Zručnosť

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

My Dolphin Swoh 9NÁŠ TIP

14.7.2021
85%
Hra - My Dolphin Swoh 9
Pokračovanie úspešnej hernej série My Dolphin Show je tu. V tejto hre budete musieť svojimi kreatívnymi kúskami získať priazeň davu. Dokážete to?

My Dolphin Show 7NÁŠ TIP

15.7.2020
85%
Hra - My Dolphin Show 7
Video sa načíta
Dajte divákom super zábavu a získajte čo najviac bodov. Dokážete ich získať čo najviac a zároveň pobaviť publikum?

My Dolphin Show 6

29.6.2020
85%
Hra - My Dolphin Show 6
Video sa načíta
V tejto hre budete predvádzať obrovskú vodnú show pre divákov. Budete ovládať vycvičeného delfína, ktorý vie parádne kúsky a triky. Na vás bude sa zakaždým trafiť do správnych miest.

My Dolphin Show

9.11.2019
98%
Hra - My Dolphin Show
Video sa načíta
V prvom diele super šikovnosť hry My Dolpin Show sa ocitnete priamo uprostred vodného vystúpenie krásneho delfína. Vašou úlohou je ovládať šípkami tohto vodného cicavca tak, aby robil čo najzaujímavejšie akrobatické kúsky a čo najviac zaujal svoje nadšené publikum.

My Dolphin Show 8NÁŠ TIP

7.2.2016
90%
Hra - My Dolphin Show 8
Video sa načíta
Zvládnete získať čo najviac bodov za triky, ktoré budete robiť s delfínom? Musíte byť presní, aby ste ohromili porotu. Za tieto body môžete získať body, za ktoré môžete kúpiť prevleky alebo iné zvieratá.

The Worlds Hardest Game 2

10.12.2015
79%
Hra - The Worlds Hardest Game 2
Video sa načíta
Overte si, či by ste dokázali zvíťaziť aj v tejto časti a dokážte, že ste najlepší. Úloha je jednoduchá, stačí dostať červený štvorček do cieľa, avšak s tým, že sa vyhnete nástrah a pozbierate všetky gulôčky. Zvládnete to?

Balloon Hero

10.10.2015
80%
Hra - Balloon Hero
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude prejsť s hlavným hrdinom letiacim na balóne cez levely plné nástrah. Vyhýbať sa musíte ostňom a spaľujúcim laserovým lúčom. Pritom sa pokúste vyzbierať čo najviac hviezdičiek, ktoré sa v každom kole nachádzajú.

Elsa Dolphin Show

4.9.2015
65%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video sa načíta
Elsa sa musí postarať o delfína, ktorý je zranený a aby sa v akváriu zabavil musí ho naučiť pár kúskom pre divákov. Pomôžte jej so samotným tréningom.

Pop the Blox

24.8.2015
70%
Hra - Pop the Blox
Video sa načíta
Trocha postrehu u tejto hry neuškodí. Potrebná bude tiež rýchlosť. Musíte zničiť celú číselnú radu v správnom poradí. Stačí preskočiť iba jediné číslo a ihneď budete vrátení na počiatok.

Shape Fold Animals

1.6.2015
84%
Hra - Shape Fold Animals
Video sa načíta
Zložte si z niekoľkých dielov túto skladačku, z ktorej vám vyjde zviera. Dokážete ich zakaždým zložiť?

Constructore!

8.4.2015
75%
Hra - Constructore!
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať drevenú krabicu do vyznačeného štvorčeka. Aby sa vám to podarilo, musíte ostatné prvky vhodne rozmiestniť a vytvoriť tak pre krabicu podklad. Pri presúvaní prvkov buďte opatrný, aby ste si neposunuli z už rozmiestnenými predmetmi.

Keep Rolling Islands

21.2.2015
80%
Hra - Keep Rolling Islands
Video sa načíta
V tejto hre musíte pohybovať guľou a cieľom je dostať ju do konca. Dajte si pozor na pasce a veľa prekážok, ktoré sú na trati. Ide napríklad o strieľajúce delá alebo míny.
Hra - Rescuer Of SoulsRescuer Of Souls
Video sa načíta
Dokážete sa prepliesť medzi všetkými prekážkami, ktoré sú na trati? Cieľom je pozbierať všetky biele kolieska a potom sa dostať k portálu, ktorý je teleportom do ďalšieho kola. Niekedy to chce aj trochu trpezlivosti.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie