Simulátory

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Real Flight Simulator

3.12.2023
85%
Hra - Real Flight Simulator
Video sa načíta

Bus Parking Simulator

11.12.2022
80%
Hra - Bus Parking Simulator
Video sa načíta

Yummy Waffle Ice Cream

20.1.2021
86%
Hra - Yummy Waffle Ice Cream
Jste připraveni dát si dnešní lekci vaření? Dnes budeme společně připravovat těsto na wafle, které si poté i upečeme. Vrhněte se s naší kuchařkou do přípravy všech potřebných přísad, které budete potřebovat. Poté postupujte krok za krokem a vytvořte těsto, z kterého uděláte samotné wafle a dáte je…

WOWZVille

28.8.2020
85%
Hra - WOWZVille
Vitajte vo virtuálnej realite, v ktorej budete žiť život roztomilé dievčatka. Hrajte jednotlivé minihry, zarábajte peniaze a kupujte si nové oblečenie pre vašu postavičku. Zábava čaká len a len na vás.
Hra - Eliza E Girl Trendy Hairstyles
Ste majiteľkou kaderníckeho salónu. Vašou úlohou bude plniť priania svojich zákazníčok, ktoré si u vás objednajú účes. Najskôr je ostrihajte a nafarbite im vlasy podľa ich želania. Na záver ich môžete vhodne obliecť a potom už len stačí počkať na záverečné hodnotenie. Hru ovládate myšou.

Family Relics

22.4.2020
95%
Hra - Family Relics
V tejto veľmi podarenej hre bude vašou úlohou plniť všemožné úlohy na vašej farme, ktorú ste zdedili po svojom dedkovi. Roztomilá grafika vás vtiahne do deja a nepustí. Pre tých z vás, ktorí by nevedeli dobre po anglicky, je tu pripravený prehľadný a praktický tutoriál. Hru ovládate myšou.

Dog Simulator 3D

21.3.2020
91%
Hra - Dog Simulator 3D
V tejto hre budete ovládať roztomilého psa, s ktorým budete pobehovať po svete, plniť rôzne úlohy, za ktoré dostávate odmeny, vďaka ktorým si potom svojho maznáčika vylepšujete a získavate nové veci. Tento RPG simulátor vás dokáže zabaviť na dlhé minúty.

Tatoo Salon Art Design

21.10.2019
95%
Hra - Tatoo Salon Art Design
Mať vlastné tetovacie štúdio je sen mnohých ľudí. V tejto oddechovce si to môžeš vyskúšať, aké to je.

Cattle Tycoon 2

21.1.2016
80%
Hra - Cattle Tycoon 2
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete farmárom, ktorý sa snaží neustále zväčšovať a rozširovať svoju farmu. Aby ste nazbierali dostatok peňazí, musíte chovať a predávať jednotlivé zvieratá a taktiež ich produkty. Na postup do ďalšieho kola je potreba vždy splniť predpísané úlohy.

Cattle Tycoon

22.5.2015
83%
Hra - Cattle Tycoon
Video sa načíta
Ďalší skvelý simulátor farmárčenia, v ktorom môžete chovať zver a vyrábať produkty. Z mlieka a vajíčok to sú majonézy alebo jogurty. Tiež môžete z vajíčok vypestovať kuriatka. Zvieratá môžete tiež predávať na trhu.

Tea Party Simulator

16.11.2014
73%
Hra - Tea Party Simulator
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je nazbierať veci, ktoré sú uvedené v zozname na ľavej strane obrazovky. Podarí sa Vám ich uchopiť a tým koordinovať pohyb celej ruky? Nie je to nič jednoduché.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie