Krátke

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Robot Mom

12.5.2014
76%
Hra - Robot Mom
Video sa načíta
V tejto adventúre budete mať za úlohu pomôcť malému robotovi dostať sa na zem a nájsť tam jeho matku. Hra má krátky dej, v ktorom však budete musieť plniť veľa logických úloh.

Destroy The Car

21.12.2013
65%
Hra - Destroy The Car
Video sa načíta
Máte jedinečnú príležitosť rozsekať na handry športové vozidlo z Japonska Mazda RX-7. Máte presne jednu minútu na to, aby z auta nič nezostalo. Podarí sa vám rozbiť úplne?

Sweet Nurse Dress Up

2.10.2013
78%
Hra - Sweet Nurse Dress Up
Video sa načíta
Oblečte túto krásnu a mladú sestričku! Budete mať na výber z niekoľkých topov a spodkov alebo aj celých šiat. Samozrejmosťou sú aj nejaké doplnky, ktoré jej zaručene pristanú.

Rock Of Ages

30.9.2013
74%
Hra - Rock Of Ages
Video sa načíta
V tejto hudobnej hre si vytvoríte postavu, ktorú pomenujete a potom už sledujete jej život. Už od malička sa učí hrať na gitaru a je v tom naozaj dobrá. Vašou úlohou bude vyberať hudobné štýly, ktoré uznáte za vhodné do tej doby, kým sa z nich nestanú metalový alebo rockový bohovia.

Tree Fishing

29.9.2013
60%
Hra - Tree Fishing
Video sa načíta
V hre Tree Fishing je Vaším cieľom vytiahnuť z vody vianočný stromček, ktorý tam spadol. Je nutné točiť pomocou páčky v smere. Nesmiete to však preháňať, inak si pretrhne vlasec.
Hra - Princess Jasmine Dress Up
Video sa načíta
Pomôžte krásnej, mladej princeznej Jasmíne s výberom oblečenia a šperkov. Budete mať na výber z mnohých krásnych oblečkov v rôznych farbách. Vyberte jej potom črievičky a samozrejme nejaké tie šperky a potom sa môžete už len kochať jej krásou.

Mole Hammers

22.9.2013
79%
Hra - Mole Hammers
Video sa načíta
Máme tu pre vás postrehovku, v ktorej budete kladivom mlátiť krtkov (majú hnedú farbu). Dávajte si pozor, aby ste netrafili ružového zajačika, inak prídete o body. Táto hra sa dá hrať aj vo dvoch, takže neváhajte a vyzvite kamaráta na súboj!

Clockwork Cat

15.9.2013
76%
Hra - Clockwork Cat
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú, ale veľmi krátku hru. Má len jeden level, ale určite vás na pár minút zabaví. Vašou úlohou bude prejsť celú úroveň s mačičkou, ktorá môže pretáčať hodiny. Na jednotlivé prechody máte iba 10 sekúnd.

Cute Yorkie

8.9.2013
60%
Hra - Cute Yorkie
Video sa načíta
V tejto jednoduchej hre dostanete na starosť malého yorkšírskeho teriéra, ktorý potrebuje vašu pomoc. Napred mu musíte pomôcť cez cestu na druhú stranu. Potom mu zamiešajte pitíčko a postavte mu búdu. Nakoniec mu môžete dať pár doplnkov ako trebárs mašličku, obojok a okuliare.

Party Girl

17.8.2013
85%
Hra - Party Girl
Video sa načíta
Party Girl je dievčenská hra, pri ktorej sa nudiť rozhodne nebudete. Oblečte i vy modelku do pekných šiat a urobte z nej hviezdu party.

Happy Valentine

16.8.2013
85%
Hra - Happy Valentine
Video sa načíta
Baví vás móda a oblečenie? Tak v tom prípade by ste si mali zahrať hru Happy Valentine, kde je vašou úlohou nalíčiť a obliecť modelku tak, aby na svoje Valentínke rande vyzerala, čo najlepšie. Vyskúšaj si to i ty a vytvor novú kombináciu.

Singer On The Stage

14.8.2013
85%
Hra - Singer On The Stage
Video sa načíta
Singer on the Stage je dievčenská hra, pri ktorej sa určite zabavíte. Vašou prvoradou úlohou je obliecť speváčku do krásny šiat, vybrať jej doplnky a samozrejme účes. Zaujímavosťou tejto hry je, že jednotlivé farby šiat a vlasov môžete meniť.

Barbie Princess Dress Up

12.8.2013
79%
Hra - Barbie Princess Dress Up
Video sa načíta
Barbie je opäť tu a potrebuje vašu pomôcť s obliekaním. Čaká ju jej milovaný a ona chce vyzerať, čo najlepšie. Pomôž Barbie a vychystaj ju na stretnutie.

Barbie Flight Attendant

11.8.2013
79%
Hra - Barbie Flight Attendant
Video sa načíta
Práca letušky je veľmi zaujímavá, ale i dôležitá. Pri tejto práci je veľmi dôležitý príjemný vzhľad, ktorý by ste mali vyplniť práve vy. Barbie je v tejto hre letuškou a nevie si vybrať správne šaty na jej prvý let. Pomôžte jej a pripravte ju do práce.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie