Simulátory

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

WOWZVille

28.8.2020
85%
Hra - WOWZVille
Vitajte vo virtuálnej realite, v ktorej budete žiť život roztomilé dievčatka. Hrajte jednotlivé minihry, zarábajte peniaze a kupujte si nové oblečenie pre vašu postavičku. Zábava čaká len a len na vás.

Family Relics

22.4.2020
95%
Hra - Family Relics
V tejto veľmi podarenej hre bude vašou úlohou plniť všemožné úlohy na vašej farme, ktorú ste zdedili po svojom dedkovi. Roztomilá grafika vás vtiahne do deja a nepustí. Pre tých z vás, ktorí by nevedeli dobre po anglicky, je tu pripravený prehľadný a praktický tutoriál. Hru ovládate myšou.
Hra - Eliza E Girl Trendy Hairstyles
Ste majiteľkou kaderníckeho salónu. Vašou úlohou bude plniť priania svojich zákazníčok, ktoré si u vás objednajú účes. Najskôr je ostrihajte a nafarbite im vlasy podľa ich želania. Na záver ich môžete vhodne obliecť a potom už len stačí počkať na záverečné hodnotenie. Hru ovládate myšou.

Dog Simulator 3D

21.3.2020
91%
Hra - Dog Simulator 3D
V tejto hre budete ovládať roztomilého psa, s ktorým budete pobehovať po svete, plniť rôzne úlohy, za ktoré dostávate odmeny, vďaka ktorým si potom svojho maznáčika vylepšujete a získavate nové veci. Tento RPG simulátor vás dokáže zabaviť na dlhé minúty.

Tatoo Salon Art Design

21.10.2019
95%
Hra - Tatoo Salon Art Design
Mať vlastné tetovacie štúdio je sen mnohých ľudí. V tejto oddechovce si to môžeš vyskúšať, aké to je.

Cattle Tycoon 2

21.1.2016
80%
Hra - Cattle Tycoon 2
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete farmárom, ktorý sa snaží neustále zväčšovať a rozširovať svoju farmu. Aby ste nazbierali dostatok peňazí, musíte chovať a predávať jednotlivé zvieratá a taktiež ich produkty. Na postup do ďalšieho kola je potreba vždy splniť predpísané úlohy.

Cattle Tycoon

22.5.2015
83%
Hra - Cattle Tycoon
Video sa načíta
Ďalší skvelý simulátor farmárčenia, v ktorom môžete chovať zver a vyrábať produkty. Z mlieka a vajíčok to sú majonézy alebo jogurty. Tiež môžete z vajíčok vypestovať kuriatka. Zvieratá môžete tiež predávať na trhu.

Tea Party Simulator

16.11.2014
73%
Hra - Tea Party Simulator
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je nazbierať veci, ktoré sú uvedené v zozname na ľavej strane obrazovky. Podarí sa Vám ich uchopiť a tým koordinovať pohyb celej ruky? Nie je to nič jednoduché.

TU-46

28.12.2013
76%
Hra - TU-46
Video sa načíta
Zahrajte si na pilota dopravného lietadla TU-46. Vašou úlohou bude prepravovať ľudí po celom svete. S lietadlom budete musieť vzlietnuť, letieť a nakoniec aj bezpečne pristáť. Nie je to však vôbec jednoduché!

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie