Barbie obliekanie

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Pajama Party

30.8.2022
85%
Hra - Pajama Party
Video sa načíta
Tieto slečny majú doma veľkú pyžamovú párty! Jedna zo slečien nevie čo na seba, tak jej pomôžte vyzerať skvele. Je to jednoduché, vyberte jej najkrajšie oblečenie na spanie a vyzdobte im aj miestnosť.
Hra - Unicorn Fashion dress up girls
Oblečte si svojho jednorožca do príjemných a nádherných oblečkov, ktoré sa vám určite budú páčiť. Dokážete to?
Hra - #OOTD Floral Outfits Design
V tejto hre budeš musieť pomôcť krásnym princeznám s výberom vhodného outfitu na jarnú prechádzku. Dokážeš vybrať sama alebo so svojou kamarátkou správny a vhodný outfit pre všetky princezné?
Hra - Instagirls Valentines Dress Up
Dnes budete musieť obliecť krásnu dievčinu na jej valentínske rande. Dokážete ju vymyslieť vkusný obleček tak, aby bola spokojná a páčila sa svojmu chalanovi?
Hra - Arabian Princess Wedding Dress up
Nádherná arabská princezna má před svatbou. Pomůžeš jí s výběrem správného outfitu? Vyber princezně správné šaty, udělej jí krásný účes a nazdob ji tak, aby byla krásná a líbila se svému princi. Hru ovládáš myší.
Hra - Popstar Barbie And Daughter
Video sa načíta
Barbie a jej dcéra majú vystúpiť ako popové hviezdy vrámci jednej súťaži. Pomôžte im s výberom kostýmov, aby vyhrali prvé miesto.
Hra - Barbie Last Fling Before The Ring
Video sa načíta
Barbie má už len pár dní do svadby a preto si chce ešte užiť rozlúčku so slobodou. Pomôžte jej s výberom šiat a doplnkov a splňte menší testík.

Barbie Travel Blogger

31.5.2016
68%
Hra - Barbie Travel Blogger
Video sa načíta
Barbie sa chce stať blogerkou a preto na to musí aj vypadať. Pomôžte jej s výberom šiat, aby sa svojim novým fanúšikom páčila.

Barbie Las Vegas Wedding

26.5.2016
88%
Hra - Barbie Las Vegas Wedding
Video sa načíta
Pripravte Barbie a jej priateľa na rýchlu svadbu v Las Vegas. Pomôžte im s výberom oblečenia a ostatnými prípravami, aby bola ich svadba nezabudnuteľná.
Hra - Cindy & Barbie Teen Rivalry
Video sa načíta
Kto získa srdce Flynna? Barbie alebo Popoluška. Ktorá z princezná sa mu bude páčiť viac?
Hra - Barbie as Mal in Descendants
Video sa načíta
Barbie by chcela vyzerať ako Mel pomôžete jej s týmto nápadom. Zmeňte jej make-up a oblečenie a uvidíte, či sa Vám to podarí.
Hra - Barbie and Daughter Fashionistas
Video sa načíta
Pripravte Barbie a jej krásnu dcéru na nakupovanie. Upravte im vlasy a vyberte krásne oblečenie.

Barbie Off To Neverland

15.5.2016
88%
Hra - Barbie Off To Neverland
Video sa načíta
Oblečte Barbie do krásnych šiat a pomôžte jej aby sa dostala do Zeme Nezeme, do sveta fantazie. Podarí sa vám pre ňu namiešať správny kokteil?
Hra - Barbie's Make-up Challenge
Video sa načíta
Barbie je veľkou milovníčkou módy a preto niet divu, že chce byť neustále trendy. Pomôžte jej tentoraz s výberom šiat, doplnkov a make-upu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie