Princezná

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Winter Fairy Fashion Show
Vydejte se na průzkum neprobádané země s našimi krásnými princeznami. Před výpravou je ale vždy potřeba řádně se připravit. Pomozte všem princeznám ve výběru nejhodnějšího outfitu a poté se společně vydejte za dobrodružstvím po neprobádané krajině vstříc všem nástrahám a pokladům.
Hra - Princesses DIY Phone Case Design
Krásne princeznej potrebujú pomôcť s výrobou vlastného krytu na mobilný telefón. Pomôžeš im? Najskôr všetky princeznej vhodne obleč a urob im makeup a potom sa už spoločne vrhnite do samotnej výroby vlastného unikátneho krytu.
Hra - Get Ready With Me: Princess Sweater Fashion
Zima už pomaly ale isto klope na dvere. Naše princezné sú si toho plne vedomé a preto sa už usilovne pripravujú. Dnes skúša svoje staré šaty a kabáty z minulého roka, či im stále padnú. Poď je skúšať s nami. Každé princeznej urob krásny makeup a potom ju obleč do vhodného outfitu.

My #Fun Meme Review

3.11.2020
86%
Hra - My #Fun Meme Review
Vytvorte si vlastné meme obrázky spoločne s našimi princeznami. Každé z princezien pomôžte vytvoriť vtipný obrázok a k nemu pridajte vtipný komentár. Potom váš výtvor nahrajte na internet a sledujte reakcie vašich internetových fanúšikov.

Princess Hello Halloween

1.11.2020
80%
Hra - Princess Hello Halloween
Pomôžte dvoma princeznám vytvoriť krásny halloweensku kostým. Oblečte Elsu a Annie z rozprávky Ľadové kráľovstvo do oblečkov a vydajte sa spoločne za večerné strašidelnú zábavou.
Hra - Princesses Witchy Dress Design
Rok sa s rokom zišiel a už sa nám opäť blíži Halloweenske oslavy. Pomôžeš dvoma princeznám s výberom vhodného oblečenia na kostým čarodejníc? Obe princeznej vhodne obleč a nalíč tak, aby vyzerali ako naozajstné čarodejnice.

BFF Neon Fashion Dress Up

22.10.2020
85%
Hra - BFF Neon Fashion Dress Up
Vytvorte spoločne krásnym princeznám tie najvhodnejšie neónové obleky, ktoré budú žiariť a priťahovať pozornosť všetkých princov široko ďaleko. Spoločne vyber každej princeznej najlepší outfit s neóny, ktorý dokážeš vytvoriť. Hru ovládaš myšou.
Hra - High School Princess Fairytale
Pomôžte krásnym princeznám vybrať vhodný outfit alebo šaty pre večerné maškarný večierok. Preberte sa ich šatníkom a vytvorte tie najbláznivejšie kombinácie oblečenia, ktoré sa z pestrej palety ponúka. Hru ovládate myšou.

Annie's #Fun Party

14.10.2020
85%
Hra - Annie's #Fun Party
Krásná princezna Annie z pohádky ledové království se chystá na nádhernou zábavnou párty. Pomůžeš jí s výběrem vhodného oblečení? Oblékni ji co nejlépe můžeš, aby se všem lidem na párty líbila. Hru ovládáš myší.

Beauty Spy Adventure

12.10.2020
80%
Hra - Beauty Spy Adventure
Dokážete dvě krásné princezny obléci do vkusných špionských obleků nebo šatů? Hru ovládáte myší.

Cyberpunk Hairstyle 2200

11.10.2020
82%
Hra - Cyberpunk Hairstyle 2200
Zkuste si představuj situaci, že máme rok 2200 a krásné princezny budoucnosti si chtějí užít večerní zábavu. Kam se asi vypadí? Do futuristického klubu? Každopádně tak jako tak chtějí vypadat dobře. Pomůžete jim v jejich snažení?
Hra - Mermaid Music #Inspo Hashtag Challenge
Oblékněte obě princezny do večerního klubu, kde se hrají různé hudební styly. Důležité je princezny obléknout podle daného stylu. Vybrat si můžete mezi čtyřmi styly hudby: Upbeat, lofi, techno a rock. Tak vzhůru do toho.
Hra - Princess Delightful Summer
Léto už je sice téměř za námi, my se můžeme ale v klidu pustit do letních radovánek v této hře s našimi krásnými princeznami. Ty se chtějí společně vrhnout do léta v krásných oblečcích. Pomůžeš jim s výběrem?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie