Mickey mouse

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Bubble Shooter Rainbow

27.5.2021
87%
Hra - Bubble Shooter Rainbow
V tejto hre bude vašou úlohou získať všetky farebné guľôčky, ktoré sú potrebné k rozbitiu a splnenie danej úrovne. Hraním odomykáte ďalšie hrdinov, ktorí so sebou prinášajú aj špeciálne schopnosti.
Hra - Disney Halloween Jigsaw Puzzle
Užite si nedeľné chvíle pohody a pokoja u logickej hry skladanie puzzle obrázkov. Vyberte si jeden z mnohých obrázkov sa slávnymi Disney postavičkami, vyberte počet dielikov a hor sa do nedeľnej zábavy.

Mickey Run 2

2.7.2015
71%
Hra - Mickey Run 2
Video sa načíta
Ako ďaleko dobehnete s Mickeym? Musíte sa vyhnúť všetkým medzerám v krajine a tiež nazbierať čo najväčšie množstvo kľúčov, ktoré sú všade okolo.

Shoot & Score

2.7.2015
62%
Hra - Shoot & Score
Video sa načíta
Vyberte si jedného hráča z Walt Disney a zahrajte si proti svojmu protivníkovi stolný hokej. Podarí sa vám vybrať?
Hra - Mickey Bubble Adventure 2
Video sa načíta
Cieľom hry je pomôcť Mickeymu so zbieraním obrázkov jeho priateľov. Budete musieť preskákať veľa pascí a prekážok. Ďalšou komplikáciou sa môžu stať nepriatelia, ktorým sa môžete vyhnúť alebo ich zostreliť.
Hra - Boutique Character Color Plate
Video sa načíta
Vymaľujte si postavičky z rozličných animovaných filmov. Medzi nimi sú napríklad Tom a Jerry, Hello Kitty, Dora a iní.

Christmas Day Mickeys

8.1.2014
71%
Hra - Christmas Day Mickeys
Video sa načíta
Hľadanie zákuskov je hlavnou náplňou v hre Christmas Day Mickeys. Hlavnými motívmi sú však Mickey Mouse so svojimi kamarátmi. Akonáhle nájdete všetky zákusky, môžete postúpiť do ďalšieho kola.

Mickey Mouse Jigsaw Game

9.10.2013
70%
Hra - Mickey Mouse Jigsaw Game
Video sa načíta
Ak dokážete skladať puzzle, potom je hra Mickey Mouse Jigsaw Game ako stvorená pre Vás. Je nutné si len vybrať obtiažnosť a môžete začať skladať. Každé z obtiažností má tiež časový limit, takže ste pod tlakom, či ak to stihnete poskladať.

Minnie Cooking Party

9.6.2012
87%
Hra - Minnie Cooking Party
Video sa načíta
Táto hra preverí Vaše kuchárske zručnosti v niekoľkých minihrách, ktoré bude hodnotiť Minnie a jej kamaráti. Vyskúšate si svoju pamäť pri aranžovaní jedla na tanier, odhad pri opekaní mäsa i postreh pri miešaní farebných polievok. Koľko bodov za svoje výkony dostanete?
Hra - Puzzle mania Mickey Mouse
Video sa načíta
Je tu veľmi pekná skladačka s Mickey Mousom a jeho vernými kamarátmi. Hra nie je na čas a navyše celý čas uvidíte predlohu, takže ju zvládnu aj tí najmenší :)

Disney Restaurant

18.3.2012
89%
Hra - Disney Restaurant
Video sa načíta
Skvelá obsluhovacie hra, v ktorej budú hlavnými aktérmi postavy z Disney rozprávok a filmov. Obsluhovať hostí bude Mickey mouse, Goofy a ostatné z ich party. Návštevníci potom sú najrôznejšie postavy ako medvedík Pú, Mauglí a mnoho ďalších. Stihnete je obslúžiť a udržať reštaurácii v chode?

Mickey mouse omalovánka

15.3.2012
69%
Hra - Mickey mouse omalovánka
Video sa načíta
Vymaľujte si myšiaka Mickeyho a jeho verného kamaráta káčera Donalda podľa svojich predstáv. V tejto hre s dokonalou grafikou na to budete mať k dispozícii naozaj veľa najrôznejších farbičiek a keď sa Vám obrázok povedie budete si ho môcť vytlačiť :)

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie