Akčné

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Bazooka Boy Online

30.5.2022
90%
Hra - Bazooka Boy Online
Zničte všetky jednotky a zároveň použite čo najmenej nábojov do raketometu.

Time Shooter 3: SWAT

12.4.2022
95%
Hra - Time Shooter 3: SWAT
Vynikající hra, ve které musíte zničit všechny vaše nepřátele, kteří se na vás řítí v každé úrovni. Kdykoliv se pohnete vy, vaši nepřátelé se pohnou také. Hru ovládáte myší.

Battle Heroes 3

15.5.2022
85%
Hra - Battle Heroes 3
Podarená hra, ktorá vás zavedie do stredoveku, kedy ovládate hrdinu, s ktorým musíte plniť najrôznejšie úlohy a zarábať si peniaze na vylepšovanie vašej postavy.

Army Driver

13.5.2022
85%
Hra - Army Driver
Zábavná hra, v ktorej sa snažíte pomocou šípok dostať čo najďalej a pritom zbierať čo najviac mincí, ktoré vám umožnia vylepšenie vášho auta.
Hra - Siege Hero: Pirate Pillage
Video sa načíta
Vynikajúca hra, v ktorej je vašou úlohou zničiť všetkých pirátov v pripravených búdkach. Na ich zničenie máte obmedzený počet nábojov, musíte teda veľmi dobre mieriť.

Destroy The Village

19.2.2022
85%
Hra - Destroy The Village
Video sa načíta
Destroy The Village je akčná hra, v ktorej bude riadiť malú raketu, ktorá slúži na zničenie nepriateľských dedín a ich obyvateľov. Raketu musíte správne nasmerovať a snažiť sa pritom odstrániť čo najviac civilistov. V každom kole máte len štyri pokusy, takže buďte pri likvidácii presný.

Alpha Guns

11.2.2022
85%
Hra - Alpha Guns
Zabijte všechny vaše nepřátele v zábavné plošinovce.

Time Shooter 2

29.1.2022
85%
Hra - Time Shooter 2
Načasujte správne vaše útoky a zničte všetkých nepriateľov v každej úrovni. Hru ovládate myšou a klávesmi ASDW.

Super Madrex

20.11.2021
85%
Hra - Super Madrex
V tejto hre musíte pozbierať čo najviac hviezd, za ktoré si potom môžete kupovať nové vzhľady pre vášho krvavého panáka.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie