Šmolkovia

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

The Smurfs Ocean Cleanup

3.11.2021
85%
Hra - The Smurfs Ocean Cleanup
Dokážete vyčistit pokud možno co nejvíce nepořádku, který na vás čeká pod mořskou hladinou

Indi Smurf

2.8.2014
70%
Hra - Indi Smurf
Video sa načíta
Ako ďaleko dobehnete v jaskyni, ktorá sa začína rúcať? Musíte si dať pozor na prekážky ako sú sopky, ľadové plošiny a mnoho ďalšieho.

The Smurfs MahjongHra na skóreHra o medaily

26.5.2014
73%
Hra - The Smurfs Mahjong
Video sa načíta
Cieľom hry The Smurfs Mahjong je odoberať kamene tak, aby na konci neostal ani jeden. Sú na nich vyobrazení šmoulové, ktorí vykonávajú zaujímavé činnosti. Dokážete si poradiť so všetkými kamene?

Sumrfs 2 Puzzle

26.5.2014
74%
Hra - Sumrfs 2 Puzzle
Video sa načíta
Moderné puzzle nájdete pod názvom Sumrfs 2 Puzzle. Vyberte dielik, ktorý si myslíte, že patrí do príslušného okienka. Dieliky sa na okienku otáčajú, takže sa môžete presvedčiť, či tam patria naozaj. Pozor na chyby, pretože ich môžete spraviť len 3.

Smurfs World Cup

17.1.2014
67%
Hra - Smurfs World Cup
Video sa načíta
Volejbal nie je hra len pre ľudí. V hre Smurfs World Cup sa presvedčíte, že ho vedia hrať aj Šmolkovia. Kľúčom k úspechu je predvídať trajektóriu lopty, pretože inak nemáte šancu na dobrý úder. Snažte sa mieriť do častí, kde nie je protivník. Inak Vás čakajú dlhé výmeny.

Smurfs Baby Bathing

28.11.2013
75%
Hra - Smurfs Baby Bathing
Video sa načíta
Postarajte sa o toto rozkošné bábätko od šmolkov. Aby sa nerozplakalo a nebolo smutné, musíte mu splniť všetky želania z bublín. Budete sa s ním hrať, kúpať ho, sušiť, krémovať a nakoniec mu vyberiete pekné oblečenie.
Hra - Smurfette School Style Makeover
Video sa načíta
Šmoulinka je veľmi obľúbená detská postavička, ktorú pozná hádam každý. Je typická tým, že nosí biele lodičky, šaty a čiapku, pod ktorou ukrýva zlaté vlasy. Vymysli Šmoulinke nový vzhľad, aby vyzerala modernejšie.
Hra - Šmolkovia v ťažkostiach
Video sa načíta
Šmolkovská dedinka sa ocitla v nebezpečenstve a Vašou úlohou je pomôcť jednému malému modrému hrdinovi nájsť všetky dôležité veci a správne ich použiť, aby bolo zase všetko v poriadku. Dokážete to?
Hra - Dekorácie šmolkovského domčeku
Video sa načíta
Obľúbení šmolkvia sú zase tu. Tentoraz im pomôžete s ich domčekom a okolím. Vyberte podľa seba tú najkrajšiu strechu, komín, okná i dvere. Nezabudnite ani na prístupovú cestičku a plot.

Obleč Šmoulinku

24.5.2012
70%
Hra - Obleč Šmoulinku
Video sa načíta
Určite poznáte jedinou šmolkovský slečnu. Myslíte že by jej pristalo aj niečo iné, než jej klasické biele šatičky? V tejto super oblíkačce to budete môcť vyskúšať :)
Hra - Šmolkovská reštaurácie
Video sa načíta
Vitajte u obľúbených malých modrých hrdinov, ktorí si tentoraz otvorili vlastnú reštauráciu. Dokážete ich všetky správne a včas obslúžiť? Ak sa Vám podarí zarobiť dostatok peňazí, postúpite do ďalšieho levelu :)

Smurfs Adventure

14.3.2012
82%
Hra - Smurfs Adventure
Video sa načíta
Smurfs Adventure poteší malých i veľkých milovníkov šmolkov. Pozbierajte so šmolkom všetky predmety a vrátťe sa späť do domčeka. Musíte si však dávať pozor na nepriateľov a takisto musíte byť veľmi rýchly, kedže na každý level máte obmedzený čas.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie