Nej 2 hry

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Papas Hot Doggeria

8.12.2012
95%
Hra - Papas Hot Doggeria
Video sa načíta
Staňte sa majiteľom stánku s hot-dogmi a obslúžte každého zákazníka, ktorý vás navštívi tak, aby bol spokojný. Každý zákazník bude mať iné prianie a vy sa ho budete musieť snažiť, čo najlepšie splniť. Čím úspešnejší totiž budete, tým vyšší tringelt dostanete.

Super opatrovateľkaNÁŠ TIP

13.8.2012
96%
Hra - Super opatrovateľka
Video sa načíta
Staňte sa v tejto hre pestúnkou v jasliach pre najmenšie deti. Všetkým zvereným deťom budete musieť včas plniť ich potreby a priania. Keď sa Vám to podarí, dostanete sa do ďalšieho kola, kde Vám pribudne detí i vecí, ktoré po vás budú chcieť.

Babysitting Maze

15.8.2011
84%
Hra - Babysitting Maze
Video sa načíta
V hre Babysitting Maze musíte pomáhať s kŕmením bábätka. Aby ste ale mohli bábätko nakŕmiť, je potrebné pozbierať všetky fľaše s cumlíkom. Dávajte si ale pozor na psíka, ktorý vás spomaľuje a uberá vám body.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie