Matematické

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Aliens Vs MathNÁŠ TIP

20.9.2021
90%
Hra - Aliens Vs Math
Dokážete v tejto hre zachrániť všetky kravičky a pomôcť tak nebohému farmári? Vašou úlohou je vybrať si jednu z viacerých matematických kategórií a potom rýchlo počítať zadanej otázky, než bude nebohá krava úplne unesená.

Color by Numbers

26.8.2020
87%
Hra - Color by Numbers
Dnes budeme spoločne vyfarbovať jednotlivé farebná okienka. Každému číslu náleží iná farba. Potom, čo spojíte všetky farby s ich priradeným okienkam, získate tak nádherný výsledný obrázok, ktorý si potom môžete uložiť.

Fruits Equations

8.7.2020
90%
Hra - Fruits Equations
V tejto hre budeš musieť vyriešiť všetky hádanky, ktoré na teba v každej z mnohých úrovní čakajú. Tvojou úlohou bude dosadiť za všetky ovocie správne čísla tak, aby si správne vyriešila hádanku. Dokážeš toto vo všetkých pripravených leveloch?

2 Player Math

24.3.2020
80%
Hra - 2 Player Math
Dnes si trochu precvičíme násobenie, delenie, sčítanie a odčítanie. V tejto hre bude vašou úlohou na čas vypočítať čo najviac príkladov. Za každý správe vypočítaný príklad získavate body, za zle vypočítaný o body prichádzate. Cieľom hry je mať po vypršaní časového limitu čo najväčší počet bodov.…

Numeric

19.7.2016
73%
Hra - Numeric
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou odklikať všetky čísla z hracej plochy. Čísla misií ísť od najmenšieho po najväčšie. Keďže vás tlačí čas, zoberte v každom kole hodiny.

Royal School

9.4.2016
79%
Hra - Royal School
Video sa načíta
Elsa doučuje princezné, aby boli múdrejšie pre svojich partnerov. Staň sa aj ty jej žiačkou a odpovedz na všetky jej otázky správne.

Salazar the Alchemist

5.4.2016
72%
Hra - Salazar the Alchemist
Video sa načíta
V tejto hre sa snažíte dosiahnuť čo najväčšie kombinácie. Každé tri spojené predmety dajú predmet lepšej hodnoty. Snažte sa získať čo najviac najlepších predmetov. Dávajte si však pozor, aby vám nedošli ťahy.
Hra - Máša a medvěd: Počítání
Video sa načíta
Jednoduchá hra, v ktorej medveď nesie Mášu domov. Po ceste sa však vždy zastaví pri pni a musí spočítať jednoduchý príklad.

Add It Up

4.2.2016
71%
Hra - Add It Up
Video sa načíta
Zahrajte si túto matematickú hru, v ktorej musíte spojiť čísla v tabuľkách tak, aby ste dostali požadovanú hodnotu. Tlačí vás však čas.

Turbo Brains

8.9.2015
70%
Hra - Turbo Brains
Video sa načíta
Máte dobré matematické schopnosti? V tejto hre budete musieť veľmi rýchlo počítať všetky príklady. Na výber máte vždy 4 možnosti. Musíte však počítať rýchlo, pretože vás tlačí čas.

Doodle Your Mathbook

24.8.2015
79%
Hra - Doodle Your Mathbook
Video sa načíta
Uprav si svoj zošit z matematiky podľa svojich predstáv. Môžeš si do neho pridávať obrázky alebo meniť jeho farbu a tvar. Nikto Ti do toho nebude kecať, takže hurá na vec.

Math Tap

8.8.2015
71%
Hra - Math Tap
Video sa načíta
Dokážete si poradiť so všetkými nástrahami tejto matematickej hry? Nebude to nič jednoduché, ale iste si poradíte. Skúste vždy označiť správny výsledok.

Rapunzel Math Exam

5.8.2015
75%
Hra - Rapunzel Math Exam
Video sa načíta
Pomôžte úbohej Rapunzel vypočítať matematické príklady. Ak ich všetky zodpoviete správne, čaká na Vás plný bodový zisk. Naopak za chybné odpovede sa budú body strhávať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie