Akčné

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Tom & Jerry Run

30.7.2020
85%
Hra - Tom & Jerry Run
Užite si zábavu a vzrušenie v tejto podarené nekonečne běhačce na motív Subway Surfers. V každej hre musíte uniknúť nahnevanému kocúrovi a pritom pozbierať čo najväčšie množstvo syra. Dokážete utiecť?

Sushi Sensei

25.5.2020
85%
Hra - Sushi Sensei
Podobne ako u legendárnej hry fruit ninja, aj tu budeme přesekávat kusy lahodného jedla. Dnes to ale nebude ovocie, ale sushi. Myšou budeš přesekávat jedlo a pritom dávať dobrý pozor na zákerné bomby, ktoré za žiadnu cenu preseknúť nesmiete, inak je koniec hry. Hru ovládate myšou.

Angry Birds HD

20.2.2017
70%
Hra - Angry Birds HD
Video sa načíta
Máme tu ďalší diel parádny hry Angry Birds a to vo vysokom rozlíšení! Vašou úlohou je v každom kole sňať pomocou vtáčikov všetky zlá prasiatka. Hra obsahuje niekoľko desiatok úrovní.

Legends of Honor

2.6.2016
80%
Hra - Legends of Honor
Video sa načíta
V tejto parádnej budovateľskej stratégii si budete môcť postaviť hrad a vládnuť ako kráľovná! Vybudujte k svojmu hradu veľa dôležitých budov a postavte si obrovskú armádu.

Tempala

17.4.2016
69%
Hra - Tempala
Video sa načíta
Pomôžte hlavnému hrdinovi, aby našiel všetky známe diamanty a vyhol sa nástrahám, ktoré na neho čakajú. Pomôžete mu sa prebojovať do cieľa a odhaliť každú hrobku?

Rabbit Love Wolf 2

15.3.2016
80%
Hra - Rabbit Love Wolf 2
Video sa načíta
V tejto akčnej skákačke budete sprevádzať vlka na jeho dobrodružnej ceste za duchom zajaca, ktorého zjedol. Po ceste sa budete musieť vysporiadať s mnohými prekážkami a taktiež nepriateľmi v podobe tigrov či ozbrojených ľudí. Podarí sa vám úspešne zdolať všetky levely?

Wendigo Brothers

11.12.2015
72%
Hra - Wendigo Brothers
Video sa načíta
Vhodná skákačka pre dvoch hráčov, v ktorej sa budete musieť vzájomnou spoluprácou prepracovať až do domčeka. V ceste vám budú stáť zlí tučniaci a rôzne prekážky.
Hra - The Big Escape 2: Earth Adventure
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej skákačky je dostať malého mimozemšťana bezpečne k jeho lietajúcemu tanieru. Aby sa vám to podarilo, musíte sa vyhýbať ostňom a ďalším nástrahám. Okrem toho sa snažte vyzbierať v každom kole všetky zlaté hviezdičky.

Balloon Hero

10.10.2015
80%
Hra - Balloon Hero
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude prejsť s hlavným hrdinom letiacim na balóne cez levely plné nástrah. Vyhýbať sa musíte ostňom a spaľujúcim laserovým lúčom. Pritom sa pokúste vyzbierať čo najviac hviezdičiek, ktoré sa v každom kole nachádzajú.

Feed Me

15.9.2015
68%
Hra - Feed Me
Video sa načíta
V tejto hre budete ovládať mäsožravú kvetinu, ktorú musíte dostať do cieľa. Počas cesty môžete jesť muchy.Chytíte ich všetky?
Hra - StrikeForce Kitty: Last Stand
Video sa načíta
Super hra, v ktorej budete ovládať tlupu mačiek a brániť tak svoju pevnosť. Na pevnosť útočí ďalšia tlupa mačiek, ktorú musíte zastaviť. V boji získavate ryby, za ktoré môžete vylepšovať vlastnosti mačiek. Tiež môžete získať rôzne oblečky, ktoré dodávajú bonus k vlastnostiam mačiek.

FraggerHra na skóreHra o medaily

11.9.2015
66%
Hra - Fragger
Video sa načíta
Zlikvidujte všetky nepriateľské jednotky za pomoci granátov, ktoré máte k dispozícii. Ale nebude to také jednoduché, ako sa môže zdať mieriť musíte skutočne presne.

Save The Pig Level Pack

16.6.2015
77%
Hra - Save The Pig Level Pack
Video sa načíta
V tejto akčnej skákačke budete musieť pomôcť hlavnému hrdinovi zachrániť prasiatko, ktoré bolo unesené. Než sa k nemu dostanete, budete si musieť poradiť s levelmi plnými prekážok. Okrem toho sa pokúste vyzbierať energetické bunky, ktoré vám otvoria cieľový teleport.

The Big Escape

15.6.2015
77%
Hra - The Big Escape
Video sa načíta
Dostaňte malého mimozemšťana späť do jeho lietajúceho taniera v tejto logickej hre. Vďaka zmenám gravitácie sa môžete pohybovať po zemi i po strope, čo vám umožní zdolať všetky prekážky. Pokúste sa v každom kole pozbierať všetky zlaté hviezdičky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie