Krása

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Winter Aesthetic Look
Máme tu zimu a s ňou aj veľa zimných hier, v ktorých bude vašou úlohou pomôcť krásnym dievčatám v rozhodovaní, ktoré šaty si obliecť. Pomôžete im?
Hra - TikTok Girls vs Likee Girls
Vynikající hra, ve které bude tvým úkolem pomáhat jednotlivým princeznám ve snaze udělat se co nejkrásnější a poté se nafotit a umístit své fotky nebo videa na internet. Dokážeš všechny princezny nalíčit a obléci jim slušný outfit a poté nahrát vtipné video na populární síť tiktok?

Unicorn Beauty Salon

17.1.2021
76%
Hra - Unicorn Beauty Salon
Unicorn Beauty Salon je jednoduchá hra, ve které si budete upravovat nádherného jednorožce podle sebe. Naličte ho a poté mu přidávejte roztomilé oblečky tak, aby byl co nejkrásnější.
Hra - Get Ready With Me: Princess Sweater Fashion
Zima už pomaly ale isto klope na dvere. Naše princezné sú si toho plne vedomé a preto sa už usilovne pripravujú. Dnes skúša svoje staré šaty a kabáty z minulého roka, či im stále padnú. Poď je skúšať s nami. Každé princeznej urob krásny makeup a potom ju obleč do vhodného outfitu.
Hra - Spooky Princess Social Media Adventure
Krásne princeznej chcú byť vhodne oblečené na dnešnej maškarný halloweenský bál. Pomôžeš im? Každé prejdi šatník a obleč ich podľa svojho najlepšieho vedomia tak, aby ich outfit pôsobil naozaj strašidelne. Hru ovládaš myšou.
Hra - Princesses Witchy Dress Design
Rok sa s rokom zišiel a už sa nám opäť blíži Halloweenske oslavy. Pomôžeš dvoma princeznám s výberom vhodného oblečenia na kostým čarodejníc? Obe princeznej vhodne obleč a nalíč tak, aby vyzerali ako naozajstné čarodejnice.

BFF Neon Fashion Dress Up

22.10.2020
85%
Hra - BFF Neon Fashion Dress Up
Vytvorte spoločne krásnym princeznám tie najvhodnejšie neónové obleky, ktoré budú žiariť a priťahovať pozornosť všetkých princov široko ďaleko. Spoločne vyber každej princeznej najlepší outfit s neóny, ktorý dokážeš vytvoriť. Hru ovládaš myšou.
Hra - High School Princess Fairytale
Pomôžte krásnym princeznám vybrať vhodný outfit alebo šaty pre večerné maškarný večierok. Preberte sa ich šatníkom a vytvorte tie najbláznivejšie kombinácie oblečenia, ktoré sa z pestrej palety ponúka. Hru ovládate myšou.
Hra - Eliza & Annie Puff Sleeve Dress Up
Krásne princeznej Elsa a Annie sa rozhodli vyraziť si na nákupy a trochu si upraviť svoj šatník. Pomôžeš im s ich neľahkou úlohou? Obleč obe princezné do najlepších šiat, ktoré v ich šatníku majú. Hru ovládaš myšou.

Annie's #Fun Party

14.10.2020
85%
Hra - Annie's #Fun Party
Krásná princezna Annie z pohádky ledové království se chystá na nádhernou zábavnou párty. Pomůžeš jí s výběrem vhodného oblečení? Oblékni ji co nejlépe můžeš, aby se všem lidem na párty líbila. Hru ovládáš myší.

Beauty Spy Adventure

12.10.2020
80%
Hra - Beauty Spy Adventure
Dokážete dvě krásné princezny obléci do vkusných špionských obleků nebo šatů? Hru ovládáte myší.
Hra - Princess Family Picnic Day
Mladá princezna dnes slaví narozeniny. Proto jí její maninka Elsa z pohádky Ledové království připraví tu nejlepší narozeninovou oslavu, jakou si jen může přát. Pomůžeš jim s přípravami? Obě princezny nejdříve vhodně oblékni a připrav na oslavu. Dokážeš to?
Hra - Princess Delightful Summer
Léto už je sice téměř za námi, my se můžeme ale v klidu pustit do letních radovánek v této hře s našimi krásnými princeznami. Ty se chtějí společně vrhnout do léta v krásných oblečcích. Pomůžeš jim s výběrem?
Hra - Annie's #Cool Fashion Trends Blog
Annie je krásná princezna a touto hrou to jen dokazuje. Pomozte ji obléci se do každodenních situací a vytvořte tak ideální outfit do všech situací. Hru ovládáte myší.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie