Bowling

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Cat Bowling

3.7.2015
68%
Hra - Cat Bowling
Video sa načíta
Zahrajte si spoločne s mačičkou bowling a zostrelte guľou zvieratká, ktoré by vám mohli ublížiť a tie, ktoré sa vám budú snažiť ublížiť. Podarí sa vám vyhrať?

Bedrock Bowling

29.1.2014
70%
Hra - Bedrock Bowling
Video sa načíta
V tejto hre si budete môcť zahrať bowling s Fredom, zo seriálu Flinstonovci. Vyhrajte zápas s najväčším možným počtom bodov. Na začiatku zamierte, potom sa rozbehnite a nakoniec hoďte guľou.
Hra - Gutterball Golden Pin Bowling
Video sa načíta
Bowlingoví fanúšikovia zbystrite. Prichádza skvelá hra Gutterball Golden Pin Bowling. Zavedie Vás na profesionálnu dráhu, kde môžete preukázať svoje schopnosti v bowlingu. Guľu si je vopred nutné správne nastaviť a následne podľa situácie vrhnúť guľu správnou silou. Niekedy aj menej znamená viac.

Jungle Bowling

30.7.2013
55%
Hra - Jungle Bowling
Video sa načíta
Jungle Bowling je jednoduchá hra, v ktorej si môžete zahrať bowling priamo v prírode. Nie je na tom nič zložité. Kliknite ľavým tlačidlom myši a krátkym pohybom nahor ju vyšlete. Dávajte si pozor, musíte to totiž urobiť veľmi opatrne, inak guľa odletí inam.

Disco BowlingHra na skóreHra o medaily

3.8.2012
79%
Hra - Disco Bowling
Video sa načíta
Nielen pre všetkých milovníkov bowlingu je tu bezchybná hra, ktorú si vďaka štýlovému prostrediu i super grafike určite užijete. Odhadnite správne smer hodu i silu náprahu a zrazí čo najviac kolkov.

Tiki Bowl

11.7.2012
78%
Hra - Tiki Bowl
Video sa načíta
Pre všetky milovníčky bowlingu i roztomilých príšerok je tu výborná hra, v ktorej si užijete oboje. Určte správny okamih, kedy sa má modrý "medvedík" schúliť do guličky aj silu akou sa má odraziť v ústrety kolkom a zhoďte ich čo najviac.

King Pin BowlingHra na skóreHra o medaily

15.3.2012
71%
Hra - King Pin Bowling
Video sa načíta
Hráte radi bowling? V tejto skvelej hre si ho budete môcť naozaj realisticky vyskúšať. Guľou sa napřáhneme tak, že myšou kliknete na tlačidlo GO a keď stlačení povolíte, guľu hodíte. Ale pozor, ide o to vystihnúť správny okamih hodu. Ten sa zobrazuje pri obrázku s panáčikom a čím bližšie budete…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie