Autoškola

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Barbie Driving Test

31.1.2016
81%
Hra - Barbie Driving Test
Video sa načíta
Barbie skladá skúšky z autoškoly a preto sa na to musí pripraviť. Najskôr sa musí obliecť, upraviť auto a nakoniec splniť podmienky na vodičský preukaz. Zvládnete to spoločne?

Driving School TD

23.4.2014
73%
Hra - Driving School TD
Video sa načíta
Vyskúšaj si, aké je náročné urobiť autoškolu. Čaká na teba 15 rôznych lekcií, v ktorých musíš zvládnuť všetko - znalosť dopravných predpisov, schopnosť vyhnúť sa nehode aj parkovanie. Nesmieš nabúrať ani raz! Keď ti dôjdu životy, začneš odznova.

3D Parking

11.1.2014
70%
Hra - 3D Parking
Video sa načíta
V tejto hre nebudete pretekať alebo súťažiť, práve naopak naučíte sa správne parkovať. V hre budete mať možnosť vyskúšať si niekoľko áut, ktoré majú rôzne vlastnosti preto musíte byť, pri parkovaní obozretní a mať veľa trpezlivosti.

School Bus License

13.9.2013
71%
Hra - School Bus License
Video sa načíta
Riadit auto nie je nič lahké, ale nie je to nič proti tomu, Ked by si chcela riadit skolsky autobus. Teraz si to môžeš skusit. Snaž sa riadit opatrnost'ou, ale pritom rýchlo, aby si stihla deti doviezť do školy. Plň danej úlohy a dávajú si pozor, aby si nevošiel na žltú plochu.

18 Wheels Driver 4

27.7.2013
65%
Hra - 18 Wheels Driver 4
Video sa načíta
Aj hry s automobilovou tematikou majú na dievčenských weboch rozhodne svoje miesto, preto si môžete zahrať 18 Wheels Driver 4 aj vy. Jednoduchým ovládaním (šípkami) sa budete musieť s vašim kamiónom dopraviť z miesta na miesto. Ak by ste náhodou zablúdili, stačí sa pozrieť na mapu (tlačidlo M) a…

School Bus License 2

16.6.2013
85%
Hra - School Bus License 2
Video sa načíta
Staňte sa vodičom autobusu. Najprv sa musíte naučiť riadiť v autoškole a potom dostanete vodičské oprávnenie. Dávajte si pozor, aby ste neprešli žltú čiaru, pretože inak hra končí. Tiež si dávajte pozor na zatáčanie, pretože je veľmi citlivé. Keď zatáčate, tak musíte volant narovnať, inak spadnete.…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie