Dinosaury

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Dino Rock

8.8.2020
85%
Hra - Dino Rock
V tejto hre budete musieť správne časovať vaše hudobné kroky a to tak prispôsobovať celý štýl hrania. Musíte sa správne trafiť do farebných kruhov práve vo chvíli, keď prichádzajúce farby sú práve v rovnakom mieste ako farebné kruhy naspodku.
Hra - Funny Dinosaur Spot The Differences
Dnes si spolu zahráme túto hru, v ktorej bude vašou úlohou hľadať rozdiely dinosaurov a iných roztomilých stvorenia. Dokážete nájsť všetky rozdiely?

Adam and Eve: GO

26.4.2020
93%
Hra - Adam and Eve: GO
Prinášame vám ďalšiu hru slávnej série Adam and Eve. Tentokrát s prídavkom GO. Ako vždy sa budete musieť dostať s Adamom k svojej milovanej žene Eve. Aby ste toho však docielili, budete musieť najskôr splniť veľa zábavných hádaniek a puzzlov. Tak hor sa do toho, Adam čaká len na vaše povely.

Baby Zoo Jurassic

29.7.2015
77%
Hra - Baby Zoo Jurassic
Video sa načíta
Pokúste sa postarať o bábätká dinosaurov, ktorí žijú vo Vašej zoologickej záhrade. Musíte si poradiť aj s niektorými zákrokmi, ako je skrátenie rohu a podobne. Hlavné však bude kŕmenie a ďalšie starostlivosti.

Tricera Rescue

14.6.2015
79%
Hra - Tricera Rescue
Video sa načíta
Vydajte sa do minulosti a zachráňte dinosaurie mláďatá. Dostať ich musíte k ich matke. Pritom si musíte dávať pozor na zlého dinosaura, ktorého je potreba dostať mimo hraciu plochu. Využívať k tomu budete rozmanité herné prvky a taktiež bude dôležité správne odobrať niektoré prekážky.

Dinosaur Slacking

7.6.2015
79%
Hra - Dinosaur Slacking
Video sa načíta
Anna pracuje v archeologickom ústave, kde sa podarilo zachrániť pár dinosaurov. Bohužiaľ s nimi nemôže pracovať, postarajte sa, aby si s nimi užila veľkú zábavu. Musíte dávať pozor na jej šéfa!

Kids Zoo Jurassic

14.5.2015
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto pekne zpracovanej hre bude postarať sa o troch roztomilých dinosaurov. Aby boli dinosaury štastní, musíte im nosiť vodu, jedlo a taktiež sa starať o ich čistotu. Podarí sa vám docieliť, aby všetci dinosaury boli dokonale spokojní?

Jurassic Flight

30.1.2015
74%
Hra - Jurassic Flight
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru z obdobia dinosaurov. Vašou úlohou je ovládať pterodaktyla. S ním budete vo vzduchu zbierať vajcia, ktoré vám dodajú čas. Vždy musia byť minimálne tri rovnaké.

Run Dino Run

5.12.2014
84%
Hra - Run Dino Run
Video sa načíta
V tejto hre budete hrať za dinosaura a vašou úlohou bude sa dostať čo najďalej to len pôjde. Nebude to tak jednoduché, pretože cesta je lemovaná prekážkami. Snažte sa zbierať vajíčka a bonusy, ktoré vám pomôžu. Kam až sa vám podarí dostať?

Rampage Rex

14.10.2014
73%
Hra - Rampage Rex
Video sa načíta
V tejto hre si musíte dávať veľký pozor na postup. Cieľom je zničiť umelecké diela, ktoré sú rozmiestnené po múzeu. Musíte sa k nim najskôr dostať a potom ich zničiť tak, aby Vás nevidel nikto z dozorcov na chodbách.

Dino Home

27.9.2014
88%
Hra - Dino Home
Video sa načíta
Dino Home je ďalšia skvelá hra, v ktorej budete ovládať dva dinosaurami, ktorí si navzájom musia pomáhať. Jeden vie hádzať rybie kosti, po ktorých môžete skákať. Druhý zase vie hlavou rozbiť pevné prekážky.

Crazy Raptor Rider

22.5.2014
70%
Hra - Crazy Raptor Rider
Video sa načíta
Kto by nechcel mať zdomácneného dinosaura? V hre Crazy Raptor Rider sa Vám to splní a ešte na ňom budete aj jazdiť. Musíte prekonať všetky prekážky na trati a tiež sa vysporiadať s nepriateľskými dinosaurami. Za zarobené peniaze môžete Raptora vylepšiť.

Dino Eat Meat

14.5.2014
86%
Hra - Dino Eat Meat
Video sa načíta
Dino Eat Meat je zábavná hra, pri ktorej si radi posedíte. Máte za úlohu nakŕmiť malé dinosaury mäsom, a keď sa Vám to nepodarí tak sú smutní a hladní. Dokážete nakŕmiť malé dinosaury včas?

Dino Shift 2

7.5.2014
80%
Hra - Dino Shift 2
Video sa načíta
Dino Shift 2 je druhé pokračovanie úspešnej skákačky, v ktorej bude vašou úlohou dostať sa k teleportu a nazbierať, čo najviac škatúľ. Tie môžete vziať len vtedy, ak budú mať rovnakú farbu, ako Dino. Príjemnú zábavu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie