Hannah Montana

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Hannah Montana Trivia

2.6.2014
80%
Hra - Hannah Montana Trivia
Video sa načíta
Skúste si tento kvíz, ktorý otestuje vaše vedomosti o Hanne Montane! Nebude to zas tak jednoduché, ako si myslíte. Aby ste zvládol tento kvíz tak musíte vedieť anglicky. Zvládnete uhádnuť všetky otázky?

Kick Out Miley

1.2.2014
80%
Hra - Kick Out Miley
Video sa načíta
V hre Kick Out Miley je cieľom vystreliť čo najďalej Miley Cyrus, ktorá je v poslednej dobe pomerne zlá. Musíte ju odpáliť čo najďalej. Vďaka tomu nazbierate mince, ktoré utratíte za vylepšenie. Dokážete všetky vlastnosti vylepšiť na maximum?
Hra - Hannah Montana dress up hra
Video sa načíta
Zahraj si skvelú Obliekačky s Hannah Montanou v hlavnej úlohe! V šatníku máte na výber veľa druhov oblečenia, tak neváhajte a kombinujte! Vytvorte perfektný outfit na večernú párty!

Hollywood Hall of Fame 2

5.12.2013
67%
Hra - Hollywood Hall of Fame 2
Video sa načíta
Je tu super hra nie s jednou, ale hneď s troma celebritami (jedna z nich je dokonca predstaviteľka obľúbené Hannah Montany), ktoré si budete môcť upraviť podľa vlastnej představivosti.Budou si nakoniec podobné, alebo im vymyslíte úplne novú vizáž?
Hra - Popular Hannah Montana Makeover
Video sa načíta
Známa speváčka, ale i herečka Hannah Montana, má z času na čas, tiež krízu. Tentoraz bude od vás potrebovať pomoc, nie len v oblasti kozmetiky, ale i s výberom make – upu, oblečenia a doplnkov. Urobte z Hannah opäť krásavicu.

Miley Cyrus Hairstyle

14.10.2013
83%
Hra - Miley Cyrus Hairstyle
Video sa načíta
Miley Cyrus už nechce mať typický vzhľad ako Hanna Montana. Pomôžeš jej navrhnúť nový strih a farbu vlasov, ktorý by sa jej mohol páčiť?
Hra - Hannah Montana's Music Adventure
Video sa načíta
Hannah Montana a jej oblíkačka spojená ešte s jednou hrou. Najskôr túto známu celebritu oblečieš a potom budeš mať za úlohu klikať na rôzne obrázky, čo nebude tak ľahké, a dostávať body. Ako bonus si vyberieš jednu z troch truhiel.

Crazy Dentist

11.8.2013
87%
Hra - Crazy Dentist
Video sa načíta
Skúste si, aké to je byť zubárom celebrít. Ošetrovať budete hviezdy ako je Selena Gomez, Barbie alebo Draculaura. Každej musíte zuby vyčistiť, odstrániť povlak a kaz. Ak je nejaký zub čierny, musíte ho vytrhnúť a nahradiť novým a zdravým zúbkom. Následne môžete pridať nejakú ozdobu alebo zuby…
Hra - Hannah Montana Real Haircuts
Video sa načíta
Je tu jedna z najreálnejšie kaderníckych hier, ktoré si tak naozaj užijete. Navyše nedostanete do rúk len tak hocijakú modelku ale rovno celebritu Hannah Montanu. Jej neskrotnú hrivu musíte najskôr učesať a potom môžete dať priechod svojej fantázii za pomoci nožníc, farieb, žehličky na vlasy alebo…
Hra - Hannah Montana rozdíly
Video sa načíta
Nájdite vždy päť rozdielov v obrázkoch populárnej Hannah Montany. Vždy budete mať obmedzený časový limit, ale keď sa Vám to podarí, dostanete cenné body a postúpite do ďalšieho levelu.
Hra - Oblíkačka Hannah Montana 2
Video sa načíta
Opäť prichádza Hannah Montana, aby si od Vás nechala vytvoriť prvotriedne outfit. Na výber máte vždy z mnohých variantov každého kusu oblečenia a môžete mu ľubovoľne meniť farbu. Samozrejme nechýba ani topánky a doplnky. Hra má veľa dobrú grafiku a všetko vyzerá naozaj realisticky, takže môžete…

Miley Cyrus Style

12.8.2011
73%
Hra - Miley Cyrus Style
Video sa načíta
Máte radi Miley Cyrus? Táto herečka známa tiež ako Hannah Montana je veľmi obľúbená celebrita a vďaka tejto našej hre ju môžete kompletne zmeniť vizáž. Vyberte ju krajšie účes, vykonajte líčenie alebo zmeňte farbu pleti. Možností je plno, tak na čo čakáte?

Hannah Montana Shopping

12.8.2011
76%
Hra - Hannah Montana Shopping
Video sa načíta
Hannah Montana sa vydala nakupovať a vy jej môžete pomáhať s výberom toho, čo si má kúpiť. Je len na vás či ju kúpite šaty alebo tričko a nohavice. Aby bola krajšia, môžete ju nakúpiť taky rôzne doplnky, ako klobúk či náhrdelník.

Hannah Montana Superstar

14.1.2012
73%
Hra - Hannah Montana Superstar
Video sa načíta
Staňte sa módnou poradkyňou tejto mladej hviezdy. V hre Hannah Montana Superstar bude len na Vás, aký jej zvolíte účes aj farbu vlasov a ako ju na jej dôležité turné oblečiete. Uplatnite všetok svoj ​​vkus a predstavivosť, aby mala pred svojimi fanúšikmi úspech a všetkým sa páčila. Nakoniec si…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie