Hry s ocenením

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

PupzzleHra s ocenením

13.3.2014
81%
Hra - Pupzzle
Video sa načíta
Pupzzle je logická hra pre najmenších, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť malému smutnému psíkovi. Rozveselíte ho tým, že mu budete pomáhať v jednotlivých kolách. Kolá ktoré sa v hre nachádzajú sú z praktického života. Aby ste kolo prešli musíte používať nie len mozog, ale aj správny postup.…

The Crossword Game v1.0Hra s ocenením

17.2.2014
74%
Hra - The Crossword Game v1.0
Video sa načíta
V tejto osemsmerovke budete mať na ľavej strane zadané slová, ktoré musíte hľadať. Hra je v angličtine, takže hľadanie slov môže byť niekedy aj ťažké. Podarí sa vám ich čo najrýchlejšie všetky nájsť a zdolať všetky levely vo všetkých úrovniach?

Where is my left sock?Hra s ocenením

15.2.2014
67%
Hra - Where is my left sock?
Video sa načíta
Where is my left sock? je postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou nájsť stratené ponožky. V pravom hornom rohu sa vám pritom bude zobrazovať farba ponožky, ktorú máte aktuálne hľadať. Snažte sa byť pri hľadaní čo najrýchlejší, pretože len tak môžete získať dobré skóre.

Demolition MathHra s ocenením

26.1.2014
79%
Hra - Demolition Math
Video sa načíta
Zahrajte si túto postrehovú hru, v ktorej budete počítať ako diabol. Stačí zadať správny výsledok a odpáliť nálož, kým neostane žiadny príklad. Podarí sa vám dostať čo najďalej a zapísať si tak to najlepšie skóre?

Fisherman FunHra s ocenením

8.1.2014
71%
Hra - Fisherman Fun
Video sa načíta
Fisherman Fun je náročná postrehová hra, v ktorej ako rybár budete každý deň vychádzať na more, aby ste ulovili dostatok rýb. Vždy však máte na lov len vymedzený časový limit, do ktorého je potreba stihnúť nachytať ryby v presne stanovenej hmotnosti.

Jewels HeroHra s ocenením

6.1.2014
67%
Hra - Jewels Hero
Video sa načíta
Zahrajte si dobrodružnú logickú hru, v ktorej musíte poraziť svojho súpera pomocou kúziel! Útok získavate tak, že na hracej ploche spojíte vždy 3 rovnaké znaky. Pre víťazstvo nad protivníkom je potreba vhodná kombinácia obrany a útoku.

Cube CrushHra s ocenením

19.12.2013
70%
Hra - Cube Crush
Video sa načíta
Rozmláťte kocky! V tejto logickej hre musíte vyčistiť hraciu plochu od všetkých kociek. Na každý level ste obmedzený počtom, ktorý musíte rozbiť, aby ste sa dostali do ďalšieho levelu. Podarí sa vám vydržať čo najdlhšie a nahrať to najlepšie skóre?

Samurai FruitHra s ocenením

26.9.2013
79%
Hra - Samurai Fruit
Video sa načíta
Samurai Fruit je veľmi rýchla Postrehové hra, v ktorej je tvojou úlohou preseknúť všetko ovocie, ktoré lieta hore. Za každé stratené ovocie máš ale život dole, tak si daj pozor, aby ti neušlo nič! Podarí sa ti získať čo najvyššie skóre?

Puzzle PrinceHra s ocenením

25.8.2013
65%
Hra - Puzzle Prince
Video sa načíta
V tejto hre budete hrať za puzzlového princa s magickými schopnosťami. Vašou úlohou bude spájať guličky rovnakej Bravo. Máte 4 elementy voda, vzduch, oheň a zem, každá z nich predstavuje jednu farbu, modrá, fialová, červená a zelená. Akonáhle naplníte karty, tak sa môžete pomocou tých 4 kariet…

BioGemsHra s ocenením

17.3.2013
88%
Hra - BioGems
Video sa načíta
Pekne spracovaná hra, v ktorej musíte zničiť nepriateľské monštrá! S nepriateľmi sa vždy stretnete v logickej spojovačka, v ktorej vyberáte, čo urobíte. Keď teda spojíte 3 zelené kamene, tak Vám to doplní život alebo žlté zase energiu.

Red Ball 4Hra s ocenením

8.12.2012
91%
Hra - Red Ball 4
Video sa načíta
Red Ball 4 je skvelá skákačka, v ktorej bude vašou úlohu dopraviť červeného smajlíka na koniec každého levelu. Zdolávajte početné prekážky, pozbierajte čo najviac hviezdičiek a vyhnite sa všetkým nepriateľom. Dokážete sa dostať až k samotnému bossovi?

DeadswitchHra s ocenením

24.5.2012
72%
Hra - Deadswitch
Video sa načíta
Deadswitch je výborná strieľačka, v ktorej bude vašou úlohou plniť rôzne misie, ničiť nepriateľov a získať tak čo najväčšie skóre. I keď má hra trochu slabšiu grafiku, veľkou výhodou je široké množstvo rôznych zbraní a skvelá hrateľnosť.

Motley Mutant WormHra s ocenením

11.10.2012
76%
Hra - Motley Mutant Worm
Video sa načíta
V tejto docela náročné hre bude Vašou úlohou zjesť s húsenicou ovocia. Konkrétne vždy tri rovnaké ovocia za sebou a to také farby, ako bude mať jej hlavička. Húsenicu povediete kam budete chcieť pomocou mrkvy, ktorú si chce odhryznúť. Musíte ju navnadiť, ale nenechať ju si uhryznúť. Keď Vám húsenica…

Heroic AntsHra s ocenením

22.5.2012
76%
Hra - Heroic Ants
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú oddychovku Heroic Ants, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť malému mravcovi doletieť čo najďalej. Za pomoci katapultu zostrojeného z listu musíte mravca vystreliť do vzduchu, pričom nastaviť môžete výšku i smer vystrelenia. Nezabudnite využívať rôzne herné prvky, ktoré vám môžu…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie