Nej 4 hry

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Farm Frenzy 3

14.5.2014
90%
Hra - Farm Frenzy 3
Video sa načíta
Ďalší diel skvelej úspešnej hry Farm Frenzy! Zahraj si hru, kde sa staráš o rastliny a zvieratá v Afrike. Nájdeš tu ako obyčajná zvieratá, tak 30 naozaj originálnych. 95 skvelých úrovní a veľa nových vylepšení!

My New Room 3

25.10.2012
93%
Hra - My New Room 3
Video sa načíta
Užite si zariaďovaní dokonalého dievčenského izby, kde budete môcť ovplyvniť naozaj úplne všetko. Vyberte nábytok, doplnky, koberec, osvetlenie i farbu stien a podlahy. Vo vašej moci budú tiež domáci miláčikovia a obyvateľky izby. Všetkému potom môžete určiť veľkosť aj farby a vzory.

My New Room 2

29.4.2012
92%
Hra - My New Room 2
Video sa načíta
Je tu jedna z najdokonalejšie prepracovaných dekoračných hier, v ktorej si môžete navrhnúť vlastnú izbu. Môžete ovplyvniť kde budú dvere a okná, farbu stien i podlahy, samozrejme všetok nábytok a doplnky. Aby všetko dokonale sedelo, môžete všetkým otáčať a nájdete tu dokonca funkciu na vlastnú…

Winx Club Fashion

7.4.2012
79%
Hra - Winx Club Fashion
Video sa načíta
Je tu bezchybná Obliekačky bábik Winx. Nástroj Bloom a Floru tak, aby im to podľa Vás čo najviac pristalo. Vyberte im štýlové účesy, farby vlasov aj oblečenie a topánky. Na konci sa potom samy vyjadrí k tomu, ako sa Vám to podarilo. Ktorá bude krajší?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie