Spiderman

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Spiderman 2 Web of WordsHra na skóreHra o medaily

2.10.2014
76%
Hra - Spiderman 2 Web of Words
Video sa načíta
V úlohe spidermana máte za úlohu poraziť nebezpečného protivníka. Bojovať proti nemu však budete slovami, pretože musíte vytvárať anglické slová z písmen. Navyše máte aj bonusové kolo, kde písmená len dopĺňate do slov.

Spiderman Concentration

19.1.2014
71%
Hra - Spiderman Concentration
Video sa načíta
V hre Spiderman Concentration sa stretnete s pexesom, ktoré je ladené na tému Spiderman. Nájdete v ňom mnoho zaujímavých obrázkov. S postupom do vyšších kôl sa pripravte aj na zvýšenie obtiažnosti.

Spiderman Villains

18.1.2014
70%
Hra - Spiderman Villains
Video sa načíta
V hre Spiderman Villains musíte bojovať proti Vašim nepriateľom, ktorými sú Goblin, Symbiont a tiež riaditeľ novín. Naopak, ak trafíte Vašu milovanú Marry Jane, prídete o body, takže mierte presne a dávajte si pozor, kam strieľate.

Spider Man 3 Memory

10.4.2012
65%
Hra - Spider Man 3 Memory
Video sa načíta
Preverte svoju pamäť na skvelom pexese s obrázkami z filmu Spider Man 3. Hra má tri úrovne obtiažnosti. A posledná je vďaka časovému limitu naozaj ťažká.
Hra - Spider Man 3 Rescue Mary Jane
Video sa načíta
Staň sa na chvíľu slávnym komiksovým hrdinom a zachráň svoju lásku Mary Jane. Aby sa ti to ale podarilo, musíš podstúpiť náročnú cestu veľkomestom. Pri svojej ceste budeš samozrejme po budovách správne skákať. Nebude to ale také ľahké, čaká ťa spústa nástrah a nepriateľov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie