Monster High omaľovánky

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Monster High Quiz

2.5.2015
69%
Hra - Monster High Quiz
Video sa načíta
Myslíš si, že skutočne poznáš hrdinov z Monster High? Over si to malým testom a pomôž im so skladaním Puzzle a maľovaním. Dokážeš splniť všetky ich úlohy.
Hra - Monster High Dead Tired Coloring
Video sa načíta
Skupinka dievčat z Monster High sa počas dňa strašne unavila a tak si dali chvíľku odpočinku. Je len na Tebe, ako ich vyfarbíš, aby sa zase mali čulo k svetu a mali radosť.
Hra - Monster High Coloring Draculaura
Video sa načíta
Jedna z hrdiniek Monster High potrebuje pomôcť s farbami, ktorými sa má zladiť. Dokážete jej pomôcť? Vyfarbite ju podľa Vašich predstáv a určite neurobíte chybu.
Hra - Monster High Sweet 1600
Video sa načíta
Všetci spolužiaci z Monster High oslavujú sladkých 1600 s Dracularou. Dodajte tomuto obrázku farby.
Hra - Monster High Omaľovánka 2
Video sa načíta
Je tu už druhé pokračovanie super maľovanky s ďalšími žiakmi a žiačky strašidelné strednej školy Monster High. Vyfarbíme je podľa reálnej predlohy, alebo popustíte uzdu svojej fantázii?
Hra - Monštier High Omaľovánka
Video sa načíta
Vymaľujte postupne šesť študentiek strašidelné strednej školy. Môžete sa nechať inšpirovať seriálovú predlohou, alebo popustiť uzdu svojej fantázii. Všetko je len na Vás :)

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie