šitie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

DIY Boots Designer

6.3.2021
84%
Hra - DIY Boots Designer
Máme tu pre vás vynikajúci hru, v ktorej bude vašou úlohou vymyslieť a navrhnúť tie najkrajšie a najoriginálnejšie topánky, ktoré potom spoločne s našou designérkou vyrobíte. Ako budú vyzerať vaše topánky?
Hra - Annie and Eliza DIY Dress Embroidery
Princezné Annie a Elsa z rozprávky Ľadové kráľovstvo sa rozhodli, že si skúsi zo svojich starých šiat urobiť nové a krajšie svojpomocne doma. Vzali preto svoje staré šaty a začali na nich robiť roztodivné úpravy. Chceš byť toho súčasťou? Tak si pusť túto hru a sleduj, ako sa zo starých šiat stanú…

Ice Queen Toys Factory

26.4.2020
80%
Hra - Ice Queen Toys Factory
V tejto hre budete spoločne s Elzou z Ľadového kráľovstva vyrábať v továrni na hračky unikátnej roztomilé plyšákom. Niečo sa však pokazí a vy musíte zistiť, prečo sa stroj pokazil a všetky rozbité hračky spravit. Dokážete pomôcť Elze s jej trable? Hru ovládate myšou.
Hra - Princess Retro Chic Dress Design
Staňte sa profesionálnymi krajčírka v tejto hre. Vašou úlohou bude všetkým trom princeznám urobiť tie najlepšie možné jarné šaty. Tohtoročná jar sa nesie v retro štýle, preto aj vaše výtvory by mali byť jednoduché, ale zároveň veľmi elegantný. Hru ovládate myšou.

DIY Raincoat

22.2.2020
75%
Hra - DIY Raincoat
V tejto hre bude tvojou úlohou urobiť tú najkrajšiu pláštenku, akú je možné vyrobiť. Zároveň môžeš aj tri kamarátky Annie, Rachel a Beauty štýlovo obliecť a zvoliť im správne doplnky, aby všetky tri spolu vzájomne pekne ladili.
Hra - Princess Wedding Dress Design
Vži sa do úlohy módneho návrhára a ušije tie najkrajšie šaty, ktoré budú ostatní len závidieť. Nakoniec pomôžeš neveste a družičkám nalíčiť sa a svadba sa môže konať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie