Onlinovky pre dievčata

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Brownies

9.12.2014
93%
Hra - Brownies
Video sa načíta
Jedli ste už niekedy pravej brownies? Ak máte radi sladké tak sa určite rozplynie pri pohľade na poctivé brownies. Neváhajte a postupujte podľa receptu až do úplného konca. Lenže to nebude tak sandné, pretože budete obmedzený časom.

Ice Queen Make up game

17.9.2013
80%
Hra - Ice Queen Make up game
Video sa načíta
Ice Queen Make up game je zaujímavá hra pre dievčatá, ktoré majú rady štýl a obliekanie. V tejto hre bude vašou úlohou obliecť zimnú kráľovnú, aby vyzerala skvele. Pomôž jej i ty a vyber jej pekný kostým.

Brand Shopping

3.9.2013
89%
Hra - Brand Shopping
Video sa načíta
Čo by ste povedali na to, keby vlastníte obchod s oblečením a doplnkami? Určite by sa vám táto myšlienka páčila, tak ako nám. Preto vám prinášame zaujímavú hru Brand Shopping, kde bude vašou úlohou obslúžiť zákazníkov pri nákupe, skúšaní a nakoniec i platení. Buďte rýchli a zarobte, čo najviac…

My Colorful Hair Day

1.9.2013
82%
Hra - My Colorful Hair Day
Video sa načíta
My Colorful Hair Day je hra, pri ktorej sa nudiť rozhodne nebudete. Pýtate sa prečo? Pretože je len vás, akú vizáž modelke dáte. V hre sa budete starať o jej pleť, líčenie, vlasy a samozrejme zostáva na vás výber oblečenia a doplnkov. Vyberte jej i vy pekný out-fit a pripravte ju na rande.

Beauty Hair Salon

29.8.2013
85%
Hra - Beauty Hair Salon
Video sa načíta
V tejto hre vlastníte Beauty Hair Salon, do ktorého vám prišla mladá zákazníčka. Má však prosbu a to takú, že musí vyzerať čo najlepšie, pretože ide na svoje prvé rande. Pomôžete jej, aby vyzerala čo najlepšie a okúzlila svojho partnera?

Party Girl

17.8.2013
85%
Hra - Party Girl
Video sa načíta
Party Girl je dievčenská hra, pri ktorej sa nudiť rozhodne nebudete. Oblečte i vy modelku do pekných šiat a urobte z nej hviezdu party.

Singer On The Stage

14.8.2013
85%
Hra - Singer On The Stage
Video sa načíta
Singer on the Stage je dievčenská hra, pri ktorej sa určite zabavíte. Vašou prvoradou úlohou je obliecť speváčku do krásny šiat, vybrať jej doplnky a samozrejme účes. Zaujímavosťou tejto hry je, že jednotlivé farby šiat a vlasov môžete meniť.

T-shirt Girls

25.7.2013
85%
Hra - T-shirt Girls
Video sa načíta
T-shirt Girls je ďalšia zaujímavá hra pre dievčatá, ktoré majú módny vkus. V tejto hre bude vašou úlohou spraviť modelke make-up, obliecť ju do zaujímavých šiat a v konečnom rade vybrať doplnky. Meniť môžete aj farbu vlasov, či oblečenia.

Frozen Dessert

23.7.2013
80%
Hra - Frozen Dessert
Video sa načíta
Frozen Dessert je hra pre vášnivé kuchárky, ktoré sa neboja výziev. Vašou úlohou je pripraviť chladený koláč a to už od základu. Najskôr musíte nájsť ingrediencie, nakrájať ich, zamiešať a nakoniec ich dohromady spojiť, aby vám vznikol váš chladený dezert.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie