Hľadanie cesty

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Poly Art

8.4.2021
85%
Hra - Poly Art
Vyskúšajte túto vynikajúcu logickú hru, v ktorej je vašou úlohou posúvať rozlične postrihanú tvary tak, aby ich spojením vznikol nádherný obrázok zvieraťa.

Slide Puzzle

29.1.2021
83%
Hra - Slide Puzzle
V tejto hre bude vašou úlohou nájsť cestu z jedného do druhého bodu. Pritom musíte myšou přeskládávat jednotlivé bloky a snažiť sa nájsť správnu cestu.

Bus Tale

30.3.2015
78%
Hra - Bus Tale
Video sa načíta
Dostaňte hlavného hrdinu Joea v tejto logickej hre na autobusovú zastávku. I keď sa nachádzate len kúsok od zastávky v ceste vám bude stáť množstvo prekážok a nástrah, ktoré nebude jednoduché zdolať. Váš hrdina pritom môže po každej ceste prejsť len raz.

Kolobok Level Pack

20.1.2015
75%
Hra - Kolobok Level Pack
Video sa načíta
Zahraj si za podivnú žltú guličku, ktorá musí nájsť cestu von. A to nie raz, ale zo všetkých levelov. Každá úroveň je ťažšie a ťažšie. Môžeš ale meniť podobu, čo ti cestu veľa uľahčí. Šípku nadol používaj na jedenie húb.

Jammin Hamster

24.12.2014
76%
Hra - Jammin Hamster
Video sa načíta
Vytvorte škrečkovi cestičku, aby sa mohol dostať do domčeka. Počas cesty môžete vziať mnohé predmety, za ktoré dostanete body navyše.

Hare's Harvest

7.5.2014
77%
Hra - Hare's Harvest
Video sa načíta
Pomôžte tomuto malému zajačikovi nájsť mrkvy! Zdá sa to veľmi jednoduché, ale nebude to tak. Pretože v ďalších leveloch po vás pôjdu líšky aj ozbrojení farmári. Zvládnete nájsť tú správnu cestu, ktorá vás vždy dovedie k mrkve?

Golded Intuition

25.9.2013
80%
Hra - Golded Intuition
Video sa načíta
Máte dobrú intuíciu? Tak si to overte v tejto hre. Pomôžte odvážnemu prieskumníkovi splniť tri misie s najvyšším možným počtom bodov. Keď vám dôjdu životy tak prehrávate. Hra vám potom spočíta percentuálnu úspešnosť. Kto z vás bude TOP?

Pathologic

16.9.2013
72%
Hra - Pathologic
Video sa načíta
V logickej hre Pathologic budete ovládať biely kruh, s ktorým musíte v každom kole pozbierať všetky biele prstene. Majte pritom na pamäti, že s kruhom nemôžete vstúpiť na jedno hracie pole dvakrát.

Sokoboom

16.9.2013
70%
Hra - Sokoboom
Video sa načíta
V logickej hre Sokoboom budete pomáhať hlavnému hrdinovi dostať všetky drevené krabice na vyznačené miesta. Krabice je možné tlačiť ľubovolným smerom, avšak nemôžete ich ťahať, takže si dávajte pozor, aby vám žiadna neuviazla v rohu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie