Nej 4 hry

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Farm Frenzy 3

14.5.2014
90%
Hra - Farm Frenzy 3
Video sa načíta
Ďalší diel skvelej úspešnej hry Farm Frenzy! Zahraj si hru, kde sa staráš o rastliny a zvieratá v Afrike. Nájdeš tu ako obyčajná zvieratá, tak 30 naozaj originálnych. 95 skvelých úrovní a veľa nových vylepšení!

My New Room 3

25.10.2012
93%
Hra - My New Room 3
Video sa načíta
Užite si zariaďovaní dokonalého dievčenského izby, kde budete môcť ovplyvniť naozaj úplne všetko. Vyberte nábytok, doplnky, koberec, osvetlenie i farbu stien a podlahy. Vo vašej moci budú tiež domáci miláčikovia a obyvateľky izby. Všetkému potom môžete určiť veľkosť aj farby a vzory.

My New Room 2

29.4.2012
92%
Hra - My New Room 2
Video sa načíta
Je tu jedna z najdokonalejšie prepracovaných dekoračných hier, v ktorej si môžete navrhnúť vlastnú izbu. Môžete ovplyvniť kde budú dvere a okná, farbu stien i podlahy, samozrejme všetok nábytok a doplnky. Aby všetko dokonale sedelo, môžete všetkým otáčať a nájdete tu dokonca funkciu na vlastnú…

Winx Club Fashion

7.4.2012
79%
Hra - Winx Club Fashion
Video sa načíta
Je tu bezchybná Obliekačky bábik Winx. Nástroj Bloom a Floru tak, aby im to podľa Vás čo najviac pristalo. Vyberte im štýlové účesy, farby vlasov aj oblečenie a topánky. Na konci sa potom samy vyjadrí k tomu, ako sa Vám to podarilo. Ktorá bude krajší?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie