Odoberanie prvkov

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Playful Kitty

31.1.2017
80%
Hra - Playful Kitty
Video sa načíta
V tejto hre musíte získať pre smutnú mačičku jej klbko. Klbko je však ďaleko a je pred ním plno prekážok, ktoré je nutné odstrániť.

Catch the Candy HTML5

8.10.2016
76%
Hra - Catch the Candy HTML5
Video sa načíta
Zahrajte si parádny hru, v ktorej bude vašou úlohou dostať sladkosť ku kocke. Aby sa vám to podarilo, budete musieť rôzne upravovať dráhu.

Sun Beams 3

18.7.2016
74%
Hra - Sun Beams 3
Video sa načíta
Podarí sa vám v každom kole dostať slniečko do jeho domčeka? Pomáhať vám k tomu bude tornádo alebo mrak. Tiež sa snažte po ceste nazbierať čo najviac hviezdičiek.

Meet Puppy

22.6.2016
76%
Hra - Meet Puppy
Video sa načíta
Vašou úlohou bude odstrániť z cesty všetky prekážky a dať tak dva psíkov znovu dohromady. Tiež sa môžete pokúsiť nazbierať čo najviac hviezd.

Drop Me!

14.6.2016
74%
Hra - Drop Me!
Video sa načíta
Skúste odoberať prvky tak, aby ste dopravili predmety do správnych dier. Na začiatku to bude ľahké, ale neskôr budete musieť viac premýšľať.

Fancy Diver 2

13.6.2016
72%
Hra - Fancy Diver 2
Video sa načíta
Parádny logická hra, v ktorej musíte farebné kocky odstrániť tak, aby sa potápači dostali na hladinu.

Hippo Chef

11.6.2016
83%
Hra - Hippo Chef
Video sa načíta
Podarí sa vám dopraviť jedlo hrochovi priamo do tlamy? Musíte odoberať prvky tak, aby ste neotrávili hrocha zlým jedlom a zároveň vyzbierali všetky hviezdy.
Hra - Cat Around the World: Alpine Lakes
Video sa načíta
V ďalšom diely tejto skvelej logickej hry sa s hladnou mačkou vydáte k alpským jazerám. Vaša úlohu bude jednoduchá - dostať kúsok salámy či iného jedla k mačke. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne odoberať prvky na hracej ploche či ich inak vhodne využiť.

Safari Time 2

25.1.2016
70%
Hra - Safari Time 2
Video sa načíta
Pomôžte mladej zebre, aby prešla celé safari na autíčku. Aby ste jej pri ceste pomohli musíte využívať logické myslenie a využívať správne herné prvky. Pomôžete jej?

Cubestern

18.12.2015
78%
Hra - Cubestern
Video sa načíta
Podarí sa vám dostať všetky zločinca do basy? Tak ukážte čo vo vás je a snažte sa odoberať prvky tak, aby zločinec pristál do väzenia.

Cubestern 2 Night Shift

18.12.2015
80%
Hra - Cubestern 2 Night Shift
Video sa načíta
Zvládnete zatvoriť všetkých týchto zloduchov v tejto logickej hre? Musíte odoberať prvky pod nimi tak, aby ste sa dostali do basy. Ukážte, čo vo vás je a snažte sa ich všetkých zatvoriť.

Card Rush

4.12.2015
74%
Hra - Card Rush
Video sa načíta
Označte všetky čísla čísla vzostupne od najmenšieho po najväčšie. Tiež po nich zostanú kamene, ktoré musíte chytiť. Za tieto kamene dostanete body, ktoré sa do budúcnosti budú hodiť.

Fancy Diver 3

23.11.2015
78%
Hra - Fancy Diver 3
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je dostať v každom kole všetkých potápačov na pevninu. Aby sa vám to podarilo, musíte z hracej plochy odoberať aspoň trojice rovnakých herných prvkov. Mimo to môžete využívať i rozličné bonusy v podobe tučniakov či bômb, ktoré vám pomôžu prebytočné prvky odstrániť.

Halloween Spook

19.11.2015
74%
Hra - Halloween Spook
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude zničiť zlé čarodejky a ďalšie halloweenské postavičky. Zlé postavičky môžete zlikvidovať za pomoci ostňov, kam ich dostanete vhodným odoberaním vybraných herných prvkov. Pritom si dávajte pozor, aby ste neublížili nevinným ľuďom.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)