More

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Elena and Sarah Makeover and Dressup
Dve kamarátky Elena a Sarah sa rozhodli, že sa už dlho nevideli a urobia si návštevu. Nevie však ale, čo na seba. Pomôž dvoma kamarátkam s nalíčením a výberom vhodného oblečenia.

Mermaid Sea Adventure

12.2.2020
85%
Hra - Mermaid Sea Adventure
V tejto hre na vás čaká veľa podmorské zábavy, ale tiež i povinností. Môžete tu obliecť svojou morskú pannu, ozdobiť more krásnymi koraly, upratať znečistené dno, aby bolo krásne alebo sa postarať o chorých rybičky. Aktivít je tu toľko, že si vyberie snáď každý.

Fancy Diver 2

13.6.2016
72%
Hra - Fancy Diver 2
Video sa načíta
Parádny logická hra, v ktorej musíte farebné kocky odstrániť tak, aby sa potápači dostali na hladinu.

Fancy Diver 3

23.11.2015
78%
Hra - Fancy Diver 3
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je dostať v každom kole všetkých potápačov na pevninu. Aby sa vám to podarilo, musíte z hracej plochy odoberať aspoň trojice rovnakých herných prvkov. Mimo to môžete využívať i rozličné bonusy v podobe tučniakov či bômb, ktoré vám pomôžu prebytočné prvky odstrániť.

Battle Fish

16.7.2015
73%
Hra - Battle Fish
Video sa načíta
Dokážete zväčšiť rybku tak, aby vyhnala tie ostatné? Dávajte pozor, aby ste sa nedotkli tých ostatných, inak sa budete zmenšovať.

Fish Life

6.3.2015
52%
Hra - Fish Life
Video sa načíta
Viete aké to je byť malou rybkou v mori? V tejto hre si to môžete vyskúšať. Vašou úlohou je, aby ste sa ostatným dravým rybkám vyhli a zostali nažive, čo najdlhšie. Podarí sa vám nahrať najviac bodov?

Aquarotation

28.1.2015
77%
Hra - Aquarotation
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu dopraviť ponorkou veľkú zátku na morské dno a zastaviť tak vír. Po ceste si musíte dávať pozor, aby ste sa nedotkli stien, inak ponorku zničíte. To nebude vôbec jednoduché, pretože ponorka sa otáča okolo osy.

Youda Marina

22.12.2014
78%
Hra - Youda Marina
Video sa načíta
Parádna strategická hra, v ktorej budete mať za úlohu vybudovať prístavné rekreačné stredisko is prístavom. Do prístavu budú jazdiť hostia a vy sa o ne musíte postarať. Podarí sa vám rozbehnúť podnikanie?

Flooded Village Xmas Eve

3.12.2014
86%
Hra - Flooded Village Xmas Eve
Video sa načíta
Vaša dedina je pod vodou a len vy ju môžete zachrániť. Utopte všetkých pirátov a dostaňte vodu k zasadeným stromčekom. Aby ste to dokázali, musíte správne odobrať niektoré kusy zeme. Okrem toho môžete v hre vytvárať vianočné stromčeky a to tak, že k ním dostanete ľad.

Water World

23.11.2014
78%
Hra - Water World
Video sa načíta
V této hře se stanete malou rybičkou, která potřebuje jíst malé rybky a vyhýbat se velkým, které by vás chtěli sníst. Postupně budete růst, avšak nebude to tak jednoduché každou vyšší úrovní bude hra náročnější.

Born To Be Big

29.8.2014
48%
Hra - Born To Be Big
Video sa načíta
Staňte sa malou rybičkou v mori a pomôžte jej vyrásť až do dospelosti tým, že budete jesť menšie rybičky a chutné dobroty. Ale pozor musíte sa vyhýbať veľkým rybám, ktoré by naopak mohli zjesť vás.

Azurefish

22.7.2014
73%
Hra - Azurefish
Video sa načíta
Cieľom hry Azurefish je pomáhať rybke s pohybom pod hladinou. Môžete plniť zaujímavé úlohy alebo len tak preplávať medzi koralmi a zbierať zlato a mušle.

Design Underwater

17.7.2014
79%
Hra - Design Underwater
Video sa načíta
Aj morské panny by to mali mať doma pekné. Preto si teraz môžeš jeden taký kúsok mora vyzdobiť podľa seba, pridať rastliny, nechať tú plávať ryby a ďalšie zvieratá, ktoré chceš.

Bait Fish HD

1.6.2014
83%
Hra - Bait Fish HD
Video sa načíta
V hre Bait Fish HD musíte uniknúť pred nepriateľskými rybkami, ktoré by si na Vás najradšej pochutili. Dokážete si nájsť cestu a prekľučkovať? Spočiatku to chce trochu cviku, ale po čase sa určite zdokonalíte.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)