Farm Frenzy

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Klondike 1

26.3.2021
85%
Hra - Klondike 1
V tejto roztomilej hre dostanete za úlohu postaviť si svoju vlastnú farmu. Dokážete z malej Farmička postaviť rozľahlou farmu s obrími pozemkami?

Family Barn

7.3.2021
89%
Hra - Family Barn
Dnes budeme spoločne vytvárať vašu vlastnú farmu, v ktorej budete musieť stavať rôzne polia alebo chlievoch a budovať vlastnú farmu.
Hra - Farm Frenzy 3: Ruská ruleta
Video sa načíta
Máme tu ďalší parádny diel farmárske hry, tentoraz z ruského vidieka. Vašou úlohou bude sa starať o husi a zbierať po nich vajíčka. Vajíčka môžete následne predávať a za utŕžené peniaze nakupovať vylepšenia. Dávajte si pozor na medvede.

Farm Frenzy Gone Fishing

23.12.2014
88%
Hra - Farm Frenzy Gone Fishing
Video sa načíta
Máme tu parádne strategickú hru, v ktorej budete chytať ryby. Na starosť budete mať celé farmy rýb a budete sa o ne musieť starať. Následne budete ryby predávať a za utŕžené peniaze môžete nakupovať ďalšie vylepšenia.

Farm Frenzy 2

15.5.2014
90%
Hra - Farm Frenzy 2
Video sa načíta
Skvelá farmárska stratégia má ďalší diel. Staraj sa o zvieratá a rastliny, aby tvoja farma prosperovala čo najlepšie. Páčiť sa ti bude nielen skvelý a prepracovaný herný systém, ale aj 3D grafika, pekná hudba a pútavé farby. Farm Frenzy je jedna z najlepších farmárskych stratégií.

Farm Frenzy 3

14.5.2014
90%
Hra - Farm Frenzy 3
Video sa načíta
Ďalší diel skvelej úspešnej hry Farm Frenzy! Zahraj si hru, kde sa staráš o rastliny a zvieratá v Afrike. Nájdeš tu ako obyčajná zvieratá, tak 30 naozaj originálnych. 95 skvelých úrovní a veľa nových vylepšení!
Hra - Farm Frenzy 3 Pizza Party
Video sa načíta
Obľúbená séria Farm Frenzy je opäť tu. Staraj sa o svoje zvieratká a v každom kole splň všetky požiadavky, aby si sa dostala ďalej. Získaj rôzne produkty, zakup nové zvieratá, vylepši stavby... Hra ťa zabaví na dlhú dobu.

Farm Frenzy 3 Ice Age

7.7.2011
91%
Hra - Farm Frenzy 3 Ice Age
Video sa načíta
Určite poznáte obľúbenú hru Farm Frenzy, v ktorej sa staráte o chod farmy. V tejto doplnené verzii je princíp podobný, farma je však v dobe ľadovej. Namiesto sliepok sa tak napríklad staráte o tučniaky. Dokážete správne viesť farmu tak, aby bola zisková?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie