Retro

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Super Jesse Pink

23.3.2020
85%
Hra - Super Jesse Pink
V tejto roztomilej skákačke je vašou úlohou prejsť do cieľa a vyhnúť sa pritom všetkým prekážkam, ktoré tu na vás čakajú. Zákerné prácu a potvorky sa vám budú vo vašom postupe snažiť zabrániť. Vy ich musíte buď obehnúť a alebo preskočiť, čím je zničíte. Zároveň musíte pozbierať aj čo najviac mincí,…

Janissary Battles

22.2.2020
95%
Hra - Janissary Battles
Táto vynikajúca hra pre dvoch hráčov ukáže, ako vrtkí a presní dokážete byť. V sérii minihier musíte protivníka dostať z hracej plochy, zničiť pomocou rôznych zbraní či snáď dosiahnuť väčší skóre ako protivník. Minihier je tu množstvo a zábavy si užije snáď každý.

Seasonland

23.2.2020
85%
Hra - Seasonland
V tejto odpočinkovej hre bude vaším cieľom s roztomilým panáčikom preskákať cez všetky prekážky a dostať sa do cieľového portálu, ktorý ťa teleportuje do ďalšieho levelu. Po ceste však však musíš zničiť všetky príšerky, ktoré na teba číhajú a preskákať všetky výšky.

Azaela's 1940s Fashion

6.2.2017
85%
Hra - Azaela's 1940s Fashion
Video sa načíta
Máme tu super retro obliekačka, kde si môžete slečnu nastylovať ako z časopisu v 40. rokoch. K dispozícii budete mať veľa rôznych šiat a doplnkov.

Off The Rails

16.10.2015
71%
Hra - Off The Rails
Video sa načíta
Dokážete si poradiť s ovládaním malej dreziny? Musíte ísť čo najrýchlejšie aby ste preskočili všetky nástrahy na trati. Ak pôjdete pomaly, skončíte v hlbinách priepasti.

Cryptus

9.10.2015
77%
Hra - Cryptus
Video sa načíta
Cieľom hry je preskákať sa skrz náročný terén a tiež sa vyhnúť nepriateľom. Tí na Vás budú útočiť a mnohokrát to nebude jednoduché, pretože vy nemáte žiadne útoky.

Nanny Sleepytime

17.9.2015
74%
Hra - Nanny Sleepytime
Video sa načíta
Pestúnka v škôlke má plné ruky detí, ktoré nechcú po obede spať. Bude potrebné im dať na zadok, aby naskákali do postele a v kľude odpočívali. Dokážete si poradiť?

Mega Miner

15.9.2015
55%
Hra - Mega Miner
Video sa načíta
Začnite ťažiť vzácne kovy a staňte sa bohatou osobou. Avšak spočiatku hra nebude taká jednoduchá, musíte zohnať uhlie a postupne sa dopracovať k drahocennejším kameňom.

Feed Me

15.9.2015
68%
Hra - Feed Me
Video sa načíta
V tejto hre budete ovládať mäsožravú kvetinu, ktorú musíte dostať do cieľa. Počas cesty môžete jesť muchy.Chytíte ich všetky?

Platformer Adventure

2.7.2015
71%
Hra - Platformer Adventure
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je ovládať malého panáčika, ktorému treba pomôcť s pohybom. Musíte preskakovať z jedného ostrovčeka na druhý bez toho, aby ste minuli a prepadli sa do hlbiny.

Gravity Cat

27.6.2015
79%
Hra - Gravity Cat
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej skákačky je dostať mačičku k potrave. Aby sa vám to podarilo, musíte preskakovať z plošiny na plošinu, pričom pohybovať sa budete vo všetkých smeroch. Nájsť tak tu správnu cestu nebude jednoduché. Vo vyšších leveloch budete môcť využívať i teleporty a ďalšie nové herné prvky.
Hra - Silly Sausage In Meat Land
Video sa načíta
Pokúste sa pozbierať všetky zelené diamanty, ktoré uvidíte. Stačí len natiahnuť veveričku, ako bude potrebné. Ak sa však dotknete nejakých pichliače, potom budete zranení. Snažte sa teda vyhnúť všetkému čo Vám môže ublížiť.

Away From Home

28.4.2015
80%
Hra - Away From Home
Video sa načíta
Pomôž mladej dievčine na jej ceste za dobrodružstvom. Aby si sa dostala cez jednotlivé prekážky, používaj predmety okolo seba. Psíkovi daj kosť, žaluď veveričke a podobne. Ak všetko dobre zkombinuješ, dostaneš sa ďalej aj v celom príbehu.

Mario Forever Flash

21.3.2015
83%
Hra - Mario Forever Flash
Video sa načíta
Pomôžte známemu Máriovi prekonať všetky prekážky, zničiť nepriateľov a dostať sa do cieľa. Počas cesty dbajte na to, aby ste zbierali mince a hubky, ktoré vám dodajú silu. Podarí sa vám vyhrať?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)