Barbie obliekanie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Popstar Barbie And Daughter
Video sa načíta
Barbie a jej dcéra majú vystúpiť ako popové hviezdy vrámci jednej súťaži. Pomôžte im s výberom kostýmov, aby vyhrali prvé miesto.
Hra - Barbie Last Fling Before The Ring
Video sa načíta
Barbie má už len pár dní do svadby a preto si chce ešte užiť rozlúčku so slobodou. Pomôžte jej s výberom šiat a doplnkov a splňte menší testík.

Barbie Travel Blogger

31.5.2016
68%
Hra - Barbie Travel Blogger
Video sa načíta
Barbie sa chce stať blogerkou a preto na to musí aj vypadať. Pomôžte jej s výberom šiat, aby sa svojim novým fanúšikom páčila.

Barbie Las Vegas Wedding

26.5.2016
88%
Hra - Barbie Las Vegas Wedding
Video sa načíta
Pripravte Barbie a jej priateľa na rýchlu svadbu v Las Vegas. Pomôžte im s výberom oblečenia a ostatnými prípravami, aby bola ich svadba nezabudnuteľná.
Hra - Cindy & Barbie Teen Rivalry
Video sa načíta
Kto získa srdce Flynna? Barbie alebo Popoluška. Ktorá z princezná sa mu bude páčiť viac?
Hra - Barbie as Mal in Descendants
Video sa načíta
Barbie by chcela vyzerať ako Mel pomôžete jej s týmto nápadom. Zmeňte jej make-up a oblečenie a uvidíte, či sa Vám to podarí.
Hra - Barbie and Daughter Fashionistas
Video sa načíta
Pripravte Barbie a jej krásnu dcéru na nakupovanie. Upravte im vlasy a vyberte krásne oblečenie.

Barbie Off To Neverland

15.5.2016
88%
Hra - Barbie Off To Neverland
Video sa načíta
Oblečte Barbie do krásnych šiat a pomôžte jej aby sa dostala do Zeme Nezeme, do sveta fantazie. Podarí sa vám pre ňu namiešať správny kokteil?
Hra - Barbie's Make-up Challenge
Video sa načíta
Barbie je veľkou milovníčkou módy a preto niet divu, že chce byť neustále trendy. Pomôžte jej tentoraz s výberom šiat, doplnkov a make-upu.

Barbie Paris Vs New York

11.5.2016
87%
Hra - Barbie Paris Vs New York
Video sa načíta
Oblečte Barbie do Paríža a do New Yorku. Ktorý štýl sa k Barbie bude hodiť viac?
Hra - Barbie Realife Shopping
Video sa načíta
Barbie potrebuje svoju skriňu zaplniť novými šatami a preto sa rozhodla, že si najskôr peniaze zarobí na internete a potom sa pôjde pozrieť do butiku. Pomôžte jej s výberom najlepších kúskov.

Barbie Rock vs Popstar

6.5.2016
88%
Hra - Barbie Rock vs Popstar
Video sa načíta
Páči sa vám Barbie viac ako popová alebo rocková hviezda? Vyskúšajte jej obliecť z každého štýlu niekoľko kusov oblečenia a rozhodnite sa, v ktorom odvetví by sa presadila viac.
Hra - Barbie And Rapunzel Pregnant BFFs
Video sa načíta
Barbie a Rapunzel si dnešný deň chceli spoločne spríjemniť a preto sa stretli. Postarajte sa o obidve princezné, dajte im menšiu desiatu a vyberte nové oblečenie, ktoré by mali nosiť počas tehotenstva.
Hra - Barbie Ever After High Looks
Video sa načíta
Barbie sa chce svojím štýlom podobať postavám z Ever After High a preto sa rozhodla, že zmení make-up a šatník. Pomôžte jej vybrať jednotlivé kúsky oblečenia a výrazný make-up.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie