Pravek

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Adam and Eve Go 2

27.3.2021
85%
Hra - Adam and Eve Go 2
Vynikajúci pokračovanie slávnej adventúry Adam and Eve GO prichádza už s druhým dielom a rovnako ako minule, aj dnes musíte prekonávať mnoho prekážok a dostať sa k svojej žene Eve.

Adam and Eve: GO

26.4.2020
93%
Hra - Adam and Eve: GO
Prinášame vám ďalšiu hru slávnej série Adam and Eve. Tentokrát s prídavkom GO. Ako vždy sa budete musieť dostať s Adamom k svojej milovanej žene Eve. Aby ste toho však docielili, budete musieť najskôr splniť veľa zábavných hádaniek a puzzlov. Tak hor sa do toho, Adam čaká len na vaše povely.

Tic Tac Toe Stone Age

15.4.2020
85%
Hra - Tic Tac Toe Stone Age
Zahrajte si praveké piškvorky proti umelej inteligencii alebo proti svojim kamarátom či súrodencom v tejto logickej hre. Cieľom hry je zozbierať viac celkových bodov ako váš súper. Tie získavate, ak dokážete v jednom rade ako prvý zozbierať tri svoje tvary.

Adam and Eve 7

19.2.2020
95%
Hra - Adam and Eve 7
Ďalšie pokračovanie Adamových Trable v praveku. Budeš musieť dostať Adama čo najďalej, najbližšie k Eve a pritom prekonávať všetky prekážky, ktoré na teba pri ceste číhajú. Táto logická hra sa ovláda klikaním myši na príslušné objekty.

Adam and Eve: Snow

3.12.2019
95%
Hra - Adam and Eve: Snow
V novej vianočné epizóde obľúbené adventúry Eva poslala Adama do sveta, aby priniesol najkrajšie vianočný strom, ktorý možno nájsť. Vydaj sa teda spolu a s Adamom na cestu plnú logických hádaniek.

Adam and Eve Astronaut

24.10.2019
90%
Hra - Adam and Eve Astronaut
Podarí sa ti nájsť správny postup v ďalšom pokračovaní logickej adventúry Adam & Eve a dostať sa tak až k vesrmíné lodi?

Stone Punk

5.2.2015
79%
Hra - Stone Punk
Video sa načíta
Vylepšujte svoje praveké vozidlo, aby sa dostalo čo najďalej. Najprv ho vystreľte na katapulte a potom musíte čo najďalej dôjsť po zemi alebo letieť vzduchom. Akú vzdialenosť dokážete prekonať?

Adam and Eve 2

24.1.2015
73%
Hra - Adam and Eve 2
Video sa načíta
Skvelá adventúra pokračuje, možno ešte lepšie ako v predchádzajúcom diele. Skús pomôcť Adamovi na výprave plné dobrodružstiev. Zo všetkého najskôr ho ale musíš dostať z klietky.

Adam and Eve 3

18.1.2015
82%
Hra - Adam and Eve 3
Video sa načíta
Cieľom hry je pomôcť nájsť Adamovi svoju ženu. Cesta k nej je však veľmi spletitá, pretože musíte prekonať naozaj veľa prekážok a hádaniek. Niektoré sú celkom ťažké, takže si skvele precvičíte mozgové závity. Kto sa dokáže dostať až na koniec?

Age of War 2

11.12.2014
78%
Hra - Age of War 2
Video sa načíta
Strategická pařba, v ktorej budete musieť brániť svoju pevnosť. Hlavne však musíte zničiť nepriateľskú pevnosť tým, že na ňu budete vysielať jednotky. Svoje jednotky môžete neustále zlepšovať.

Lucas Vs Crocodile

15.10.2014
71%
Hra - Lucas Vs Crocodile
Video sa načíta
Dokážeš nakŕmiť hladné krokodíly? Snaž sa trafiť kusy mäsa do papule týchto hladných tvorov. Iste to nebude nič ťažké, pretože máš k dispozícii mieridlo. Ak vyhádžeš mäso naprázdno, budeš musieť kolo opakovať.

Stone Age Rush

14.1.2014
72%
Hra - Stone Age Rush
Video sa načíta
Milovníci praveku iste ocenia hru Stone Age Rush. Cieľom hry je ovládať praveké vozidlo, ktoré sa rúti po trati. Do cesty Vám niekto postavil kamene a tiež dinosaurie vajcia. Je nutné dávať pozor na svoju stabilitu. To platí aj v prípade veľkých skokov.

Age of War

19.9.2013
81%
Hra - Age of War
Video sa načíta
Age of War je veľmi vydarená hra, v ktorej si prejdeš celú evolúciou ľudstva. Povolávej bojovníkmi, v každej dobe inej, zabíjaj nepriateľov a pokus sa mu zničiť základňu. Za získané skúsenosti sa posunieš do ďalšej doby. Začínaš v praveku, končíš v budúcnosti. Pomôcť tí tiež môžu zbrane, ktoré…

Age of Defense

19.1.2013
70%
Hra - Age of Defense
Video sa načíta
V tejto hre sa dostanete do praveku a budete musieť ubrániť svoju jaskyni pred nápory čoraz silnejších nepriateľov. Hádžte na ne kamene a neskôr používajte ďalšie účinnejšie zbrane, aby sa k vám nedostali. Ako dlho dokážete vzdorovať?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie