Hľadanie

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Ladybug Differences

1.4.2020
80%
Hra - Ladybug Differences
V tejto hre bude vašou úlohou nájsť všetkých sedem rozdielov v každom z mnohých pripravených levelov. Všetko ale musíte stihnúť pred vypršaním časového limitu, ktorý je neúprosný a mnohokrát budete musieť byť veľmi ostražití a dávať dobrý pozor, aby ste našli všetky rozdiely. Dokážete to? Tak hor sa…

MOTOR HOME TRAVEL HIDDEN

14.3.2020
80%
Hra - MOTOR HOME TRAVEL HIDDEN
Hľadaj celkom desať hviezd v tejto oddychovej hříčce. Hviezdy sa vždy skrývajú v obrázku a tvojou úlohou je ich nájsť. Na hľadanie máš ale obmedzený časový limit, preto sa musíš veľmi pozorne pozerať a hľadať. Hru ovládaš klikaním ľavého tlačidla myši.

Find Cat 2

8.3.2020
85%
Hra - Find Cat 2
Je nedeľa a s ňou aj druhé pokračovanie logickej hry Find Cat, tentoraz s číslovkou 2. Aj tu budete musieť nájsť stratenú mačičku, ktorá je na hernom poli. K jej nájdeniu musíte použiť rôzne predmety, ktoré zoberiete či použiť rôzne logické pochody. Dokážete nájsť mačičku vo všetkých pripravených…

Find Cat

2.3.2020
85%
Hra - Find Cat
Find cat je roztomilá logická hra, v ktorej musíte nájsť mačku, ktorá sa pred vami schovala. Na mape tiež nájdete rôzne predmety, ktoré vám môžu v hľadaní pomôcť. Pokiaľ by ste si nevedeli rady, môžete využiť pomocníka.

Jungle 5 Diffs

21.2.2020
80%
Hra - Jungle 5 Diffs
Hľadanie rozdielov roztomilých zvieratiek. Na každom z dvoch obrázkov sa skrýva päť rozdielov a tvojou úlohou je nájsť všetky pred vypršaním časového limitu. Dokážeš nájsť všetky rozdiely a získať tak najvyššie možné skóre?
Hra - Connect Animals Onet Kyodai
Vyskúšaj obdobu Mahjongu! Nájdi vždy dve zhodné doštičky s obrázkami zvierat a spoj je dohromady. Podarí sa ti prekonať všetkých 50 levelov, ktoré na teba v tejto logickej hre čakajú?

Toy Box Blast

20.10.2019
80%
Hra - Toy Box Blast
Spojovačky spojená s hľadaním kociek. Hra ti zadá, aké kocky je potreba nájsť a tie ich potom aspoň po dvoch označuješ.

Wonderful Toys Party

10.1.2017
79%
Hra - Wonderful Toys Party
Video sa načíta
Parádny hra z kolekcie Máša a medveď. Medveď schoval všetky hračky a vy ich musíte nájsť. Každá hračka sa ukrýva vo drevenej bábike, ktorá sa volá Matriošky.

Gwen's Holiday Closet

6.1.2017
80%
Hra - Gwen's Holiday Closet
Video sa načíta
Pozrite sa, čo má Gwen v šatníku. Najprv však budete musieť pár vecí nájsť. Vyberiete pre Gwen najlepšie šaty?

Titanic Museum

27.6.2016
72%
Hra - Titanic Museum
Video sa načíta
V tejto hre sa budete snažiť na palube Titanicu nájsť všetky predmety zo zoznamu. Ak si nebudete vedieť rady, tak môžete raz za čas využiť nápovedu. Úrovne nie sú nijako časovo obmedzené.

Case of Revenge

8.6.2016
78%
Hra - Case of Revenge
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu pomôcť dvojici detektívov polapiť zlodeja, ktorý pred pár dňami vykradol dom a zranil ich kolegu a priateľa. Aby sa vám to podarilo, musíte nazbierať dostatok dôkazov. Mnoho z nich je dobre ukrytých, takže musíte byť pri hľadaní skutočne pozorný.

Blackheart Village

7.6.2016
78%
Hra - Blackheart Village
Video sa načíta
Vaším cieľom v tejto hre bude získať tri kľúče, ktoré vám odomknú bonusovú hru. S hlavnou hrdinkou sa vrátite po dlhom čase do jej rodnej dediny, na ktorú bola uvrhnutá zlá kliatba. Pomôžte jej nájsť po okolí všetky stratené predmety a s ich pomocou kliatbu zrušiť.

Breeze of Love

7.6.2016
78%
Hra - Breeze of Love
Video sa načíta
Pomôžte hlavnej hrdinke s prípravou svatby pre jej brata v tejto pekne spracovanej hre. Vašou úlohou bude nájsť najmä všetky potrebné veci, ktoré sú porozhadzované po okolí. Čím rýchlejšie sa vám podarí predmety nájsť, tým viac bodov získate. K dispozícii budete mať i nápovedu.

Treasure Falls

6.6.2016
78%
Hra - Treasure Falls
Video sa načíta
Vydajte sa spolu s hlavnou hrdinkou tejto hry k prekrásnym vodopádom a pokúste sa tu nájsť vzácne poklady. Predmety, ktoré hľadáte, sú dobre ukryté, takže sa snažte byť pri hľadaní pozorný. V prípade, že si nebudete vedieť rady, môžete využiť jednu z dostupných nápovied.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)