Justin Bieber

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Justin Bieber Fan Room

11.3.2016
71%
Hra - Justin Bieber Fan Room
Video sa načíta
Vytvorte pre fanúšičku Justina Biebra novú izbu, ktorá by sa jej páčila. Vybrať môžete krásny nábytok a doplnky.

Dating Justin Bieber

11.3.2016
72%
Hra - Dating Justin Bieber
Video sa načíta
Myslíte si, že poznáte Justina Biebera? Overte si to touto hrou a odpovedajte na všetky otázky. Počas toho ho budete musieť obliecť a pripraviť chutný dezert. Dá vám Justin šancu alebo nie?

Justin Bieber Date

15.9.2014
81%
Hra - Justin Bieber Date
Video sa načíta
Chceli by ste mať rande so slávnou hviezdou Justinom Bierbrom? Tento sen sa vám s hrou môže splniť. Porozprávajte sa s Justinom, ak sa mu budete páčiť a budete správne odpovedať. Môžete sa stať jeho priateľkou, tak smelo do toho.

Nakopni Justina Bobra!

3.1.2013
78%
Hra - Nakopni Justina Bobra!
Video sa načíta
Potom už záleží len na náhode a na tom, ako dobre dokážete vylepšenia použiť. Užite si fakt podarenú mierne brutálny oddychovka, v ktorej budete nakopáva priamo z pódia sympatického bobra. Keď vystihnú správny okamih kedy bude sila najväčšie a uhol komu najvhodnejší, doletí naozaj ďaleko a Vy…
Hra - Justin Bieber tattoos makeover
Video sa načíta
Kto by nepoznal Justina Biebera, jednu z najpopulárnejších súčasných celebrít. V tejto hre si ho budete môcť podľa svojej fantázie upraviť. Zmeníte mu farbu očí, vlasy, dáte mu doplnky. A kto bude chcieť môže Justina aj trochu nalíčiť;)

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie