Solitér

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Mr Beast Solitaire Adventures
Zábavná kartová soliter hra s kartami na motív slávneho kresleného mr. Beana.

Aloha Solitaire

29.9.2016
75%
Hra - Aloha Solitaire
Video sa načíta
Máme to parádny kartovú hru, v ktorej budete spájať vždy dve rovnaké hodnoty, ktoré sú na hracej ploche. Takto sa snažíte postupne odkryť všetky karty.

Tingly Solitaire

12.7.2016
76%
Hra - Tingly Solitaire
Video sa načíta
Zahrajte si super karty, kde si môžete vybrať aj obtiažnosť hry. Cieľom v hre je potom naskladať všetky karty do horných chlívečků od esa až po kráľa.

Cute Kitten Solitaire

18.6.2016
74%
Hra - Cute Kitten Solitaire
Video sa načíta
Zahrajte si solitér s mačičkou! Hra je jednoduchá, z balíčka beriete karty a skladáte na seba vždy rovnaké hodnoty. Do vrchných domčekov potom dávate karty od esa podľa farby až po kráľa.

Super Mega Solitaire

25.2.2016
74%
Hra - Super Mega Solitaire
Video sa načíta
Zahrajte si parádne karty, kde budete skladať karty podľa hodnoty. Hlavnou úlohou je však zložiť všetky karty do horných riadkov, od esa až po kráľa.

Tri-Fruit Solitaire

10.2.2016
72%
Hra - Tri-Fruit Solitaire
Video sa načíta
V tejto hre máte jednoduchú úlohu dostať všetky karty z hernej plochy do balíčka dole. Karty skladáte na otočenú kartu z balíčka. Ak nemáte vhodnú kartu, môžete vytiahnuť jednu z balíčka.

3 Pyramid Tripeaks 2

4.2.2016
74%
Hra - 3 Pyramid Tripeaks 2
Video sa načíta
V tejto verzii kartovej hry solitair budete skladať karty na dolnú kartu z balíčka. Vždy musia ísť číselne po sebe. Teda na eso môžete položiť dvojku alebo kráľa. Na farbe karty nezáleží. Môžete využiť kartu s chrobákom ako žolíka.

Sea Tower Solitaire

29.11.2015
71%
Hra - Sea Tower Solitaire
Video sa načíta
Ďalšia parádna solitaire hra je tu! Karty na seba budete musieť skladať podľa hodnoty, farby a druhu. Môžete si tiež odložiť 4 karty, ktoré môžete využiť neskôr.

Moorhuhn solitaire

6.6.2015
72%
Hra - Moorhuhn solitaire
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu kartovú hru s motívom sliepok. V klasickej solitaire hre budete musieť skladať na seba jednotlivé karty podľa čísel a striedať farby. Do horných riadkov potom prídu karty od esa až po kráľa.

1 Suit Spider Solitaire

20.5.2015
77%
Hra - 1 Suit Spider Solitaire
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto kartovej hre bude odstrániť z hracej plochy všetky karty. Karty musíte postupne na seba ukladať od kráľa až po eso. V prípade, že nebudete môcť vykonať žiadny ťah, môžete otočiť ďalšie karty.

Solitaire GolfHra na skóreHra o medaily

18.10.2014
70%
Hra - Solitaire Golf
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu kartovú hru! Vašou úlohou bude skladať karty z hracej plochy. Karty umiestňujete na kartu, ktorá je vedľa balíčka. Ak je tam karta s hodnotou 5, tak na ne môžete umiestniť karty 4 alebo 6. Hra obsahuje dve obtiažnosti.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie