Top 4 hry 2013

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Earn to Die 2012

28.5.2013
60%
Hra - Earn to Die 2012
Video sa načíta
Máme tu pokračovanie skvelej hry, v ktorej ste sa snažili uniknúť pred hordou zombíkov. Podarilo sa vám to, ale né na dlho. Druhý diel prináša omnoho viac nepriateľov a náročnejší terén. Opäť môžete za získané peniaze zaobstarať nové auto alebo vylepšenia existujúceho.

Hobo 6 Hell

23.3.2013
68%
Hra - Hobo 6 Hell
Video sa načíta
Brutálny bezdomovec Hobo sa dostal do pekla a na vás tak čaká šieste pokračovanie bojovej hry s názvom Hobo 6 Hell. Vašou úlohou bude opäť prebojovať si cestu von a to skrz samotných diablov a desiatky stratených duší. Využívať pritom môžete opäť špeciálne útoky, ktoré vám budú postupne pribúdať.

Avalanche Stunts

9.1.2013
77%
Hra - Avalanche Stunts
Video sa načíta
Doska na nohy a hurá na svah! Teda skôr na horu ako na svah, pretože v tejto hre budete schádzať len tie najväčšie kopce. Na nich sa dajú totiž robiť triky, za ktoré máte veľa bodov, a to nehovoriac o zbieranie hviezdičiek po ceste.

Hobo 7

7.1.2013
81%
Hra - Hobo 7
Video sa načíta
Akčné dobrodružstvo neomaleného brutálneho bezdomovca Hoba nie je v žiadnom prípade pre slabé povahy. Tentoraz sa dostal až k samotnej bráne neba a pretože ani tu ho nevidia radi, rozhodol sa to so všetkými vybaviť svojím klasickým spôsobom. Pomôžete mu všetkých obyvateľov neba zlikvidovať?

Kick Ass Homer

4.1.2013
84%
Hra - Kick Ass Homer
Video sa načíta
Je tu hlava rodiny Simpsonovcov, aby sa svojím podareným synčekom Bárta nechal čo najďalej odpáliť. Odhadnite ten správny okamih k úderu, aby Homer doletel naozaj čo najďalej av lete pozbierať čo najviac peňazí, jedla a svojho obľúbeného piva. Užitočná vylepšenie si budete môcť zaobstarať po každom…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie