Nej 2 hry

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Papas Hot Doggeria

8.12.2012
95%
Hra - Papas Hot Doggeria
Video sa načíta
Staňte sa majiteľom stánku s hot-dogmi a obslúžte každého zákazníka, ktorý vás navštívi tak, aby bol spokojný. Každý zákazník bude mať iné prianie a vy sa ho budete musieť snažiť, čo najlepšie splniť. Čím úspešnejší totiž budete, tým vyšší tringelt dostanete.

Super opatrovateľkaNÁŠ TIP

13.8.2012
96%
Hra - Super opatrovateľka
Video sa načíta
Staňte sa v tejto hre pestúnkou v jasliach pre najmenšie deti. Všetkým zvereným deťom budete musieť včas plniť ich potreby a priania. Keď sa Vám to podarí, dostanete sa do ďalšieho kola, kde Vám pribudne detí i vecí, ktoré po vás budú chcieť.

Babysitting Maze

15.8.2011
84%
Hra - Babysitting Maze
Video sa načíta
V hre Babysitting Maze musíte pomáhať s kŕmením bábätka. Aby ste ale mohli bábätko nakŕmiť, je potrebné pozbierať všetky fľaše s cumlíkom. Dávajte si ale pozor na psíka, ktorý vás spomaľuje a uberá vám body.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie