Harry Potter

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Becoming Lord Voldemath
Video sa načíta
Cieľom hry Becoming Lord Voldemath je pomôcť mladému čarodejníkovi s testami z matematiky. Dokážete vyriešiť všetky príklady a stanete sa najlepším matematikom na čarodejníckej škole?

Hogwarts Scene Maker

12.7.2014
89%
Hra - Hogwarts Scene Maker
Video sa načíta
Zahraj si obliekačku z prostredia Harryho Pottera a vytvor známych i neznámych študentov, ktorí by bez problémov zapadli do Rokfortu. Trúfneš si na to?

Emma Watson Makeover 2

25.6.2014
82%
Hra - Emma Watson Makeover 2
Video sa načíta
Emma Watson je známa herečka, ktorá sa preslávila vo filme Harry Potter! Vašou úlohou ju bude celkovo upraviť!
Hra - Harry Potter Online Coloring 2
Video sa načíta
V tejto hre si budete môcť vybrať z troch obrázkov Harryho Pottera a jeho priateľov. Vašou úlohou ich bude vyfarbiť podľa vašich predstáv. Záleží na vás, ako si ich upravíte.

Harry Potter Makeover

23.3.2014
72%
Hra - Harry Potter Makeover
Video sa načíta
Harry Potter potrebuje pred natáčaním spraviť pekný make-up. Budeš práve ty jeho osobnou vizážistkou?
Hra - Harry Potter Online Coloring Page
Video sa načíta
Vyfarbite si obrázok Harryho Pottera a dajte obrázku trošku šmrnc. Na výber máte niekoľko farieb, ktoré obrázok oživia.
Hra - Image Disorder Emma Watson
Video sa načíta
Image Disorder Emma Watson je puzzle hra, v ktorej budete skladať obrázky Hermiony Grangerovej. Celkom na vás čakajú tri rôzne obrázky, ktoré je potreba zložiť za čo najkratší čas a získať tak najvyššie skóre.

Emma Watson Makeover

25.5.2012
67%
Hra - Emma Watson Makeover
Video sa načíta
Upravte podľa svojich predstáv Emmu Watson - predstaviteľku hlavnej dievčenskej úlohy z obľúbených filmov o Harry Potterovi. Ako bude po Vašom zásahu vyzerať? Rozdiel od jej pôvodnej podoby budete môcť porovnať pri použití bezchybné funkcie "PRED a PO".

Harry Potter Dressup

9.4.2012
68%
Hra - Harry Potter Dressup
Video sa načíta
Oblečte podľa seba obľúbeného čarodejníckeho hrdinu Harryho Pottera. Nosiť školskú uniformu už ho nebaví a tak si rád nechá poradiť, aké civilné oblečenie si má vziať. Vyberiete mu niektoré z mnohých trik a mikín, nohavice alebo kraťasy aj vhodné topánky.
Hra - Harry Potter Magical Eyes V2
Video sa načíta
V tejto hre na motívy známeho známeho filmu a knihy Harry Potter sa dostanete do jednej miestnosti so zlým a mocným čarodejníkom. Jeho zbraňou je ničivé všetko vidiaci oko, pred ktorým sa musíte schovávať a utekať. Ako dlho mu dokážete vzdorovať?

Harry Potter Magic World

11.3.2012
77%
Hra - Harry Potter Magic World
Video sa načíta
Pre všetky milovníčky a milovníkov Harryho Pottera je tu bezchybná obliekačka, kde si tohto mladého čarodejníka budete môcť obliecť od hlavy až k päte do čarodejníckeho podľa svojich predstáv. Vyberte mu, do ktorej koľaje bude chodiť aj najrôznejšie doplnky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie