Škola

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Princess Cheerleader Look
Pomôž krásnym princeznám v pripravení toho najlepšieho outfitu k návratu do školy. Každú z princezien nalíč a potom ich obleč do vkusného oblečenia. Hru ovládaš myšou.
Hra - Baby Taylor Painting Class
Malá školáčka Taylor dostala za úlohu vypracovať pekný obrázok, ktorý by si následne mohli dať do verejnej školskej výstavy. Vydaj sa s malou Taylor namaľovať pekný obrázok, ktorý si následne škola vystaví. Na záver môžeš dievčatko obliecť a spoločne sa vydať na výstavu, kde sa môžu všetci spoločne…

Canping School Trip

20.2.2020
85%
Hra - Canping School Trip
Dnešný deň je pre naše tri kamarátky veľmi dobrý deň. Spoločne sa totiž vydajú na školský výlet do prírody. Tvojou úlohou bude najskôr postaviť stany a rozrobiť ohnisko alebo roztomilé doskové hry. Následne musíš všetky vhodne obliecť, aby vyzerali dobre a nebola im pritom zima. Hra sa ovláda…

Kids Zoo Farm

23.10.2019
90%
Hra - Kids Zoo Farm
Zábavná forma, ako sa naučiť cudzí slovíčka. Poznávaj zvieratko podľa ich hlasu počas záverečného kvízu.

School Decoration

17.10.2015
60%
Hra - School Decoration
Video sa načíta
Upravte túto školu podľa vašich predstáv. Budete mať niekoľko možností, ako ju upraviť, tak sa poriadne snažte.

The School Teacher

1.3.2015
69%
Hra - The School Teacher
Video sa načíta
Gabriela je učiteľka na strednej škole a má rada svoju prácu. Dnes to bude rok, čo pracuje v tejto škole a chcela by trošku pozmeniť vzhľad. Takže jej zmeňte účes a oblečte ju do pekného oblečenia.

Chic School Girl

12.2.2015
72%
Hra - Chic School Girl
Video sa načíta
Oblečte túto pohľadnú a mladú školáčku. Na vás bude si vybrať postavu a potom môžete začať s úpravami. Zmeňte jej účes, make-up aj oblečenie, pretože záleží len na vás, ako sa o ňu postaráte.

Trendy Couple

27.6.2014
73%
Hra - Trendy Couple
Video sa načíta
Postarajte sa o tento pekný pár! Všetko sa odohráva v škole, takže im dajte peknú uniformu a upravte im vlasy, tiež im budete môcť dať tašku alebo okuliare.
Hra - The Scale of the Universe 2
Video sa načíta
Máš predstavu o svete okolo seba? Ak si nedokážeš predstaviť veľkosť našej galaxie alebo molekuly DNA v porovnaní s inými vecami, potom je táto aplikácia skvelá pre získanie základného prehľadu.

Sneaky Texting

2.2.2013
82%
Hra - Sneaky Texting
Video sa načíta
Sneaky Texting je super Postrehové hra, v ktorej sa na chvíľu stanete klasickým žiakom základnej školy, čo napriek zákazu učiteľov používa mobil. Vašou úlohou bude v časovom limite napísať a niektorému zo spolužiakov odoslať stanovený počet SMS. Každý nasledujúci level bude náročnejšie a pôjde…

Barbie v škole

24.6.2012
78%
Hra - Barbie v škole
Video sa načíta
Oblečte bábiku Barbie tentoraz pre príležitosť návštevy novej školy. Akú blúzku, sukňu, sako, pančuchy, topánky a najrôznejšie doplnky Barbie vyberiete aby nové spolužiakmi naozaj ohromila?
Hra - Obliekanie kamarátok zo školy
Video sa načíta
Ako chodíte oblečené do školy? Dávate si na svojom vzhľade záležať? Tri kamarátky z tejto hry určite áno a Vy im teraz môžete pomôcť vybrať najlepšie oblečenie, účesy i doplnky.
Hra - Monster High školská trieda
Video sa načíta
Je tu super dekoračné hra, v ktorej budete môcť podľa seba zariadiť triedu pre študentov strašidelné strednej školy Monster High. Aké zvolíte lavice, tabuľu, učiteľský stôl aj všetky doplnky alebo farbu podlahy a stien?

Bozkávanie v škole

5.4.2012
75%
Hra - Bozkávanie v škole
Video sa načíta
V této líbací hře s moc pěknou grafikou se ocitnete ve školní třídě. Tady je zamilovaný pár, který se chce líbat i při hodině, ale musí si dávat pozor na učitele, který je nesmí vidět. Pomůžete jim pořádně si hodinu "užít"?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie