stromček vyvinul do najväčšieho rozpuku.

Cellcraft

13.11.2013
88%
Hra - Cellcraft
Video sa načíta
Milovníci biológie si môžu precvičiť svoje znalosti o bunkách v hre Cellcraft. Ide o veľmi zaujímavú hru, ktorá Vás naučí aké organely sú v bunke a tiež ako fungujú. Musíte sa tiež ubrániť hrozbám z vonku aj zvnútra bunky. Odrazte preto všetky vírusy a poraďte si s voľnými radikálmi.

Grow RPG

1.11.2013
85%
Hra - Grow RPG
Video sa načíta
V hre Grow RPG si dobre rozmyslite stratégiu, ako budete stavať jednotlivé budovy, pretože ich poradie je rozhodujúci pre ich vývoj. Hru úspešne dokončíte iba v prípade, keď porazíte zlých démonov a verte, že k tomu vedie len jedna jediná cesta. Pokiaľ ju nedokážete nájsť, nezachráníte ani…

Survive 2012

16.10.2013
74%
Hra - Survive 2012
Video sa načíta
Záchrana zemegule je hlavnou úlohou v hre Survive 2012. Zo všetkých strán na Vás budú padať meteority a ďalšie predmety. Je nutné, aby ste natočili Zem tak, aby všetky nebezpečná telesa dopadla do mora. Ak dopadnú medzi domu, potom je zapáli, čo je veľká hrozba.

Monster Craft

20.8.2013
71%
Hra - Monster Craft
Video sa načíta
Hra Monster Craft je pomerne netradičná. Cieľom je bojovať s monštrami v aréne. Ako tieto monštrá získate? To je tá najväčšia zábava, pretože ich budete mutovať medzi sebou a vzniknú Vám nové exempláre. Mutácia samozrejme stojí peniaze, ktoré zarábate na samotných bojoch v aréne.

Passage of Time

28.9.2012
80%
Hra - Passage of Time
Video sa načíta
V skákačke Passage of Time bude vašou úlohou pomôcť hlavnému hrdinovi prejsť celým jeho životom. Na začiatku budete ako dieťa preskakovať cez kocky lega a zbierať pri tom cukríky. Postupne však budete stárnuť a ak budete úspešný môžete sa dostať až k veku sto rokov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)