Závodné hry

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Thrill Rush 3

2.4.2021
74%
Hra - Thrill Rush 3
Video sa načíta
Zahrajte si super hru, v ktorej budete jazdiť na horskej dráhe a zbierať peniaze. Môžete tiež jazdiť aj v noci a získavať viac bodov. Dávajte si však pozor na rôzne prekážky.

Kart Race 3D

1.3.2020
85%
Hra - Kart Race 3D
V tejto závodnej hre budeš jazdiť s roztomilo vyzerajúcimi jazdcami a snažiť sa predbehnúť všetkých svojich súperov. Plnením úloh získavaš peniaze, za ktoré si vylepšuješ svoje auto alebo si môžeš kúpiť auto nové, lepšie.

Pet Olympics

13.6.2016
78%
Hra - Pet Olympics
Video sa načíta
Podarí sa vám vycvičiť nášho pretekára tak, aby ste z neho spravili šampióna vo všetkých disciplínach?

Gym Class Racers

17.4.2016
55%
Hra - Gym Class Racers
Video sa načíta
Vyberte si postavu a vyhrajte s ňou každé preteky. Každý hráč má iné schopnosti tak ich využite.
Hra - Shark Tale: The Big Race
Video sa načíta
Vyberte si jedného z morského koníkov a postarajte sa o to, aby každé preteky vyhral. Vaši súpery vám budu brániť, aby ste sa cez nich nedostali a vašou úlohou je správne manévrovať, aby ste sa dopracovali až k prevému miestu. Zvládnete to ?

Bad Piggies Rocket Jet

24.12.2015
72%
Hra - Bad Piggies Rocket Jet
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru s prasiatkom! Vašou úlohou bude riadiť jeho vozík cez mnoho prekážok a priepastí.

Uphill Rush 7NÁŠ TIP

28.7.2015
93%
Hra - Uphill Rush 7
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší diel parádnej hry, v ktorej sa budete preháňať na šialených tobogánoch. Budete zbierať peniaze a body. Za peniaze si potom môžete nakúpiť rôzne vzhľady pre čln alebo panáčika. Jazdiť môžete v noci alebo cez deň.

Global Gears

25.7.2015
40%
Hra - Global Gears
Video sa načíta
Pre pretekárov a súťaživé tipy, máme tu pre vás jednu hru, ktorá by vás mohla zaujímať. Budete pretekať proti súperom v pretekárskych autách, vyhrávajte preteky, získavajte peniaze, vylepšujte a kupujte nové vozidlá.

Horse Racing Fantasy

25.5.2015
71%
Hra - Horse Racing Fantasy
Video sa načíta
Vyberte si svojho koňa a vyhrajte s ním každé preteky, ktoré sa vám naskytnú. Počas pretekov musíte šetriť jeho energiu, aby v cieľovej rovinke predbehol ostatných. Stanete sa víťazom alebo budete porazení?

Pony Jockey

19.5.2015
84%
Hra - Pony Jockey
Video sa načíta
Myslíte si, že by z vás mohol byť úspešný jockey? Overte si to a pretekajte s koňom, ktorého si vyberiete. Počas jazdy budete musieť prekonať súperov a vyhnúť sa prekážkam, ktoré vám budú stáť v ceste. Dokážete zvíťaziť v každom kole?

Mario Racing Tournament

26.12.2014
65%
Hra - Mario Racing Tournament
Video sa načíta
Závodná hra s Mariom v hlavnej úlohe. Pretekať budete v motokárach s niekoľkými ďalšími súpermi. Na ceste budete prekonávať mnohé prekážky, ale môžete tiež získať bonusy. Stačí rozbiť otáznik a môžete získať krídla, rýchlosť alebo zbrane.

Scooby-Doo! Fast & Fury

25.12.2014
78%
Hra - Scooby-Doo! Fast & Fury
Video sa načíta
Zahrajte sa s dvomi kamarátmi Shagym a Scoobym, ktorí sa rozhodli zalietať. Po výbere z jedného z nich bude vašou úlohou zozbierať, čo najviac bodov. Podarí sa vám nad tým druhým vyhrať?

Mario Moto Race

30.11.2014
70%
Hra - Mario Moto Race
Video sa načíta
Ďalšia zábava s Mariom. Sadnite na motorku a porazte všetkých ostatných pretekárov. Nebude to jednoduché, ale určite si poradíte. Dobre využívajte nitro, ktoré Vás postrčí opäť o kúsok bližšie cieľu. Do ďalšieho kola vedie cesta len cez prvé miesto.

Team Drift Cats

28.11.2014
80%
Hra - Team Drift Cats
Video sa načíta
V tejto hre budete hrať za mačku, ktorá rada preteká. Cieľom je dobehnúť ako prvý do cieľa. V zákrutách si dávajte pozor, pretože podlaha veľmi kĺže. Na koberci môžete rapídne zrýchliť aj mimo neho keď máte nabité turbo. Myslíte si, že dokážete dominovať v každom závode?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie