Shrek

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Fiona and Shrek Wedding PrepNÁŠ TIP

4.8.2014
83%
Hra - Fiona and Shrek Wedding Prep
Video sa načíta
Pripravte Fionu a Shreka na ich svadbu. Najskôr im musíte upraviť tvár a potom vybrať pekné šaty, ktoré nájdete v ich skrini.

Hipster Donkey

28.5.2014
68%
Hra - Hipster Donkey
Video sa načíta
Oblečte oslíka z filmu Shrek! Budete mu môcť urobiť účes, dať mu rôzne doplnky, ako okuliare a čiapku, môžete ho aj celého obliecť a nafarbiť. Záleží iba na vás, ako bude vyzerať.

Fiona's Double Makeover

29.8.2013
86%
Hra - Fiona's Double Makeover
Video sa načíta
Princezná Fiona z filmu Shrek sa potrebuje upraviť. Môžeš jej pomôcť v jej ľudskej i zlobrej podobe. V oboch prípadoch ťa najskôr čaká čas strávený v kúpeľni s rôznymi prípravkami a pleťovými maskami, potom môžeš Fionu namaľovať a obliecť.

Sudoku Shrek

26.3.2012
79%
Hra - Sudoku Shrek
Video sa načíta
Potrápia svoje mozgové závity s bezchybnú a graficky moc podarenú hrou sudoku, kde nebudete dopĺňať čísla, ale hlavné postavy obľúbeného filmu Shrek.

Shrek puzzle 1

17.3.2012
62%
Hra - Shrek puzzle 1
Video sa načíta
Poskladajte obrázok obľúbeného Shreka a jeho priateľov! Obrázok má moc peknú grafiku a určite sa bude páčiť nielen milovníkom tohto zeleného zlobra. Navyše je hra vhodná aj pre mladších hráčov, pretože po celú dobu je obrázok slabo na pozadí vidieť.
Hra - Shrek forever after similarities
Video sa načíta
Je tu obľúbený zelený zlobor a jeho kamaráti tentoraz v hre, ktorá preverí Váš postreh. Budete vždy porovnávať dva obrázky, z ktorých na jednom bude niekto zo seriálu Shrek, a budete hľadať veci v ktorých sa schodom. Dokážete nájsť všetkých 5?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie