Tennis

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Zoo Pong

19.5.2021
85%
Hra - Zoo Pong
Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou odpaľovať letiaci loptičky od vášho zvieracieho súpera. Ako hráč máte tri životy a vaším cieľom je poraziť všetky vaše protivníkmi, ktorí majú rovnaký počet životov ako vy.

Tennis 3D

3.12.2014
75%
Hra - Tennis 3D
Video sa načíta
Cieľom hry je jednoducho poraziť svojho súpera. Dokážete sa presadiť a v klasickom počítaní setu postupne zbierať jednotlivé fifteeny? Na počiatku si môžete tiež vybrať povrch, na ktorom sa bude hrať.

Ragdoll Tennis

7.4.2014
71%
Hra - Ragdoll Tennis
Video sa načíta
Veľa zábavy nájdete v hre Ragdoll Tennis, ktorá Vám ponúka tenis trochu inak. Sú tu popreté fyzikálne zákony a gravitácia príliš nefunguje. Dokážete poraziť protivníka aj v tejto netradičnej forme?

Tennis Pro 3D

28.2.2014
79%
Hra - Tennis Pro 3D
Video sa načíta
Hra Tennis Pro 3D je veľmi vydareným simulátorom tenisu. Cieľom je poslať loptičku cez sieť pomocou všetkých možných úderov, ktoré máte. Dokážete poraziť základných súperov a potom vybojovať titul na turnaji? Najskôr sa však dobre vytrénujte.

Tennis Stars Cup

28.9.2013
83%
Hra - Tennis Stars Cup
Video sa načíta
Tennis Stars Cup je hra, ktorá prináša nový pohľad na tenis v podobe online hier. Skvelému spracovaniu dominuje jednoduché ovládanie a skvelá hrateľnosť. Stačí si vybrať tenistu a môžete sa vrhnúť do turnajového pavúka, ktorý Vás preverí. Ak budete najlepší, potom sa môžete tešiť na trofej, ktorá…

Grandslam Tennis

24.6.2013
84%
Hra - Grandslam Tennis
Video sa načíta
Grandlsam tennis je výborná športová hra pre všetkých fanúšikov Tennis a iných športov. Hrajte sa svetovou špičkou Tennis. Hra má jednoduché ovládanie, iba šípkami a medzerníkom. Ale so súpermi už nie je taká sranda. Tak na čo čakáte? Máte na to vyhrať celý turnaj?

Sports Heads Tennis

13.3.2012
84%
Hra - Sports Heads Tennis
Video sa načíta
Táto skvelá športová hra vás prenesie na tenisový zápas, kde však nebudete len obyčajným divákom, ale priamo profesionálnym hráčom tenisu. Proti vám bude stáť celá rada súperov, a je len na vás a vašich schopnostiach, ako si s nimi poradíte.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie