Autobus

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Bus Parking Simulator

11.12.2022
80%
Hra - Bus Parking Simulator
Video sa načíta

School Bus Car Wash

4.9.2015
50%
Hra - School Bus Car Wash
Video sa načíta
Umyte špinavý a zanedbaný autobus, aby mali deti čím jazdiť do školy. Príjemnú zábavu.

Bus Tale

30.3.2015
78%
Hra - Bus Tale
Video sa načíta
Dostaňte hlavného hrdinu Joea v tejto logickej hre na autobusovú zastávku. I keď sa nachádzate len kúsok od zastávky v ceste vám bude stáť množstvo prekážok a nástrah, ktoré nebude jednoduché zdolať. Váš hrdina pritom môže po každej ceste prejsť len raz.

School Bus Wash!

27.3.2015
74%
Hra - School Bus Wash!
Video sa načíta
Pomôžte škole s úpravou zanedbaného autobusu, ktorý potrebujú na výlet. najskôr ho musíte vyčistiť a nakoniec prelakovať a vymyslieť nový dizajn. Bude to ten najkrajší autobus?

Bus Driver Weekdays

4.3.2015
74%
Hra - Bus Driver Weekdays
Video sa načíta
Pokúste sa jazdiť s autobusom mestskej hromadnej dopravy. Je potrebné prísť podľa značky na ďalšiu zastávku. Nesmiete prejsť chodcov a dávajte si pozor aj na križovatkách a sledujte semafory.

School Bus Decoration

29.9.2013
85%
Hra - School Bus Decoration
Video sa načíta
Urobte podľa svojej fantázie ten najlepší a najkrajší školský autobus. Vyberte niektoré z tvarov okien, dverí, svetiel, zrkadiel i mnohých najrôznejších dekorácií.

School Bus License

13.9.2013
71%
Hra - School Bus License
Video sa načíta
Riadit auto nie je nič lahké, ale nie je to nič proti tomu, Ked by si chcela riadit skolsky autobus. Teraz si to môžeš skusit. Snaž sa riadit opatrnost'ou, ale pritom rýchlo, aby si stihla deti doviezť do školy. Plň danej úlohy a dávajú si pozor, aby si nevošiel na žltú plochu.

School Bus License 2

16.6.2013
85%
Hra - School Bus License 2
Video sa načíta
Staňte sa vodičom autobusu. Najprv sa musíte naučiť riadiť v autoškole a potom dostanete vodičské oprávnenie. Dávajte si pozor, aby ste neprešli žltú čiaru, pretože inak hra končí. Tiež si dávajte pozor na zatáčanie, pretože je veľmi citlivé. Keď zatáčate, tak musíte volant narovnať, inak spadnete.…

Prison Bus Driver

4.4.2013
70%
Hra - Prison Bus Driver
Video sa načíta
Zábavná hra, v ktorej musíte previezť zločinca z väzenia na policajnej stanici. Po ceste na vás však číha mnoho banditov, ktorí by chceli väzňov oslobodiť. Musíte tak stále vylepšovať autobus, aby vydržal všetky útoky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie