Nej 2 hry

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Papas Hot Doggeria

8.12.2012
95%
Hra - Papas Hot Doggeria
Video sa načíta
Staňte sa majiteľom stánku s hot-dogmi a obslúžte každého zákazníka, ktorý vás navštívi tak, aby bol spokojný. Každý zákazník bude mať iné prianie a vy sa ho budete musieť snažiť, čo najlepšie splniť. Čím úspešnejší totiž budete, tým vyšší tringelt dostanete.

Super opatrovateľkaNÁŠ TIP

13.8.2012
96%
Hra - Super opatrovateľka
Video sa načíta
Staňte sa v tejto hre pestúnkou v jasliach pre najmenšie deti. Všetkým zvereným deťom budete musieť včas plniť ich potreby a priania. Keď sa Vám to podarí, dostanete sa do ďalšieho kola, kde Vám pribudne detí i vecí, ktoré po vás budú chcieť.

Babysitting Maze

15.8.2011
84%
Hra - Babysitting Maze
Video sa načíta
V hre Babysitting Maze musíte pomáhať s kŕmením bábätka. Aby ste ale mohli bábätko nakŕmiť, je potrebné pozbierať všetky fľaše s cumlíkom. Dávajte si ale pozor na psíka, ktorý vás spomaľuje a uberá vám body.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie