Ničenie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Pop Ball

25.8.2022
85%
Hra - Pop Ball

Crab & Fish

19.5.2022
90%
Hra - Crab & Fish
Zábavná hra, v ktorej je vašou úlohou ničiť bloky a dostať kraba až na zem. Dokážete to?

Where Is The WaterNÁŠ TIP

1.5.2022
95%
Hra - Where Is The Water
Dostaňte vodu do sprchy roztomilého krokodíla. Vašou úlohou bude ničiť strategicky hlinu tak, aby sa dostala vždy tak, kam má.

Bounce and Pop

26.4.2022
85%
Hra - Bounce and Pop
Zničte všetky balóniky uschované v každej úrovni pomocou rotujúceho kotúča. Hru ovládate myšou.
Hra - Magic Herobrine – Smart Brain & Puzzle Quest
Dostaňte tajemnou krabici na platformu, na které stojí kouzelník klikáním na nejrůznější objekty. Hru ovládáte myší.

Destroy The Village

19.2.2022
85%
Hra - Destroy The Village
Video sa načíta
Destroy The Village je akčná hra, v ktorej bude riadiť malú raketu, ktorá slúži na zničenie nepriateľských dedín a ich obyvateľov. Raketu musíte správne nasmerovať a snažiť sa pritom odstrániť čo najviac civilistov. V každom kole máte len štyri pokusy, takže buďte pri likvidácii presný.

Ball Jumper

16.9.2021
85%
Hra - Ball Jumper
Táto hra v sebe spája prvky bejeweld a rýchlych reakcií, kedy musíte pred zaplnením celého herného poľa zničiť dostatočný počet farebných kociek a tým tak získať vstupenku do ďalšieho levelu.

Monster Destroyer

25.5.2021
85%
Hra - Monster Destroyer
Podarená logická hra, v ktorej je vašou úlohou ničenie blokov takým spôsobom, aby sa dve príšerky dostali k sebe. Dokážete to?

Route Digger

15.6.2020
85%
Hra - Route Digger
V tejto hre budeš hrabať v krajine a vytvárať tak tunely, cez ktoré musia farebné guľôčky prejsť do tunelov rovnakej farby, ako je gulička. Prvých pár levelov sa zdá ako ľahká záležitosť, avšak už po pár úrovniach zistíš, že zase tak jednoduché to nie je. Hru ovládaš myšou.

Angry Owls

19.3.2020
80%
Hra - Angry Owls
V tejto jednoduchej hre bude vašou úlohou jediné. Ničiť bloky vyzerajúce ako sovy tým spôsobom, aby ste sa s nimi nedostali na vrchol hracieho poľa. Potom je koniec hry a vy musíte začať od začiatku.

Aleinoid

4.3.2020
85%
Hra - Aleinoid
V této vedené arkanoidní hře bude tvým útokem zničit všechny bloky, které představujíuji mimozemské jednotky. Dostupné odrážení míče ničí nepřátelské kostky a uvoli celé pole. Lze využít i jako pomocné prostředky na bocích televizních platforem. Dokážeš vyčistit celé herní pole?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie