Shrek

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Fiona and Shrek Wedding PrepNÁŠ TIP

4.8.2014
83%
Hra - Fiona and Shrek Wedding Prep
Video sa načíta
Pripravte Fionu a Shreka na ich svadbu. Najskôr im musíte upraviť tvár a potom vybrať pekné šaty, ktoré nájdete v ich skrini.

Hipster Donkey

28.5.2014
68%
Hra - Hipster Donkey
Video sa načíta
Oblečte oslíka z filmu Shrek! Budete mu môcť urobiť účes, dať mu rôzne doplnky, ako okuliare a čiapku, môžete ho aj celého obliecť a nafarbiť. Záleží iba na vás, ako bude vyzerať.

Fiona's Double Makeover

29.8.2013
86%
Hra - Fiona's Double Makeover
Video sa načíta
Princezná Fiona z filmu Shrek sa potrebuje upraviť. Môžeš jej pomôcť v jej ľudskej i zlobrej podobe. V oboch prípadoch ťa najskôr čaká čas strávený v kúpeľni s rôznymi prípravkami a pleťovými maskami, potom môžeš Fionu namaľovať a obliecť.

Sudoku Shrek

26.3.2012
79%
Hra - Sudoku Shrek
Video sa načíta
Potrápia svoje mozgové závity s bezchybnú a graficky moc podarenú hrou sudoku, kde nebudete dopĺňať čísla, ale hlavné postavy obľúbeného filmu Shrek.

Shrek puzzle 1

17.3.2012
62%
Hra - Shrek puzzle 1
Video sa načíta
Poskladajte obrázok obľúbeného Shreka a jeho priateľov! Obrázok má moc peknú grafiku a určite sa bude páčiť nielen milovníkom tohto zeleného zlobra. Navyše je hra vhodná aj pre mladších hráčov, pretože po celú dobu je obrázok slabo na pozadí vidieť.
Hra - Shrek forever after similarities
Video sa načíta
Je tu obľúbený zelený zlobor a jeho kamaráti tentoraz v hre, ktorá preverí Váš postreh. Budete vždy porovnávať dva obrázky, z ktorých na jednom bude niekto zo seriálu Shrek, a budete hľadať veci v ktorých sa schodom. Dokážete nájsť všetkých 5?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie