Oggy

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Oggy And The Cockroaches Food Face off
Video sa načíta
V tejto hre budete hrať za Oggyho alebo škodíkov. Cieľom je zabrániť škodíkom v krádeži jedla alebo im tiež pomôcť.

Oggy Moshi

15.1.2014
60%
Hra - Oggy Moshi
Video sa načíta
Hovorí vám niečo seriál Oggy a škodiace? Ak áno tak viete, že ide kocúra a malé hmyzie nezbedníka, ktorí mu robia nepríjemnosti. Lenže v tejto hre sa budete iba starať o Oggyho a jeho želania. Klikajte na jeho želanie a sledujte, čo robí. Podarí sa vám z neho urobiť toho nejspokojenějšího kocúra?

Oggy Fries

14.1.2014
73%
Hra - Oggy Fries
Video sa načíta
Máme tu pre vás hru, ktorá otestuje vašu rýchlosť a postreh! Budete hrať za kocúra Oggyho, ktorý stráži hranolky. Lenže skodik je toľko, že budete musieť byť naozaj rýchli, aby ste ich všetky zničili. Snažte sa ich plesknúť skôr, než vám ukradnú všetky hranolky.

Oggy Whack

14.1.2014
78%
Hra - Oggy Whack
Video sa načíta
Zahrajte si tuto postřehovku, ve které budete pomáhat Oggymu mlátit škodíky palicí. Nebudete to tak snadné, protože později se budou objevovat i makety. Snažte se trefovat škodíky a bodíky navíc vás neminou.
Hra - Oggy and Cockroaches Snow
Video sa načíta
Oggyho opäť otravujú šváby, ktoré sa tentoraz rozhodli ukradnúť všetky darčeky. Jedinou šancou, ako im v tom zabrániť, je hádzať po nich snehové gule. Je nutné mieriť tak, aby ste guľu hodili s predstihom, inak šváby nezasiahnete.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie