Nej 2 hry

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Papas Hot Doggeria

8.12.2012
95%
Hra - Papas Hot Doggeria
Video sa načíta
Staňte sa majiteľom stánku s hot-dogmi a obslúžte každého zákazníka, ktorý vás navštívi tak, aby bol spokojný. Každý zákazník bude mať iné prianie a vy sa ho budete musieť snažiť, čo najlepšie splniť. Čím úspešnejší totiž budete, tým vyšší tringelt dostanete.

Super opatrovateľkaNÁŠ TIP

13.8.2012
96%
Hra - Super opatrovateľka
Video sa načíta
Staňte sa v tejto hre pestúnkou v jasliach pre najmenšie deti. Všetkým zvereným deťom budete musieť včas plniť ich potreby a priania. Keď sa Vám to podarí, dostanete sa do ďalšieho kola, kde Vám pribudne detí i vecí, ktoré po vás budú chcieť.

Babysitting Maze

15.8.2011
84%
Hra - Babysitting Maze
Video sa načíta
V hre Babysitting Maze musíte pomáhať s kŕmením bábätka. Aby ste ale mohli bábätko nakŕmiť, je potrebné pozbierať všetky fľaše s cumlíkom. Dávajte si ale pozor na psíka, ktorý vás spomaľuje a uberá vám body.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie