Bubble Shooter

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Cute Bubble Shooter

30.3.2020
89%
Hra - Cute Bubble Shooter
Ďalšie oddychová spoj3 bubble shooter hra, v ktorej budete s roztomilou veveričkou strieľať farebné guličky, ktoré majú za úlohu vyčistiť hracie pole a oslobodiť tak zvieratka uväznená v hracom poli.

Magical Bubble Shooter

24.2.2020
85%
Hra - Magical Bubble Shooter
V tejto roztomilej hre budeš musieť zachrániť všetky príšerky uväznených v farebných bublinách vystreľovaním guličiek rovnakej farby. Táto jednoduchá hra sa spoj 3 tematikou ťa určite nadchne a zabaví na dlhé minúty.

Bubble Shooter Stars

30.11.2019
90%
Hra - Bubble Shooter Stars
Nová Bubble Shooter hra je tu a prináša ti veľa nových levelov. Dostaneš sa až do 48. úrovne?

Halloween Bubble Shooter

4.11.2016
78%
Hra - Halloween Bubble Shooter
Video sa načíta
Podarí sa vám zostreliť všetky rovnaké guličky skôr, než dorazí až k dolnej hranici? Pre zostrelenie musí byť vždy minimálne tri rovnaké.

Bubble World

29.9.2016
76%
Hra - Bubble World
Video sa načíta
Vašou úlohou bude spojiť vždy minimálne tri rovnaké diamanty. Dávajte si pozor, aby sa diamanty nedostali až dole.

Shooter Adventure Time

7.3.2016
70%
Hra - Shooter Adventure Time
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou, aby ste odstránili všetky guličky z pola. Urobíte to tak, že rovnakú guličku musíte spojiť s dvoma ďalšími. Váš čas je omezeny preto sa musíte poponáhľať.

Bubble Penguins

4.3.2016
76%
Hra - Bubble Penguins
Video sa načíta
Podarí sa vám zostreliť všetky rovnako farebné guľôčky? Občas môžete vystreliť aj bombu, ktorá odpáli viac guličiek naraz.

Sea Bubble Pirates 3

19.2.2016
77%
Hra - Sea Bubble Pirates 3
Video sa načíta
V tejto hre s pirátskym motívom budete zostreľovať rovnako farebné guľôčky. Farebné guľôčky strieľate z dela, v ktorom ich môžete tiež meniť.

Bubble Academy

4.10.2015
77%
Hra - Bubble Academy
Video sa načíta
V tejto zábavnej logickej hre bude vašou úlohou spájať v laboratóriu bubliny rovnakých farieb. K dispozícii budete mať skumavku, ktorá postupne vytvára nové a nové bubliny. Vy musíte tieto bubliny vystreľovať na hraciu plochu tak, aby sa vám podarilo spojiť aspoň tri rovnaké, čím ich z hracej plochy…

Bubble Hero 3D

3.8.2015
77%
Hra - Bubble Hero 3D
Video sa načíta
V tejto pekne zpracovanej hre budete mať za úlohu spájať bubliny rovnakých farieb. Aby ste bubliny mohli odstrániť z hracej plochy, musí sa vám podariť spojiť aspoň tri rovnaké. K vystreľovaniu bublín vám poslúži kanón, ktorý vám vždy zobrazí farbu ďalšej vystreľenej bubliny.

Undersea Bubble Shooter

22.7.2015
71%
Hra - Undersea Bubble Shooter
Video sa načíta
Strieľajte bubliny pod hladinou oceánu tak, že vždy spojíte najmenej tri rovnakofarebné bubliny k sebe. Dokážete si poradiť s touto situáciou? Bubliny neustále klesajú, ale nesmú sa dotknúť dna, inak hra končí.

Bubble Shooter Fruits

14.6.2015
76%
Hra - Bubble Shooter Fruits
Video sa načíta
Strieľajte pokiaľ možno čo najpresnejšie kúsky ovocia. Snažte sa spojiť vždy aspoň tri rovnaké kusy ovocia k sebe, pretože len tak si budete môcť odstrániť všetko ovocie a dostať sa do ďalšieho kola.

Candy Shooter Deluxe

4.5.2015
78%
Hra - Candy Shooter Deluxe
Video sa načíta
Pokúste sa v tejto logickej hre odstrániť z hracej plochy všetky farebné cukríky. K dispozícii budete mať kanón, z ktorého môžete cukríky postupne vystreľovať. Vždy sa snažte spojiť aspoň tri rovnakej farby, aby ste ich odobrali z hracej plochy.

Mine Blast

1.5.2015
78%
Hra - Mine Blast
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre na vás čaká 16 levelov, v ktorých musíte z hracej plochy odstrániť všetky farebné guličky skôr, než sa dostanú na koniec svojej trasy. Guličky odoberiete len tak, že spojíte aspoň tri rovnakej farby. K tomu musíte využívať kanón, z ktorého je potreba vystreliť vždy správnym…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)